Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adam78

ladny zegarek dla zony do 1000pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Poszukuje jakis fajny zegarek dla zony w cenie ok. 1000pln

 

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze w tej cenie nie poszaleje zbytnio, ale mam nadzieje ze cos fajnego uda mi sie znalezc z Wasza pomoca :)

 

Mam 3 kryteria dot wyboru:

1) to bedzie prezent, wiec w gre wchodzi tylko zegarek nowy

2) zona preferuje duze zegarki - jakis w rozmiarze 38-40 bedzie odpowiedni (ma spory nadgarstek wiec 38-40 bedzie jej pasowac)

3) mysle ze lepiej zrobie jak kupie jej jakiegos przyzwoitego kwarca (czytaj: w miare znanej firmy) niz najtanszy automat (o ile wogole mozna trafic jakis do 1000pln) - jak kazda kobieta co chwila zmienia buty, torebki no i zegarki - nawet jak to bedzie jakis super czsomierz to i tak gwarancji nie ma ze nie trafi na polke na dluzszy czas... takie sa juz kobiety. Dla niej liczy sie wyglad ale wydajac 1000pln wolalbym zeby to byl zegarek przyzwoitej firmy

 

najwiekszym problemem jest wg mnie rozmiar zegarka - wsrod modelow damskich niewiele jest fajnych w takim rozmiarze wiec poszukalem wsrod meskich no i znalazlem na przyklad takie:

1) Davosa https://dolinski.pl/zegarki-davosa/zegarki-meskie/pianos-ii/davosa-pianos-ii-162.485.45.html

2) Certina https://dolinski.pl/zegarki-certina/zegarki-meskie/ds-caimano/certina-ds-caimano-ref-c017.410.16.297.00.html

 

oba moim zdaniem nie wygladaja na takie typowo meskie (glownie ze wzgledu na kolor)

 

Licze na jakies inne ciekawe propozycje z Waszej strony. Jest duze pole do manewru

 

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi dzien i nadal 0 propozycji..

troche slabo

 

liczylem ze jednak ktos bedzie mi w stanie pomoc

 

napewno ktos ma jakis pomysl co dac zonie w rozmiarze 38-40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zadałeś pytanie w nieodpowiednim miejscu. Jest dział ZAPYTANIA I SUGESTIE PRZED ZAKUPEM i radzę przenieść się tam. Ponad to z Twojego opisu wynika, że żonę prędzej zainteresuje Michael Kors niż zegarek "szwajcarski", a w przewidzianym przez Ciebie przedziale cenowym to chyba jedynie Atlantic, albo Adriatica się plasuje - a te firmy i tak robią damki w małych rozmiarach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tek kwocie to może jakiś Tissot ale będzie problem z tak dużym rozmiarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike S - tak po chwili zastanowienia to masz racje - rzeczywiscie ja doceniam marke wiec szukam wsrod producentow zegarkow a zona nie do konca podziela moje podejscie i jak jej sie spodoba wyglad to nie ma znaczenia kto to wyprodukowal ...

 

ok, przenosze temat do wlasciwego dzialu

 

dzieki za trzezwy osad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przechodziłem ostatnio podobną sytuację. Wybór padł na Adriaticę A1274.1113QF. Niby męski - osobiście bym nie powiedział, co ciekawe identyczny ale z różowego złota jest już klasyfikowany jako damski. Żona zadowolona, bo ładny no i taka rozpoznawalna marka hehe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio żonie kupiłem Atlantica jak w linku, rozmiar 40,żona też lubi duże zegarki :). Zdjęcie w linku nie powala, poszukaj w necie innych, albo zobacz na żywo. W rzeczywistości jest obłędny, już jej zapowiedziałem, że będę pożyczał ;)

https://dolinski.pl/zegarki-atlantic/zegarki-meskie/sealine/atlantic-sealine-62341.41.51.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej kupiłem taki.Ma 36mm

post-76120-0-11227200-1476634821.jpg

 

Jest też druga opcja.38mm.Nie kupuj takich zegarków co mają kryształki na kopercie ,gdyż szybko wypadają.Szczególnie po kontakcie z wodą i zahaczenie.Jak już to wewnątrz.

 

post-76120-0-02135500-1476634952.jpg

 

Do wyboru tarcze  perłowe,złote.

 

Albo taki:

post-76120-0-19050500-1476635256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@papse - ten atlantic rzeczywiscie ma potencjal. Musze zobaczyc na zywo. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niej bez znaczenia, ale dla mnie ma znaczenie, dlatego mimo wszystko szukam wsrod szwajcarskich zegarkow.. zegarki modowe sobie odpuszcze - napewno mozna znalezc ladny zegarek przyzwoitej firmy

 

jak na razie mam 3 typy: Certina (ten co sam znalazlem), Adriatica i Atlantic - zaproponowane w tym watku

 

moze ktos jeszcze cos podpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę, bo miałem zegarek tej marki i na prawdę bardzo miło go wspominam. Świetny, niesztampowy design.

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/84535-Alfex-Lucendro

 

Nie wiem jednak jak ten ceramiczny się prezentuje... Ze zdjęć i opisu wygląda ciekawie. Aż dziwne ze taki tani

 

Wysłane z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat umarl smiercia naturalna...

 

okazuje sie ze znalezienie zegarka damskiego nie jest wcale takie proste

 

doszedlem do wniosku ze zona bardziej sie ucieszy jak kupie jej torebke zamiast zegarka i tak tez zrobilem

 

 

no coz dziekuje wszystkim za propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że temat się nie rozwinął, bo aktualnie jestem w podobnej sytuacji. Sobie znajduję zegarki bez problemu, a damskiego jakoś nie potrafię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Ci - tak jak widzisz z wczesniejszej dyskusji to nie jest prosta sprawa znalezc jaiis duzy zegarek damski firmy nie modowej

 

gdybym uparl sie na zegarek to pewnie wybralbym ten zaproponowany przez papse

Ostatnio żonie kupiłem Atlantica jak w linku, rozmiar 40,żona też lubi duże zegarki :). Zdjęcie w linku nie powala, poszukaj w necie innych, albo zobacz na żywo. W rzeczywistości jest obłędny, już jej zapowiedziałem, że będę pożyczał ;)

https://dolinski.pl/zegarki-atlantic/zegarki-meskie/sealine/atlantic-sealine-62341.41.51.html

tak jak napisalem wczesniej - w koncu kupilem zonie skorzana torebke za polowe ceny przeznaczonej na zegarek i.... jest wniebowzieta a mi zostalo 500pln i kazdy jest zadowolony :)

 

zastanow sie dobrze przed zakupem czy Ona doceni dobry zegarek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak jak napisalem wczesniej - w koncu kupilem zonie skorzana torebke za polowe ceny przeznaczonej na zegarek i.... jest wniebowzieta a mi zostalo 500pln i kazdy jest zadowolony :)

 

zastanow sie dobrze przed zakupem czy Ona doceni dobry zegarek..

 

Coś w tym jest, bo trudno ocenić damski zegarek w kategorii kobiecych upodobań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one bardziej patrza pod katem wygladu, potrzebuja paru sztuk (na rozne okazje) i maja gdzies bebechy (znaczy werk ;) ) a my doceniamy marke, wykonanie i doskonalosc techniczna mechanizmu + wyglad

 

jak juz dostala torebke ode mnie to powiedzialem jej ze myslalem o fajnym zegarku - no i dowiedzialem sie, ze lepiej ze dostala torebke...

 

przemysl to i ew. zaoszczedzona kwote przeznacz na przyszle plany zegarkowe ;)

 

@johnrambo - fajna ta doxa i napewno nadaje sie na damski zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jednak zegarek, bo z torebkami to możemy sklep otworzyć :) Czekam na ciekawe podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podrzuci pomysłu na fajny damski zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.