Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

oj to leć Chłopie do nocnego po kika sztuk ;)

Lepiej nie ,bo go demony jakieś napadna ,albo co gorsza jakaś kobieta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś cienki, cieńszy niż myślałem. Zachowujesz się jak tchórz. Mój nick oraz ciąg cyfr to moja prywatna sprawa a Twoje insynuacje są nie na miejscu. Ponadto, jeśli dobrze się orientuję, znaczenie symboliczne, związane z szatanem przypisuje się liczbie 666 a nie cyfrze 6 ani liczbom 66 czy 6666.

 

Zachowujesz się jak Kościół Katolicki w sprawie pedofilii. Temat niewygodny, trudny - pod dywanik. Czytaj - ksiądz na drugim końcu Polski.

 

Wiesz jaki masz wizerunek na forum? Jak Kościół Katolicki nie w swojej dobrej, szlachetnej, wspaniałej, współtworzącej naszą cywilizację ale najgorszej, najciemniejszej, najbrudniejszej, odrzucającej i odstręczającej od siebie ludzi części!

 

Tak właśnie wygląda Twoja radosna twórczość tutaj.

 

Pogarda, protekcjonalność a w sprawach niewygodnych, niewytłumaczalnych i trudnych ucieczka, tchórzostwo, manipulacja.

 

Dlatego jesteś szkodnikiem Kościoła, największym z możliwych. Sławisz jego imię w najgorszy możliwy sposób, zniechęcając do Kościoła najskuteczniej jak się da.

 

Chociaż Tobie się wydaje inaczej.

 

A kto na forum chce być katolikiem? Pisałem jasno, jakie jest stanowisko KK w sprawie antykoncepcji, aborcji, in vitro i eutanazji. Nie bądź faryzeuszem, kto odrzuca powyższe, nie postępuje jak katolik. I nie pisałem tego napastliwie ani złośliwie. Poczytaj sobie. To adwersarze byli napastliwi, nieraz wulgarni, złośliwi. Dlaczego przypięto mi łatkę kaznodziei?  Jaki kościół jest Waszym kościołem, musicie sobie sami odpowiedzieć. A takie zarzuty są niepoważne. Fakt, ostatnio pisuję ironicznie i nawet nieco złośliwie, zwłaszcza dzisiaj. Ale nie było tak w poprzednich miesiącach. Trochę uczciwości! Kto szuka nauki Kościoła, ten znajdzie, a moje posty go nie zniechęcą. Trzeba uczciwie sobie odpowiedzieć, czy akceptuje się całą naukę. Bo nie można mieć poglądów trochę katolickich. Nauka KK jest jednoznaczna i jasna oraz niezmienna. Nikt nie podważył tego, co pisałem o nauce KK. O co zatem chodzi? Bo ja pisałem prawdę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Ostatecznie nie wiem czy napisałem na temat, bo nigdy nie wiadomo czy trafiłbym na tematy miłe, łatwe oraz towarzyskie bardzo :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szostkowiczu - to kobieta nie moze decydowac o wlasnej macicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szostkowiczu - to kobieta nie moze decydowac o wlasnej macicy ?

ecipeci -NIE BLUZNI !!! Jak to kobieta może decydować???

Prezesa się nie boisz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze, o co chodzi. To odwrócenie pojęć. tu nie chodzi o macicę, tylko o życie. A o życiu człowiek nie ma prawa decydować. Taka jest nauka KK. Wyśmiewanie sobie daruj. Nie jesteś katolikiem, to nie krytykuj. A jeśli jesteś, to się zastanów, co jest z Twoim myśleniem nie tak i dlaczego. Bo ja napisałem prawdę, jaka jest nauka KK. I dobrze Wiesz (Wiecie), że to nie jest wymysł hierarchów, to nie tylko  nauka KK, to depozyt wiary i dobro moralne, niezmienne. Człowiek może je wypaczyć, ale prawda jest prawdą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to ja juz wszystko wiem ( no prawie ;) )

ty nie jestes z Wroclawia ty jestes ze sredniowiecza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto na forum chce być katolikiem? Pisałem jasno, jakie jest stanowisko KK w sprawie antykoncepcji, aborcji, in vitro i eutanazji. Nie bądź faryzeuszem, kto odrzuca powyższe, nie postępuje jak katolik. I nie pisałem tego napastliwie ani złośliwie. Poczytaj sobie. To adwersarze byli napastliwi, nieraz wulgarni, złośliwi. Dlaczego przypięto mi łatkę kaznodziei?  Jaki kościół jest Waszym kościołem, musicie sobie sami odpowiedzieć. A takie zarzuty są niepoważne. Fakt, ostatnio pisuję ironicznie i nawet nieco złośliwie, zwłaszcza dzisiaj. Ale nie było tak w poprzednich miesiącach. Trochę uczciwości! Kto szuka nauki Kościoła, ten znajdzie, a moje posty go nie zniechęcą. Trzeba uczciwie sobie odpowiedzieć, czy akceptuje się całą naukę. Bo nie można mieć poglądów trochę katolickich. Nauka KK jest jednoznaczna i jasna oraz niezmienna. Nikt nie podważył tego, co pisałem o nauce KK. O co zatem chodzi? Bo ja pisałem prawdę... 

 

 

I nic nie będę Tobie wyjaśniał w zakresie mojego nicka.

 

Za durni masz nas czy sam jesteś? Ile razy mam prosić o odniesienie się do kwestii księży złodziei pod szyldem Caritasu? Jeśli ktoś manipuluje to jesteś to Ty, tylko inni, bardziej ode mnie kulturalni koledzy Ciebie do tej pory tolerowali.

To czy jakiś kościół jest dla kogoś tutaj jego kościołem - nie ma nic do rzeczy. Piszemy o poszczególnych zagadnieniach. Ty narzekając na polaryzację społeczeństwa - sam dzielisz ludzi na prawdziwych i nieprawdziwych katolików. Wierzę w Chrystusa i jednocześnie nie pozwalam, żeby instytucja zwana Kościołem Katolickim robiła mi z mózgu wodę, grabiła, manipulowała, gardziła moimi bliźnimi, dzieliła ich i oszukiwała.

A to czy Ty uznasz taki przypadek za wierzącego, katolika czy ateistę - nie dbam o to.

 

Proszę o odniesienie się do sprawy księży - złodziei z Caritasu. Oraz do kwestii reakcji na zaistniały problem ze strony Watykanu oraz polskiego Kościoła.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to ja juz wszystko wiem ( no prawie ;) )

ty nie jestes z Wroclawia ty jestes ze sredniowiecza :)

 

Jasne... Co niewygodne, to ze średniowiecza. Niech będzie. Wybieram średniowiecze, jeśli humanizm ma wyglądać tak, jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze masz do dodania? 

 

Zdajesz sobie sprawę, że nie potrafiąc się opowiedzieć w sprawach tyczących się przestępstw -ryzykujesz hipotezę, że identyfikujesz się z tym. Więc chciałbym z Tobą porozmawiać o złodziejach, pedofilach w Kościele. Będę Tobie o tym przypominał i Ciebie naciskał. 

Chcę mieć pewność, że prowadzę rozmowę z kimś, kto nie popiera pedofili i złodziei. I potrafi się od nich dystansować.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Caritas z Płocka to pytałem już przed ostatnim zamknięciem, Tomek się nie odniósł, może nie wierzy, że ksiądz też może być złym człowiekiem.

 

Mam wrażenie, że przez swoje poglądy Tomek ma problemy z kobietami dlatego tak dużo czasu ma na bicie w głową w mur w tym temacie, naprawdę dużo czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

7275360_sokzburaka.jpgupload foto

Dobranoc, lepiej idźće Koledzy spać, bo pora późna :) Takie argumenty, nie są w stanie mnie wzruszyć. Uważam szóstkowanie za głupotę i tyle. Nie jesteście w stanie racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego właśnie 6, a nie 7 czy 1,2,3,4,. Siódemka to rozumiem, to symbol szczęścia... Szóstka też indyferentna, bo nic nie znaczy, to jest, jak pisałem dyrdymałka....  Bardziej chodziłó mi o demoniczne i świadome wykorzystanie trzech szóstek, jeśli uraziłem kogoś, to przepraszam, mimo, że  Kolega nie jest w stanie uzasadnić, dlaczego właśnie cztery 6... ta nieszczęsna szóstka po prostu się utrwaliła w naszej kulturze. A nie znaczy nic, w Biblii są strony o numerze 6, 66 czy 666 i to znaczy tylko tyle, że jest to właśnie taka strona wg kolejności. Dobranoc.

 

He he, nieźle się popisałeś. Graty.Ja się cieszę, że w takim kraju nie mieszkam :) Bo nie świadczy to zbyt dobrze o władzach czy mieszkańcach takiego państwa....

 

Tu się nie za specjalnie popisałeś bo z tego co wiem 7 jest też symbolem doskonałości ale wybaczam bo rozumiem że wino mszalne też może mieć jakieś procenty. Dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu Perełka:

Przypomnijmy też, że na dziś zaplanowano konkurencyjną zbiórkę - inicjatorami której są MON i Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. Co ciekawe, odcina się od niej... Caritas Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Piles? Nie wchodz na forum :) mowilem juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu "KK" a nie "kk"?

Pytam całkiem poważnie. Nie jest OK bo pojawiają się na forum błędy, a nikt w tym obłędzie ich nie widzi. A to chodzi o kościół katolicki, protestancki czy maronicki. To nie jest nazwa własna. Warto szanować język polski, nawet jeśli wypisuje się głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff , to była solidna , nocna dawka fundamentalizmu .

Dzisiaj niedziela , ksiądz Tomasz z Wrocławia ma trochę więcej roboty .

Ale wy bezbożnicy i głupcy zastanówcie się co czynicie , albowiem staniecie przed obliczem Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś, kto pisze, jaka jest ta nauka, może być szkodnikiem?

--

To ostre,ale najwyższy czas na refleksję.... 

nie wystarczy pisac czy 'glosic' jaka jest ta nauka ale nalezy ja stosowac (sic!) a to jest problemem wielu ludzi ktorzy indentyfikuja sie z ta katolicka nauka spoleczna

czasem rozbieznosci pomiedzy gloszonymi pogladami a czynami sa czysta hipokryzja i cale te WC staja sie pustymi frazesami

innym bledem w ktorym tkwia jej wyznawcy jest brak wiedzy czym ona jest a raczej niewiedza jak powstala, znakomita wiekszosc admiratorow wyobraza sobie ze lansowane prawdy pochodza od Stworcy a rzeczywistosc niestety  jest taka ze KK opiera sie na tradycji a prawa i nauki stanowione byly na przestrzeni wiekow przez ludzi o czym 90% katolikow ma slabe pojecie

skoro stanowione przez ludzi i dla ludzi to celem byla ochrona partykularnych interesow grup spolecznych, nie moze byc inaczej ze kosztem innych

 

BTW dziwi mnie Twoja obecnosc na tym forum, zalozyles konto zeby ewangelizowac? nikt Ci jeszcze nie uswiadomil ze Twoje dzialanie przynosi nieporzadane efekty?

jakie? irytujesz ludzi gloszeniem swoich prawd objawionych i imputujac 'zniewolone umysly' tym ktorzy maja inny swiatopoglad niz Twoj

 

ps. co do 'szostek' to jesli zaczniesz sie udzielac w merytorycznych dzialach, juz za chwile licznik Twoich postow osiagnie liczbe 999 co 'odwrocone' bedzie symbolizowalo 666, nolens volens omen, pora na refleksje jakie sily za Toba stoja...


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze, o co chodzi. To odwrócenie pojęć. tu nie chodzi o macicę, tylko o życie. A o życiu człowiek nie ma prawa decydować.

 

A jak na sile lekarze ratuja kogos np po wypadku, podlaczaja go pod pluco-serce to co wtedy ?

Ingeruja w wole Boza?

44dc34e47dceb2e676d032529803305f.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę o tych. którzy mają w nickach satanic albo jakieś 6-tki wielokrotne. A czemu nie siódemki? Takie infantylne, ale o głupie. NIck i avatar też daje świadectwo o userze, nolens volens.... Dla mnie to po prostu szczeniactwo.

Ciężki, bo nie umiesz odpowiedzieć.... 

Ja mam Rasputina w pewnym sensie postać duchowna

 

 

Zdradzę Ci, że te znaki szatana to lipa, to nie wynika z wiarygodnych źródeł, tylko z kabały i zabobonu. Daty urodzenia, znaki zodiaku nijak determinują przyszłość człowieka. Niemniej świadome lub nawet celowe  używanie tych oznaczeń, daje do myślenia.....

 

 

Skoro to lipa i w to nie wierzysz co tak Ci przeszkadzają te szóstki skoro nic nie znaczą

 

Broń boże nie atakuje pytam z ciekawości 

 

 

Jesteś Tomaszu bardzo inteligentny gość, często ciekawie piszesz ale czasem trochę błądzisz, jedna wypowiedź zaprzecza drugiej 

Nie widzisz że Twoje poglądy powodują burzę bo różnią się znacznie od poglądów 99% społeczeństwa, podburzanie wszczynanie kłótni to nie po katolicku 

 

Pozdrawiam i bez urazy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a co my, inteligentni inaczej możemy wiedzieć o katolickich poglądach? Co o tym może wiedzieć papież Franciszek, skoro dwa Tomki, jeden z Wrocławia a drugi Terlikowski twierdzą że jest inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - to ponizej to gruba kreska.

To co powyżej niej to zostaje, trudno. To co ponizej prosze zeby tyczyło się juz tylko i wyłącznie tematu "nie jest ok"

 

Proszę juz nie odnosić sie do nocnej dyskusji, cztery strony wystarczą. Temat został wyczerpany i aby po raz kolejny nie zamykać wątku pewne działania zostały podjęte - mam nadzieje ze skuteczne.

W moim nicku mieści sie 1166,6 szóstek - zastanawiam się teraz po której stronie mocy jestem  :D

 

 

post-47356-0-50261100-1484469190_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej nie, ja chcę o tych nikach jeszcze, plissss

 

bo i ja mam krucjatę do wykonania, bo tak coś kojarzę z wakacji, że 3, 5 i 7 w islamie symbolizują Boga, no modzie nasz tłumacz sie, gdzie pracujesz, nie czasem w kebabie jakimś :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok ,bo wczoraj był śnieg, a dzisiaj już nie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubilem swoje okulary,

 

 

Ale musze przyznac ze slowo gloszone przez Tomka z Wrocławia tak mnie wciagnelo ze mam nadzieje ze ten watek nie zostanie zamkniety I Tomek z Wrocławia dalej bedzie sie tu udzielal


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.