Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań czytać Matkę Kurka, to gość co bez klawiatury jest nikim, Nie ma żadnych haków na Owsiaka i przegrał sprawę w sądzie. The Doors i Led Zeppelin, nie mówiąc o Black Sabbath też biedaku nie możesz słuchać bo to grzech i ideologia zła? :D Współczuję Ci życia  i ideologicznego spaczenia, które czyni Cię tu wiecznie skwaszonym  :)

 

Nie masz Owsiakowi nic do zarzucenia i tylko powtarzasz komunały o róbta co chceta  i że minister zły bo orkiestra musi doposażać służbę zdrowia. ziew, i że Owsiak bezczelny bo nie kieruję duża organizacją za darmo. Czekam aż obecny minister wprowadzi zakaz przyjmowania sprzętu od WOŚP, będzie wesoło. :)

 

No bo jak katolicy i konserwy w kółko im wmawiają, że ich naturalny pociąg do tej samej płci jest grzechem, złem i są wynaturzeniem to nic dziwnego, że współczynnik depresji i samobójstw jest większy, sam do tego dokładasz ciegiełkę, co na to Jezus? Po mordzie by dał gnębicielom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka że strony prawiczków jest po to żeby ludzie dawali na Caritas zamiast na WOŚP - a co potem? Ja im nie ufam, patrz sprawa wyłudzenia 11 mln z PFRON w Płockim Caritasie. Są wyroki skazujące, na Owsiaka nic nie ma.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem, jaki jest cel krytyki. Nie podoba mi się styl krytyki blogera zwanego Matka Kurka (ad personam, chociaż bloger ten uzasadnia stawiane przez siebie tezy sporą liczbą faktów i dokumentów). Na pewno podstawą krytyki nie powinna być niechęć do osoby Jerzego Owsiaka, mimo, że jego styl bycia jest dla wielu drażniący.

 

Niemniej nie sposób nie dostrzec faktów: spółki założone przez Owsiaka i rodzinę zarabiają miliony na współpracy z WOŚP oraz współpracy z instytucjami państwowymi. Faktem jest również bufonada Jerzego Owsiaka, niedługo chyba zacznie twierdzić, że WOŚP to on. Moim zdaniem wykorzystuje on pozytywne zjawisko do własnych celów. A cele te są biznesowe i polityczne. 

 

Faktem jest również to, że WOŚP nie może zastępować działań, jakie konstytucyjnie i ustawowo spoczywają na władzach: centralnej i lokalnych, a jest nimi finansowanie świadczeń zdrowotnych. Faktem jest również to, że WOŚP nie jest niajwiększą fundacją i że nie świadczy największej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie żeby Pan Putin z Panem Trampem żyli przez najbliższe 10 lat w przyjażni? 

IMO. Pan Putin to obecnie najlepszy i najbardziej sprawny polityk na świecie, a za kilka lat będzie głównym rozgrywającym w całej światowej polityce. No może poza Chinami, Indiami i paru innymi mniej znaczącymi państwami. 

Nie za kilka lat,tylko za kilka dni a dokładnie za 9 dni.,Oczywiście Putin jest mistrzem w swoim fachu i najskuteczniejszym politykiem  na tak wysokim szczeblu ,reszta może mu co najwyżej buty sznurować., A  tej chwili jeżeli faktycznie posiada taśmy video z moskiewskiego hotelu Ritz to praktycznie może rządzić całym światem.,https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/rosyjski-wywiad-ma-kompromituj%C4%85ce-trumpa-materia%C5%82y-ameryka%C5%84skie-s%C5%82u%C5%BCby-badaj%C4%85-tajny-raport/ar-BBy96xn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie poprosiłem administrację o ponowne zamknięcie ( czasowe) tego tematu :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. G.... wiesz o służbie zdrowia, leczeniu czy "utrzymywaniu" sprzętu. O roli podmiotu tworzącego (bo nie ma czegoś takiego jak organ założycielski) też nie masz zielonego pojęcia. Lepiej zamilknij więc zamiast nawiązywać kontakty z San Escobar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jesteś z grupy osób, która twierdzi, że jest to:

 

1 - Choroba, lub

2 - świadomy wybór

 

No to chyba nie ma sensu dalej dyskutować.

 

Uważam, że jest to zaburzenie seksualne. Jak każde zaburzenie nie może opierać się na wyborze. Niemniej to od wyboru osoby o skłonnościach dewiacyjnych zależy, czy będzie ulegać tym skłonnościom, niszcząc przy tym swoją osobowość, czy spróbuje coś z tym zrobić.  Z tego, co czytałem, to seksuolodzy uważają, że zaburzenia można leczyć wtedy, gdy zaburzają funkcjonowanie osoby nimi dotkniętej. 

Tymczasem wmawia się osobom o takich skłonnościach, nawet niepewnym, czy są nimi dotknięci, że to normalne, że powinny sobie znaleźć partnera. Potępia się również homoseksualistów, którzy przyznają, że jest im z tym źle i  chcą się leczyć. I to własnie jest chore.

 

Z moralnego punktu widzenia, postępowania homoseksualne, są głęboko nieuporządkowane i  niezgodne z naturą człowieka. Oczywiście możemy zredukować człowieka do popędów, ale to niehumanistyczne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm został wykreślony z indeksu jako zaburzenie seksualne nie z powodów naukowych, lecz poprzez głosowanie.

 

Ty chyba naprawdę masz nas za inteligentnych inaczej.

Czego to jest dowód?

Może zacznij od tego jak się tam znalazł? Był na kamiennych tablicach? Ktoś go tam wpisał, ktoś inny wykreślił.

Co to ma do rzeczy, że przez głosowanie?

I jak to wpisano w ten "indeks"?

Twój słowotok, "ekspertowanie" w każdej dziedzinie, powoduje, że stajesz się tylko śmieszny.

Masz rację, inteligencja to nie tylko wykształcenie, nawet prawnicze. "Inteligentne" wybieranie z nauk KK tylko tego co ci pasuje do udowodnienia swojej tezy trudno nazwać inteligencją, tylko sprytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. G.... wiesz o służbie zdrowia, leczeniu czy "utrzymywaniu" sprzętu. O roli podmiotu tworzącego (bo nie ma czegoś takiego jak organ założycielski) też nie masz zielonego pojęcia. Lepiej zamilknij więc zamiast nawiązywać kontakty z San Escobar.

 

Jasne, Ty wiesz najwięcej, to napisz jak to wygląda, napisz, dlaczego ZOZy w październiku nie przyjmują pacjentów, bo wykorzystały kontrakt. Podmiot tworzący czy organ zalozycielski - to semantyka. Funkcja jest jasna. Rozumiem, że ze względu na semantykę, nie piszę prawdy.... 

Ty chyba naprawdę masz nas za inteligentnych inaczej.

Czego to jest dowód?

Może zacznij od tego jak się tam znalazł? Był na kamiennych tablicach? Ktoś go tam wpisał, ktoś inny wykreślił.

Co to ma do rzeczy, że przez głosowanie?

I jak to wpisano w ten "indeks".

Twój słowotok, "ekspertowanie" w każdej dziedzinie, powoduje, że stajesz się tylko śmieszny.

Masz rację, inteligencja to nie tylko wykształcenie, nawet prawnicze. "Inteligentne" wybieranie z nauk KK tylko tego co si pasuje do udowodnienia swojej tezy trudno nazwać inteligencją, tylko sprytem.

 

A poza banałami podasz jakiś argument polemiczny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka Owsiaka i jego działań jest w pełni uzasadniona. Przemyca określoną ideologie, zabiera głos w sprawach politycznych i światopogladowych (...)

No, w tym punkcie jest całkiem podobny do tego co sam robisz na Forum, ale dalej nie rozumiem dlaczego jego krytyka miałaby być przez to uzasadniona.

 

(...) wozi się na prawdziwych wolontariuszach, którzy stoją na mrozie całkowicie za darmo, bierze ludzi na szantaż emocjonalny, mataczy w sprawie finansów, unika odpowiedzi. 

Proszę przedstaw dowód na mataczenie Owsiaka w sprawie finansów bo z tego co wiem (przyznaję, że z mediów innych niż "niepokorne", zarówno Fundacja WOŚP jak i Owsiak są dość często "trzepani" przez skarbówkę i do tej pory nie wykazano żadnych matactw.

 

Bez niego i bez WOŚP i tak istniałaby dobroczynność i byłyby inne akcje. 

Ten argument jest już nudny i cuchnie naftaliną. Jak do tej pory nie zauważyłem powstania nowych fundacji dobroczynnych działających z równym rozmachem. Chociaż to pewnie Owsiak sabotuje konkurencję....

 

A w czasach lewicy i PO zrobiono z tego szopkę, minister zdrowia słuchał połajanek Jerzego Owsiaka, zamiast likwidować patologie w służbie zdrowia, które sprawiają, że dyrektorzy ZOZ, zamiast racjonalnie gospodarować pieniędzmi i kupować sprzęt, apelowali do Fundacji.... A rządy oczywiście były rade, bo Fundacja kupowała to, co powinien zapewnić organ założycielski każdego ZOZ. Nie wspomnę też o tym, że potem to ZOZ utrzymuje ten sprzęt, serwisuje go, naprawia, z naszych składek. A obsługują go lekarze, technicy, inny personel finansowany z budżetu gminnego (oczywiście zrzucono finansowanie służby zdrowia na barki gmin, a jakże, nie zapewniając oczywiście wystarczającego finansowania).

Do starego zarzutu dodałeś nowy, absurdalny. Brawo Ty! WOŚP przekazuje do szpitali darmowy sprzęt co naraża biedny ZOZ na koszty serwisu, napraw i pokrywania kosztów szkoleń. Wszystko z naszych składek! Skandal? Raczej kolejny absurd z "Zakładki Tomka z Wrocławia".

 

 

Poza tym trzeźwo patrząc, to w porównaniu z wydatkami budżetu państwa na służbę zdrowia, kwoty zebrane przez WOŚP są niezauważalne. Ale Jerzy Owsiak nadużywając logo WOŚP (wszędzie się z nim pokazuje), nabzdycza się tak, jakby to on sam finansował polską służbę zdrowia. 

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

 

Oceniajmy WOŚP realnie, a nie ideologicznie (...)

Czego również Tobie życzę, ale to i tak po tobie spłynie, bo przecież wg Ciebie należę pewnie do osób

 

tępiące w czambuł każdą krytykę niejasnych działań pana Owsiaka za pomocą szantażu emocjonalnego opartego na uproszczeniach i niedomówieniach.

 

Na koniec jeszcze raz poproszę, a co mi zależy, o te dowody na "niejasne działania pana Owsiaka". Chętnie przeczytam coś nowego.

Może nawet się nawrócę, w końcu jak wspomniano już wcześniej w tym temacie, masz zadatki na kaznodzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, odpowiedź mi na moje pytanie, bo nie wiem dlaczego wydaje mi się, że gdybyś znalazł się w takiej sytuacji to dziękowałbys Bogu za urządzenia zakupione przez Owsiaka :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze później by do puszki wrzucił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ,oby nigdy do tego nie doszlo 

 

Ale jezeli Twoje dziecko znalazloby  sie w sytuacji gdzie zeby utrzymac je przy zyciu ,szpital musialby uzyc urzadzen zakupionych przez Owsiaka ,to im odmowisz ,tak .

 

To najgłupszy argument którym apologeci Jerzego Owsiaka próbują pałować osoby kierujące się logika, nie ideologia. To nie jest sprzęt Owsiaka, tylko ZOZ-u, a ja płacę za usługę, uiszczając co miesiąc niemałe składki. W normalnie zarządzanym państwie, sprzęt do publicznego ZOZ finansuje budżet (gminy i centralny,w formie dotacji). Sprzęt ten nie znajduje się tam z łaski p. Owsiaka, a ja nie korzystam z niego nieodpłatnie, tylko ze składek, jako osoba ubezpieczona. A sprzęt ten i tak by się tam znalazł. Natomiast patologią jest łajanie ministra zdrowia przez J.Owsiaka i zabieranie łóżek zakupionych przez WOŚP, bo są nie używane. 

 

A czy Ty, jadąc kartką patrzysz, czy jest to dar Caritasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie dzisiejszej dyskusji, czy reasumując kontekst chodzi o to czy Owsiak jest homoseksualny?

Czy o to że wszystko co jest zapisane w Biblii jest ok a cała reszta won?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką logiką? To Ty się kierujesz ideologią prawicowego stada, które nie ma żadnych logicznych argumentów przeciw WOŚP tylko klepie jakieś komunały, że młodzież pije na Woodstocku? Jak nie ma Przystanku to też piją i ćpają, tylko wtedy moralność pani Dulskiej jest zaspokojona bo o tym nie wiesz. :)

 

I uwaga, uprawiają seks bez ślubu. Co ty na to? Nawet dożywają potem późnej starości, to dzieci Twoich sąsiadów i znajomych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej to od wyboru osoby o skłonnościach dewiacyjnych zależy, czy będzie ulegać tym skłonnościom, niszcząc przy tym swoją osobowość, czy spróbuje coś z tym zrobić.  

 

:D  Made my day.

 

Leworęcznego można też nauczyć posługiwać się głównie prawą ręką - bo to też przecież zaburzenie jest - Jak rozumiem według Ciebie bycie leworęcznym to też jest kwestia ulegania skłonnościom. Kiedyś to też było traktowane jako zaburzenie i chciano to leczyć. Moge zapytać, którą rękę masz dominującą i czy według starodawnych standardów kwalifikujesz się w tej kwestii pod leczenie (którego zaprzestano z przyczyn ideologicznych oczywiście)?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najgłupszy argument którym apologeci Jerzego Owsiaka próbują pałować osoby kierujące się logika, nie ideologia. To nie jest sprzęt Owsiaka, tylko ZOZ-u, a ja płacę za usługę, uiszczając co miesiąc niemałe składki. W normalnie zarządzanym państwie, sprzęt do publicznego ZOZ finansuje budżet (gminy i centralny,w formie dotacji). Sprzęt ten nie znajduje się tam z łaski p. Owsiaka, a ja nie korzystam z niego nieodpłatnie, tylko ze składek, jako osoba ubezpieczona. A sprzęt ten i tak by się tam znalazł. Natomiast patologią jest łajanie ministra zdrowia przez J.Owsiaka i zabieranie łóżek zakupionych przez WOŚP, bo są nie używane. 

 

A czy Ty, jadąc kartką patrzysz, czy jest to dar Caritasu?

Jaki najglupszy argument? Napewno najprostsze z możliwych pytanie, na które dalej nie odpowiedziałeś. :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie dzisiejszej dyskusji, czy reasumując kontekst chodzi o to czy Owsiak jest homoseksualny?

Czy o to że wszystko co jest zapisane w Biblii jest ok a cała reszta won?

Piotrek, ogólnie chodzi o to, że wielu kolegów nigdy nie uprawiało seksu z innym mężczyzną i nie wiedzą czym to pachnie.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ogólnie chodzi o to, że wielu kolegów nigdy nie uprawiało seksu z innym mężczyzną i nie wiedzą czym to pachnie. :)

I co? Tutaj szukają w taki sposób kogoś?

Jakieś fotki by się zdały... kto wie a nóż.

Tak na marginesie to gorsze rzeczy się robiło, ale z tego co czytam to najłatwiej krytykować coś, czego się nie doswiadczylo.

Żenada...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w tym punkcie jest całkiem podobny do tego co sam robisz na Forum, ale dalej nie rozumiem dlaczego jego krytyka miałaby być przez to uzasadniona.

 

Proszę przedstaw dowód na mataczenie Owsiaka w sprawie finansów bo z tego co wiem (przyznaję, że z mediów innych niż "niepokorne", zarówno Fundacja WOŚP jak i Owsiak są dość często "trzepani" przez skarbówkę i do tej pory nie wykazano żadnych matactw.

 

Ten argument jest już nudny i cuchnie naftaliną. Jak do tej pory nie zauważyłem powstania nowych fundacji dobroczynnych działających z równym rozmachem. Chociaż to pewnie Owsiak sabotuje konkurencję....

 

Do starego zarzutu dodałeś nowy, absurdalny. Brawo Ty! WOŚP przekazuje do szpitali darmowy sprzęt co naraża biedny ZOZ na koszty serwisu, napraw i pokrywania kosztów szkoleń. Wszystko z naszych składek! Skandal? Raczej kolejny absurd z "Zakładki Tomka z Wrocławia".

 

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

 

Czego również Tobie życzę, ale to i tak po tobie spłynie, bo przecież wg Ciebie należę pewnie do osób

 

 

Na koniec jeszcze raz poproszę, a co mi zależy, o te dowody na "niejasne działania pana Owsiaka". Chętnie przeczytam coś nowego.

Może nawet się nawrócę, w końcu jak wspomniano już wcześniej w tym temacie, masz zadatki na kaznodzieję.

 

Dowodów  poszukaj sam. . Śmieszne są podnoszone co róż na forach internetowych żądania dowodów w dyskusji  - jeśli będę pisał o tym artykuł, to zapewniam, że znajda się w nim dowody, odnośniki i wszystko, co jest potrzebne w rzetelnym artykule. A na forum to możemy sobie podyskutować co najwyżej. Gdybym znalazł dowody, to dawno rozmowa będzie już kilka tematow dalej - wtedy oczywiście pojawi sie zarzut odgrzewanego kotleta, czy ulubiony zarzut OT. Żądanie dowodów stanowi dowód na to, że część userów nie rozumie, czym jest forum.... Albo świadomie próbuje zablokować dyskusje, z braku własnych argumentów. Oczywiście łapanie za słówka i wybiórcze tendencyjne cytaty  to bardzo wygodny sposób uniknięcia odpowiedzi w meritum.

 

Nikt nie zarzuca Owsiakowi przestępstw skarbowych, tylko hipokryzję i żerowanie na dobroczynności. On i jego rodzina legalnie założyli spółki, które płacą podatki. Natomiast umowa odpłatna między taką spółką a WOŚP, to drenowanie pieniędzy z dobroczynności na swoje konto. Nie wssominając, że same usługi, są trudno mierzalne.  Legalne, ale niemoralne. Owsiak przegrał już proces o zniesławienie, ponieważ nie przedstawił dokumentów księgowych - co chciał ukryć? Jakie ma zyski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian ma rację, z tego co widzę to ktoś chce tu się dobrać Owsiakowi do d..py i to bez mydła...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką logiką? To Ty się kierujesz ideologią prawicowego stada, które nie ma żadnych logicznych argumentów przeciw WOŚP tylko klepie jakieś komunały, że młodzież pije na Woodstocku? Jak nie ma Przystanku to też piją i ćpają, tylko wtedy moralność pani Dulskiej jest zaspokojona bo o tym nie wiesz. :)

 

I uwaga, uprawiają seks bez ślubu. Co ty na to? Nawet dożywają potem późnej starości, to dzieci Twoich sąsiadów i znajomych. :)

 

Chcesz mnie zdenerwować, tak? Nie przekona Cię żaden argument, a wiesz czemu? Bo Ty nie bazujesz na wiedzy, tylko na swojej własnej wierze, że jest, jak sobie to wytłumaczyłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę za dużo jest złych emocji wśród dyskutujacych.
Proszę na spokojnie przenieść się do wątków zegarkowych.
Życzę miłego korzystania z forum :)

Edycja
A tymczasem kłódka :)

 

 

Edycja 2

Otwieram na godzine z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest Ok,bo ja naiwniak wystawiłem na razie 4 aukcje dla WOŚP/już jest ponad 650zł/.

Chyba jakiś głupi jestem :mellow: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest Ok,bo ja naiwniak wystawiłem na razie 4 aukcje dla WOŚP/już jest ponad 650zł/.

Chyba jakiś głupi jestem :mellow: .

Napisz słowo a przeniosę Twój post do "jest ok"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.