Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tomek chyba czas najwyzszy znalezc dobrego egzorcyste

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To kto daje, WOŚP? A Ochojska to czemu nie nakleja wszędzie naklejek PAH, a Kotański, co robił? WOŚP to jedyna i największa organizacja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty jesteś, żeby orzekac ile razy w roku wspomagam obcych sobie, biednych ludzi i że popieram aborcję?

Sugerujesz myślenie a sam wykazujesz cechy zapatrzonej w siebie, tępej osoby, z potężnym ładunkiem megalomanii. "Złote myśli Tomka z Wrocławia", których pomysł jako oddzielnego wątku niedawno rzuciłeś. Czy Ty człowieku czasem czytasz co Ty piszesz?

Tobie się wydaje, że jesteś poplecznikiem Kościoła Katolickiego?

Ty jesteś jego największym szkodnikiem na tym forum, nie mam co do tego wątpliwości.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Koniec moich wpisów...

To najmadrzejsze w twoim (celowo z malej) wpisie.

 

A teraz jak już się wypłaksles, to zabieraj swoje zabawki i idź do prezesa ,czy innego ojca dyrektora głaskać kotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najmodniejsze w twoim (celowo z malej) wpisie.

 

A teraz jak już się wypłaksles, to zabieraj swoje zabawki i idź do prezesa ,czy innego ojca dyrektora głaskać 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem do tej pory ze to jest po prostu "ciezki przypadek" ale od teraz wiem ze to jest straaasznie cieeezki przypadek

jak to mowia - kazdego szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek z Wrocławia - jak mi brakuje Ciebie w tematach zegarkowych - to by była dopiero chryja - klękajcie narody,

tu - masz pewnie 50% racji,

Jaki jest problem z WOŚP ? - że temat wielu się przejadł,

jakie jest następstwo tego problemu - że każdemu prędzej czy później przyświeca wizja pieniądza (jak w zegarkach i z zegarkami - darmo czasu nie mierzą, tacy są ludzie!!!)

 

Co jest jeszcze jedynego dobrego w WOSP - że próbuje łączyć ten nasz zwaśniony naród w próbach bezinteresownej pomocy (a pijawki zawsze były i będą)

 

@Tomek z Wrocławia - a jajka kurze spożywasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę chwilami zachowujesz się jak osoba mało inteligentna. Oprócz treści bardzo ważna jest również forma. Tobie się wydaje, że czytając pozjadałeś wszystkie rozumy i posiadłeś klucz do prawd. Że kogoś jesteś w stanie przekonać. A okazujesz się być zwykłym katotalibem który jedyne co może zdziałać to zochydzić wszystkim czytelnikom Twoich bredni Kościół Katolicki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prymitywne. Litościwie nie skomentuję

 

to niezłe, bo poza totalnym obrażaniem nie jesteście w stanie nic sensownego zarzucić :) No proszę specjalistów, co niemoralnego napisałem?

Dzięki za litość, szkoda tylko że mimo wcześniejszych zapewnień (koniec moich wpisow) nadal piszesz ;).

Jako człowiek "prymitywny" napisze ci ,że robisz z gęby dupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

A kim Ty jesteś, żeby orzekac ile razy w roku wspomagam obcych sobie, biednych ludzi i że popieram aborcję?

Sugerujesz myślenie a sam wykazujesz cechy zapatrzonej w siebie, tępej osoby, z potężnym ładunkiem megalomanii. "Złote myśli Tomka z Wrocławia", których pomysł jako oddzielnego wątku niedawno rzuciłeś. Czy Ty człowieku czasem czytasz co Ty piszesz?

Tobie się wydaje, że jesteś poplecznikiem Kościoła Katolickiego?

Ty jesteś jego największym szkodnikiem na tym forum, nie mam co do tego wątpliwości.

Gustaw, mysle ze daleko nie zajdziesz w tej dyskusji, wydaje minsie ze Tomek z Wrocławia troche za dużo mszalnego wina dzisiaj lyknal


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, ignorowałem gościa długi czas ale ile można w obliczu idiotyzmów?

 

https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/na-co-przeznacza-pieniadze-caritas-pfron-finansowal-programy-plockiego-caritasu-mogl/3r2b7ml.amp

 

Nawet nie potrafiłeś się odnieść. To jest wg Ciebie ta uczciwa dobroczynność???


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

Gustaw, mysle ze daleko nie zajdziesz w tej dyskusji, wydaje minsie ze Tomek z Wrocławia troche za dużo mszalnego wina dzisiaj lyknal

Ja jestem wręcz przekonany ,że to było coś znacznie mocniejszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko Twoja chora wyobraźnia?

 

Może odniesiesz się do sprawy księdza złodzieja?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wręcz przekonany ,że to było coś znacznie mocniejszego ;)

Chyba masz rację :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka głupkowata fascynacja złem, szatanem, demonem, trzema szóstkami. To dobre dla gówniarzy, a dla poważnych ludzi? No właśnie, czy jesteście poważni, czy sobie po prostu hejt robicie, bo to internet? Goiście o nickach satanic, albo z szóstkami? Zdziebko żałosne i gówniażerskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustawie-Lucyferze uświadom proszę kolegę Tomasza, że Ty jesteś mocniejszy bo masz aż cztery 6 w swoim nicku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja córka urodziła się 6.6.2016. Cała rodzina opętana diabłem.

 

Do rzeczy gościu . Zapytałem o coś.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają w nickach cyfrę 3, ewidentne nawiązanie do Trójcy Świętej, tylko nie wiadomo czy w pozytywnym czy negatywnym znaczeniu. Pewnie jak chwalą kk, to są ok, a jak chwalą Owsiaka, to pewnie sami abortowali już niejedno dziecko i stosują antykoncepcję, a to jak wiadomo jest ludobójstwo...

 

 

Nie no, zrobił się lepszy kabaret niż z Tisellem w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przeniesienie rozmowy do działu "żarty, zartami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sobie pomyslalem ze moze to jest jakis "tajemniczy klient" i nas tutaj tak "ładują" a my łykamy jak młode pelikany :)

sam juz nie wiem co mam myslec... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C

Gustaw, mysle ze daleko nie zajdziesz w tej dyskusji, wydaje minsie ze Tomek z Wrocławia troche za dużo mszalnego wina dzisiaj lyknal

 

 

Irek, ignorowałem gościa długi czas ale ile można w obliczu idiotyzmów?

 

https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/na-co-przeznacza-pieniadze-caritas-pfron-finansowal-programy-plockiego-caritasu-mogl/3r2b7ml.amp

 

Nawet nie potrafiłeś się odnieść. To jest wg Ciebie ta uczciwa dobroczynność???

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak odwoluje to o "tajemniczym kliencie" :)

To jest ewidentnie "ciezki przypadek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają w nickach cyfrę 3, ewidentne nawiązanie do Trójcy Świętej, tylko nie wiadomo czy w pozytywnym czy negatywnym znaczeniu. Pewnie jak chwalą kk, to są ok, a jak chwalą Owsiaka, to pewnie sami abortowali już niejedno dziecko i stosują antykoncepcję, a to jak wiadomo jest ludobójstwo...

 

 

Nie no, zrobił się lepszy kabaret niż z Tisellem w wakacje.

 

jednak odwoluje to o "tajemniczym kliencie" :)

To jest ewidentnie "ciezki przypadek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.