Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę, ale, jak napisałem, tylko do 90 ;)


To jest prędkość i zasięg.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wigilię wracałem od teściów ze wsi. Mgła taka, że dziękowałem Bogu za nawigację.Oczywiście notorycznie mnie wyprzedzano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mieli ILS. S......k edition. Jak to rodacy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

pamieta sie zime na preriach , robilem wtedy projekt w Lethbridge , -30C  i 60-80km na godz wiatr, praktycznie codziennie

przychodzilem do hotelu i po godzinnej kapieli we wrzatku ciagle bylo mi zimno  :) .

 

Mnie zawsze ciekawi jak Ci Indianie tam zyli , w " namiotach " i bez goracej wody 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Tutaj lepiej :)

post-76898-0-22781300-1483754482_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza zimę jaka pamiętam to bylo w Ontario 93/94. windchill również był - 51C.

To jest powód dla którego wprowadziłem się do BC


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Pracowalem 3 lata temu w twoim miescie w grudniu, prawie 10 na plusie, cichutko, w koszulce z dlugim rekawem :), klimat taki jak w polsce, rowne drogi, prawie brak traficu, odpowiadalo mi strasznie :)

W tej chwili w Winnipegu? O zgrozo, ruch slimaczy z powodu muld lodowych na drogach, strasznie duzo wypadkow, wszedzie skorupy lodowe do 2 metrow, silnik przy -30 nie ciagnie , dymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termometr w nocy -28 pokazał, samochód odmówił rano posłuszeństwa i spóźniłem się do pracy, ale w końcu prawdziwa zima...  :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie -22 oba sztrucle nie odpaliły rano w obu wina już zmęczonych akumulatorów bo po zapakowaniu nowych zaskoczyły jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faszyzm UE, czekam aż na Wyborowej będą zdjęcia zaszczanych bezdomnych. 2234a5b711bb83a16bc371e4dcc5f61d.jpg Jak są tacy prozdrowotni to niech w ogóle zakażą sprzedaży, a nie się bawią w jakieś głupoty.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faszyzm UE, czekam aż na Wyborowej będą zdjęcia zaszczanych bezdomnych. Jak są tacy prozdrowotni to niech w ogóle zakażą sprzedaży, a nie się bawią w jakieś głupoty.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Mylisz pojęcia kolego. Gdyby zakazali to byłby rodzaj totalitaryzmu - teraz masz wybór - możesz robić sobie kuku za swoją kasę w swoim domu z pełną tego świadomością.

Teraz powinni wziąć się za piece domowe i inne kominki. Znowu dziś syf nad miastem wisi i wyjątkowo nie jest to wina palaczy papierosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym w Australli takie foty na papierosach  są już od 5 lat co więcej wszystkie paczki sa identyczne i nie ma marki  :lol:

kupujesz w ciemno :P

to powinno być raczej w temacie jest ok :)

post-3361-0-30460100-1483883411_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rodzaj totalitaryzmu, straszyć dorosłego człowieka przygłupawymi obrazkami jak dziecko w przedszkolu kominiarzem, to pomysł idiotyczny, na dodatek tylko wyjętymi z kontekstu, bo to się może zdarzyć, ale nie musi (np. rak dotyczy tylko 30% palących). Tzw. poprawność polityczna dotarła do absurdu. 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle ,że to raczej ma działac na nieletnich którzy sięgają po fajki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rodzaj totalitaryzmu, straszyć dorosłego człowieka przygłupawymi obrazkami jak dziecko w przedszkolu kominiarzem, to pomysł idiotyczny, na dodatek tylko wyjętymi z kontekstu, bo to się może zdarzyć, ale nie musi (np. rak dotyczy tylko 30% palących). Tzw. poprawność polityczna dotarła do absurdu.

Tutaj się z Tobą zgodzę. Na ogół jestem zwolennikiem naszego członkostwa w UE, lecz tendencja Unii do takiej ochrony (?) obywateli bardzo mnie denerwuje. Każdy z nas - palących - jest dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem, a takie zastraszanie pasuje bardziej do podstawówki. Jeśli chcesz palić - to pal; jeśli nie, to nie pal, ale pozwól innym. Każdy powinien SAM za siebie decydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamarzane rozjazdy kolejowe, podróż pociągiem dziś przypomina tą z opowiesci Jacka Londona...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chuchać na zwrotnice nie kazali jeszcze? :D


myśle ,że to raczej ma działac na nieletnich którzy sięgają po fajki

Na nieletnich jak nie dadzą rady rodzice (a nie dają), to obrazek na pewno zadziała... Wolne żarty, im bardziej zakazane i straszone tym ciekawsze, patrz dopalacze.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rodzaj totalitaryzmu, straszyć dorosłego człowieka przygłupawymi obrazkami jak dziecko w przedszkolu kominiarzem, to pomysł idiotyczny, na dodatek tylko wyjętymi z kontekstu, bo to się może zdarzyć, ale nie musi (np. rak dotyczy tylko 30% palących). Tzw. poprawność polityczna dotarła do absurdu.

Zwłaszcza, że zabierają grube pieniądze z zakupu paczki w akcyzie. Hipokryci. Przy okazji akcyzę podnieśli i paczka kosztuje 50 gr wiecej

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Alarm smogowy dla Polski. Dziś jechałem na trasie Kielce - Łódź i w niektórych miejscowościach wyglądało to, jak bura mgła. Jutro chyba odpuszczę sobie podróż rowerem do pracy. Po co się hiperwentylować syfem, wyjątkowo wsiądę w samochód. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to ja w "sanatorium" mieszkam a te dymy to czysty tlen...

 

post-3361-0-66649100-1483897443_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.