Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jac0oll

Szkiełko armani ar2411

Recommended Posts

Witam. Mam problem kilka lat temu dostałem ten zegarek i po jakimś czasie pękła mi szybka. Poszedłem do zegarmistrza naprawił mi ale porównywałem zegarek z nowym w salonie i się okazało ze szybka która mi wstawił zegarmistrz jest płaska a w nowym wypukla. Teraz moje pytanie czy jesteście w stanie mi powiedzieć jakie wymiary ma orginalna szybka? Ponieważ teraz gdy chciałem wymienić na właściwą to zegarmistrz mnie spytał czy mam tą orginalna - niestety jej nie posiadam. Z góry dziękuję za pomoc!

lepiej zmień zegarek ;)

Nie chciałem tego mówić. Zegarek każdemu taki jaki się podoba. To że podoba się DW, Nixon albo nowe Błonie (hahahahah!!) to już nie moja sprawa. :)

Inne zegarki mam dlatego się nie spieszylem z tym i rok przelezal w szufladzie. Prawda taka ze szkoda mi go wyrzucić - zegarków nigdy nie za mało :)

Guest GCE

Nie chciałem tego mówić. Zegarek każdemu taki jaki się podoba. To że podoba się DW, Nixon albo nowe Błonie (hahahahah!!) to już nie moja sprawa. :)

A coś Ty taki kozak?

A coś Ty taki kozak?

??? Rozwiń proszę.

zegarków nigdy nie za mało :)

I tu się zgodzę. :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.