Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Polityk, to ktoś kto potrafi tak powiedzieć pół prawdy, żeby za całe kłamstwo starczyło. Od dawna sadzę, że polityków naszych powinno się najpierw wysyłać na księżyc, żeby tam eksperymentowali na sobie i dopiero jak im eksperyment wyjdzie to  wracali tutaj i stosowali na nas. Bo eksperymentów, które politykom nie wyszły mamy ci pod dostatkiem, w zasadzie można powiedzieć, że żaden jeszcze nie wyszedł. Trudno mi znaleźć też jakieś przykłady które by potwierdzały to że polityka to służba dla dobra narodu, oraz że demokracja ma cokolwiek wspólnego z rzadami ludu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie starego sklerotyka Morawieckiego,który nie widzi nic złego z oszukiwaniu podczas głosowania, to średni pomysł. Może jeszcze jakiś cytacik z Piotrowicza na temat Trybunału?

 

Kończ waść, pomysł z zaprzestaniem pisania o polityce przedni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, obiecałeś! :) Czy chcesz być kłamcą jak Jarosław i Piotrowicz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28411-0-47227300-1481625617_thumb.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najśmieszniejszych właściwości ludzkiej natury jest fakt, iż niektórzy myślą, że internetowe memy mają jakieś przełożenie na realne życie i wyciągają na ich podstawie jakieś wnioski tego życia dotyczące, na dodatek wciskają to jeszcze innym. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gump

Słuchajcie koledzy mam taką sprawę do Was... sprawcie, żeby było jutro i pojutrze ciepło, tak z 10 stopni, montujemy bardzo duży zegar wieżowy i strasznie jest nam zimno... i to nie jest OK... :(

O tutaj...

http://wzipoznan.wp.mil.pl/pl/60_2134.html

Fajnie słyszeć, że ktos o nią zadbał, znam ją z dzieciństwa!

Jakie są plany obiektu, na najblizszą przyszłosć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie starego sklerotyka Morawieckiego,który nie widzi nic złego z oszukiwaniu podczas głosowania, to średni pomysł. Może jeszcze jakiś cytacik z Piotrowicza na temat Trybunału?

 

Kończ waść, pomysł z zaprzestaniem pisania o polityce przedni!

 

A co Ty zrobiłeś dla ojczyzny, że masz prawo pluć na przyzwoitego człowieka jakim jest starszy Morawiecki ?

Pochwal się najpierw swoimi dokonaniami, na pewno masz wiele zasług na polu krzewienia praworządności i zasad moralnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityk, to ktoś kto potrafi tak powiedzieć pół prawdy, żeby za całe kłamstwo starczyło.

dobry polityk to taki ktory powie do Ciebie 'Spier****j!' a Ty odczujesz ekscytacje przed oczekujaca Cie podroza ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest nie fajnie, weźcie zamknijcie ten dział  <_<  :P .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty zrobiłeś dla ojczyzny, że masz prawo pluć na przyzwoitego człowieka jakim jest starszy Morawiecki ?

Pochwal się najpierw swoimi dokonaniami, na pewno masz wiele zasług na polu krzewienia praworządności i zasad moralnych.

Ten czlowiek sam sie oplul. Nikt nie musial tego robic :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że jest taki dział. Chyba tematy zegarowe się skończyły i zeszły do podziemi. Otworzyć szeroko okno i przewietrzyć będzie OK. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,jak zeszło z religi :) ,na politykę to robi się gnój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolegow jak z dowcipu- nikt ich słuchać nie chce, a oni, to ja jeszcze powiem...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty zrobiłeś dla ojczyzny, że masz prawo pluć na przyzwoitego człowieka jakim jest starszy Morawiecki ?

Pochwal się najpierw swoimi dokonaniami, na pewno masz wiele zasług na polu krzewienia praworządności i zasad moralnych.

Do Morawieckiego miałem wiele szacunku w czasach, gdy byłem członkiem opozycji antykomunistycznej. Był bardzo odważnym i mądrym człowiekiem. Teraz jednak, gdy słucham jego wypowiedzi, robi mi się przykro - zmienił się w jakiegoś zgorzkniałego frustrata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ludzie Korwina uważają za debila. Tak naprawdę to jeden z normalniejszych ludzi w naszej polityce. Przynajmniej nie wciska kitu i mówi to co myśli, a nie co naród chce usłyszeć.

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wpadł na nasze forum i napisał, że poczuł się, jak w bibliotece. Niestety, to też się zmienia... :(http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/48428-Podrobki-Casio&do=findComment&comment=1888210

Od pieciu godzin w galerii na stronie glównej 'swieci' podróbka Omegi....napisalem na SB, napisalem temat, zglosilem go do moderacji....i dalej 'świeci'.

Nie jest ok.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś wpadł na nasze forum i napisał, że poczuł się, jak w bibliotece. Niestety, to też się zmienia... :(

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/48428-Podrobki-Casio&do=findComment&comment=1888210

 

Np i obraziliśmy jasnowidza, który wie ile jest wart w porównaniu z nami. Tylko dlaczego się pytał o to, czy zegarek to podróbka?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Np i obraziliśmy jasnowidza, który wie ile jest wart w porównaniu z nami. Tylko dlaczego się pytał o to, czy zegarek to podróbka?

Ale przynajmniej tylko od doktorów i profesorów nas wyzwał, a mogło być gorzej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Narzekanie zegarkowe to takie staroświeckie ;) ale spróbuję. Stan zaniedbania mojego hobby zegarkowego sięgnął poziomów jakich polityk by się nie powstydził. Długi czas pracowałem aż wyrosła pokaźna górka mechanizmów, których ma sprawiedliwa ręka nie dosięgnęła.  Mechanizmów coraz więcej a czasu coraz mniej. Wprawdzi nie gonią mnie wybory ani demonstranci, jeszcze, nie skandują mojego imienia pod oknami trzymając w zapalczywych rękach powróz, pochodnie i widły :) ale i tak czuję pewien absmak, którego nie zabiją nawet ośmiorniczki zapijane przednim winem... .

Póki co czeka mnie dorobienie wałka do już sprawnego automatu, automatu Cyma482, problem koperty do niego, odsuwam od siebie jak polityk konieczne reformy ;) .

Druga biedula to imiennik dziwaczny i pokręcony w swej konstrukcji Otero482, również automat lecz typu "ciuchcia" niczym Seiko5 albo "Parowóz dziejów". Wałek jest, tarcza jest, wskazówki są, mechanizm na punktualnym chodzie ale koperta jest jak plan opozycji, zdyzelowana, padło tylko do kosza. Trzeba szukać nowej, tylko skąd wziąć coś tak egzotycznego jak sensowna opozyzja, przepraszam koperta? Może kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samogon tak zamieszał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podróbka jak świeciła, tak świeci w galerii na głownej stronie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.