Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wodniksz

Zegarek męski Emporio Armani Marco AR1662 SREBRNY

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj komentarze tego sprzedającego. jak to nie wystarczy przejrzyj forum z opinią o tej firmie.

jak to nie starczy to po prostu - poszukaj czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam !!!

Przy rozpakowywaniu zegarka pudełko sie rozlecialo (zawiasy), no cóż mysle sobie w koncu zegarek powystawowy kupilem.

Okazal sie za duzy i poprostu nie przypasowal wiec chcialem skorzystac z prawa zwrotu. Ale ale ......w srodku nie bylo paragonu!!! Obszukalem wszystko (łącznie z folią od kuriera)

Choc wiedzialem ze mam juz marne szanse na zwrot - odeslalem zegarek z wydrukowanym potwierdzeniem przelewu bankowego, ale poszli w zaparte. Pani twierdzila ze osobiscie pakuje rachunek do kazdego zamowienia; do tego stwierdzila ze uszkodzilem pudelko i ze nawet zrobila zdjecia - no żenada po prostu. Mialem wtedy juz pozamiatane, i krotko mowiac przygrali w ch....a!

Nikomu nie zycze takiej przygody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze niekoniecznie muszą postepowac tak z kazdym klijentem i wielu pewnie sie udaje zakupic przedmiot jak internet przykazał.

Ale widze po negatywnych komentarzach kupujacych ze nie tylko ja zostalem oszukany, i do tego nawet potwierdza sie moja opinia o pani odbierajacej telefony ( ktora nawiasem mowiac moglaby prowadzic szkolenia "jak nie rozmawiac klijentem" )

Sam nie wystawialem im komentarza bo w odpowiedzi tez dostalbym negatywa. A nie po to od lat staram sie uczciwie sprzedawac na alle zeby jeden negatyw popsul mi statystyki :-)

Stwierdzilem ze nie bede sie szarpal o te 130 zl, ktore ostatecznie stracilem przy odsprzedazy zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej zainteresuj sie jakas lepsza marka niz Armani? Za 270 zl mozesz fajnego Lorusa kupic i do tego nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.