Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Maver

Certina Ds Action 536.7178.42.61

Recommended Posts

Mogę kupić Certinę ze zdjęć, pytanie do bardziej obeznanych z certinami , czy wszystko jest ok z tym egzemplarzem , niestety nie ma do niego dokumentów .post-73155-0-10508100-1476574088.jpg

post-73155-0-00381700-1476574103_thumb.jpg

post-73155-0-38321500-1476574117.jpg

Poproś o dodatkowe zdjęcia. Tutaj widać na obydwu fotografiach, że chronograf stoi ale nie w pozycji "0".

Być może w tej pozycji został zatrzymany, może jest źle ustawiony np po wymianie baterii, a może mechanizm jest uszkodzony.

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Chronograf zeruje do pozycji ze zdjęcia , w środku jest ETA G10 więc można to przestawić ;) cena jak na razie to 800zł , ale jakbym dobrze pogadał to będzie niżej , zwłaszcza że zegarek ładnie wygląda na zdjęciach , w rzeczywistości jest sporo rys na kopercie i bransolecie

koperta i bransoleta to nie problem.

problemem jest zakup nowego bezela który w tym zegarku jest porysowany

ja ostatnio płaciłem 150zł za nowy

eta g10 często się gubi we wskazaniach chrono więc ciężko powiedzieć na odległość czy mechanizm jest sprawny czy nie

jeśli będzie uszkodzony to zakup nie ma sensu

OMEGA SEAMASTER 300M

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By saj.iam
      Czy warto kupić ten model ? Czy polecacie coś innego lepszego w granicach 4000? 
    • By saj.iam
      Interesują mnie opinie i porady na temat tego konkretnego modelu zegarka . Dysponuje budżetem do 4000 i zastanawiam się czy warto zainstalować w ten model ? Czy może polecicie inne w podobnej cenie ?
    • By MarcinEck
      Moi drodzy
      jaki jest dokładny typ (i kod) baterii do zegarka damskiego Certina DS o symbolu EOL 111 7135 44 ?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
    • By robert_smigowski1997
      Witam, jest to mój pierwszy post więc wypadałoby się przywitać z uzytkowniami;)
      Od dłuższego czasu planuje zakup jakiegoś automatu w przybliżonym budżecie trzech tysięcy. Dwa zegarki, które najbardziej wpadłby mi w oko to typowy nurek: certina ds action i drugi bardziej elegancki, tissot gentleman. Bebechy widzę obydwa mają te same, na samym forum idzie znalezc dużo recenzji samej certiny, natomiast gorzej jest wypatrzyć coś na temat  tego tissota. Certinę przymierzyłem i mimo moich 16,5 cm w nadgarstku, wydawała się dobrze leżeć na przegubie, tissota natomiast nie widziałem nigdy na żywo. Na samych zdjęciach oraz filmikach na youtoubie sprawia dla mnie kapitalne wrażenie, zwłaszcza model z niebieską tarczą. Jedynie jakie mam obawy, to to, że duży obszar polerowanych miejsc na tym zegarku pokryje się szybko nieestetycznymi rysami. Nie ukrywam, że mogę wybrać tylko jednego z nich, chciałbym żeby był to model na długie lata i dosyć uniwersalny, chociaż ubieram się dosyć sportowo. Jeżeli ktoś ma którykolwiek z tych zegarków, mógłby się podzielić zaletami i wadami tych czasomierzy. Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.