Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chefchaouene

Piękna podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

bardzo podoba mi się taki zegarek Rolexa: Oyster Perpetual GMT-Master II (https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/m116719blro-0001.html)

 

Znalazłem zegarek firmy Steinhart : GMT-OCEAN 1 BLUE RED jest dokładną podróbką tego Rolexa. Co myślicie o takim zamienniku. Wydaje się, że jest solidnie wykonany. Specjalnie nie podaję linku, żeby nie być posądzonym o polecanie podróbek, a wiem że to zakazane na forum, link mogę podać na priv.

 

Czekam na Wasze opinie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest podróbka sensu stricte, gdyż nie używa znaku Rolex

Nie wiem czy nie lepiej poszukać MIIK - oni robią zegarki bazujące na historycznych modelach

http://www.mkiiwatches.com/watch-collections/limited-editions-series/project-gmt/

 

jest taki trend,że niektóre firmy robią zegarki designersko podobne do innych

a są takie, które robią tylko takie wizualnie bardzo podobne do innych

długa historia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart ma tu oficjalny klub miłośników tej marki. To tak jak napisał w poście powyżej pan Darek nie jest podróba to produkt inspirowany jak zresztą większość produkcji stenka. Jednym to odpowiada innym nie wszystko zależy od podejścia. Co do samego wykonania zegarków od Steinhart w tym przedziale cenowym raczej jest ok. Nie jest to chińska bylejakości. To dobrze wykonany zegar z dobrym werkiem inspirowany wiadomo czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw lepiej tytuł i wiadomość bo ten narusza prawo.

A marka jest godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tytuł i temat to lekka prowokacja.

Na forum jest klub miłośników tej marki,kolega zna regulamin a forum juz nie :)?

Temat do zamknięcia, nim się inni koledzy 'rozochocą' ;)-a zapytać można w klubie milośnikow marki.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem zegarek firmy Steinhart : GMT-OCEAN 1 BLUE RED jest dokładną podróbką tego Rolexa.

Czekam na Wasze opinie.

 

Moja opinia jest taka że nigdy nie miałeś w ręku ani Rolex'a ani Steinharta - bo poza kwestią wskazówek te zegarki nie mają ze sobą nic wspólnego... indeksy, rozmiar, grubość, kształt koperty, mechanizmy, bransoleta, bezel - się różnią - taka jest moja opinia...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie jest to chińska bylejakości. To dobrze wykonany zegar z dobrym werkiem inspirowany wiadomo czym.

Dobre podsumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

Znalazłem zegarek firmy Steinhart : GMT-OCEAN 1 BLUE RED jest dokładną podróbką tego Rolexa. 

 

 

Moja opinia jest taka, że musisz wybrać się do okulisty, skoro według Ciebie to "dokładna podróbka".

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@chefchaouene, znalazłeś chyba Steinharta inspirowanego starczą wersją GMT, ale jak znajdziesz coś inspirowane BLRO - daj znać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.