Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dowod na to, ze warszawiacy zostali wybici w powstaniu, a obecni mieszkancy to naplywowe chamy z pol skapanych nawozem.

 

 

I tu się zgadzam w całości. 

Większości warszawiaków to albo sieczka z plewami,  albo dres z trzema paskami. :)

 

Edit. Oczywiście zjechało się tu również dużo dziwek, alfonsów, pijaków, ćpunów, polityków i ruchaczy wszelkiej maści.  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

O czym wy piszecie? Co ma piernik do wiatraka? Jaki związek ma okazywanie empatii z miejscem urodzenia? Takie pier..lenie, aby się do czegoś przy..bać.

Jakie czasy, tacy ludzie. Jeżeli na każdym kroku ludziom wciskaja kit, że liczysz się tylko Ty, że Ty jesteś najważniejszy, że Ty masz rację nawet jak nie masz, że brawo Ty. To czemu się później dziwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakusy mówią, że średni poziom inteligencji wśród mieszkańców Krakowa wzrasta po 6 rano, jak odjedzie pierwszy pociąg do Warszawy.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie? Co ma piernik do wiatraka? Jaki związek ma okazywanie empatii z miejscem urodzenia? Takie pier..lenie, aby się do czegoś przy..bać.

Jakie czasy, tacy ludzie. Jeżeli na każdym kroku ludziom wciskaja kit, że liczysz się tylko Ty, że Ty jesteś najważniejszy, że Ty masz rację nawet jak nie masz, że brawo Ty. To czemu się później dziwić?

Tu się muszę zgodzić, nawet najwieksze barany są hołubione jak cud swiata.

Wszelkiej masci niedorajdom, chamom tlumaczy się od urodzenia - to wina otoczenia ze ich nie potrafią zaakceptować.

Kobiety wychowują nieudaczników, majac same pretensje ze inna kobieta wychowała im podobnego na męza.

 

@pablo12- to ze przeniesiono stolicę z Krakowa do Warszawy bo lekarz zalecił krolowi wiejskie powietrze wydaje się być prawdziwe....

 

@dziadek ( Kleofas)- chyba nie znalazlem odpowiednika dla siebie, jako masy naplywowej....niech bedzie wiec ostatnia :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dowod na to, ze warszawiacy zostali wybici w powstaniu, a obecni mieszkancy to naplywowe chamy z pol skapanych nawozem.

 

 

To w końcu zdecydujcie się, czy Powstanie byli ok czy nie było?

W Krakowie byłem ostatnio dwa razy i Jedna Osoba wydaje się potwierdzać stwierdzenia na temat inteligencji. Na pewno mi do tej Osoby daleko.

Rano wszyscy się spieszą do roboty. Liczą się minuty i sekundy. Oczywiście to nie wytłumaczenie a stwierdzenie faktu.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziadek ( Kleofas)- chyba nie znalazlem odpowiednika dla siebie, jako masy naplywowej....niech bedzie wiec ostatnia :)

Zaraz zaraz, ja urodziłem się w Warszawie w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego i jak informuje sama nazwa szpitala, z chłopa zostałem przemieniony na  pana.  :P

Poza tym, ja nie mieszkam i nie pracuję w Warszawie. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzenie w stajni nie czyni z nikogo konia.
Miejsce urodzenia jest bez znaczenia....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto jest prawdziwym warszawiakiem czy mieszkańcem innego miasta, skoro zamieszkanie i urodzenie jest bez znaczenia?

PS: od dziś jest już Pan Marian :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest znieczulica i chamstwo, nie miejsce urodzenia, które wobec w\w wad ma minimalne znaczenie.

 

Podobne zachowania mozna spotkać w dowolnym mieście Polski..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Szczególnie w Radomiu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie spokojnie można zaliczyć do znieczulicy i chamstwa. :)  

Przez prawie dwa lata przychodził do mnie głuchoniemy z karteczką że prosi o pieniądze na jedzenia lub jedzenie.

Dawałem mu 5 zł czasem 10 zł. Latem przychodził średnio 2 razy w miesiącu. Kiedyś nie miałem drobnych i dałem mu świeżutką bułeczkę z masełkiem i z polędwicą i pokrojonego pomidorka na jednorazowym talerzyku. Wziął, coś pomruczał sobie pod nosem i u następnego sąsiada wyrzucił do kosza. Od tej pory ma chłop pecha, bo nigdy nie ma mnie w domu. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie spokojnie można zaliczyć do znieczulicy i chamstwa. :)  

 

 

Nie mozna.

Ponieważ pewnie nie tylko ja uwazam ze jesteś niezwykle pogodną i kulturalną osobą.

 

Więc nie pochlabiaj sobie tą znieczulicą i chamstwem :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto jest prawdziwym warszawiakiem czy mieszkańcem innego miasta, skoro zamieszkanie i urodzenie jest bez znaczenia?

PS: od dziś jest już Pan Marian :)

 

No zaraz , a to tak można , ojciec ze wsi , matka ze wsi , a syn Warszawiak  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaraz , a to tak można , ojciec ze wsi , matka ze wsi , a syn Warszawiak  ?

No właśnie, kto obecnie ma pełne prawo powiedzieć że jest prawdziwym warszawiakiem albo "krakusem"?

Pytam serio. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie spokojnie można zaliczyć do znieczulicy i chamstwa. :)  

Przez prawie dwa lata przychodził do mnie głuchoniemy z karteczką że prosi o pieniądze na jedzenia lub jedzenie.

Dawałem mu 5 zł czasem 10 zł. Latem przychodził średnio 2 razy w miesiącu. Kiedyś nie miałem drobnych i dałem mu świeżutką bułeczkę z masełkiem i z polędwicą i pokrojonego pomidorka na jednorazowym talerzyku. Wziął, coś pomruczał sobie pod nosem i u następnego sąsiada wyrzucił do kosza. Od tej pory ma chłop pecha, bo nigdy nie ma mnie w domu. :)  

Miałem podobnie,  jakis czas temu, codziennie jak szedlem do pracy w Vancouver zaczepial mnie jeden gość z kartka " bezrobotny, glodny, czy mozecie dac jakies drobne na jedzenie ", kiedys zaoferowalem mu prace typu "przynies wynies pozamiataj I zobaczymy co sie pozniej bedzie dzialo" . Od tego czasu mialem juz spokoj, dalej siedzial ale udawal ze mnie nie zauwaza : D 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kto obecnie ma pełne prawo powiedzieć że jest prawdziwym warszawiakiem albo "krakusem"?

Pytam serio.

 

Teraz sa czasy, ze gdzie przywalisz dupe tam Twoj dom. Mysle, ze trzy miesiace zamieszkania w danym miescie czyni rodowitym ... mieszkancem tegoz miasta.

To oczywiscie siega dalej, wystarczy trzy miesiace np. w Anglii, Szwecji czy kazdym innym kraju by z duma mowic "...u nas w Anglii itd tak jest, wy Polacy tego nie zrozumiecie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kto obecnie ma pełne prawo powiedzieć że jest prawdziwym warszawiakiem albo "krakusem"?

Pytam serio. 

obecnie tak jak i kiedys: ten kto sie urodzil w tych miastach


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo urodzenie to za mało moim zdaniem.

Rodowitym też coś znaczy.

Sam mam problem, bo połowa od 105 lat a druga połowa od 67 więc też trudno powiedzieć.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zrobil podzial na dzielnice. Moj kolega cale zycie (rodzice tez) mieszka na Jagiellonskiej w Krakowie, ale przypadkowo urodzil sie w Rabce, bo jego matce zachcialo sie wycieczek. Nie wiem czy jest goralem czy krakusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkę mojego kolegi na poród zawieziono do Świdnika bo w Lublinie nie było miejsca, a trzeba wiedzieć ze zwyczajowa nazwa Świdnika w woj. Lubelskim to "Chamburg"....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się Poznaniu, więc jestem rodowitym Poznaniakiem, mój ojciec, moja matka urodzili się w Poznaniu dziadkowie po części, urodzili się w Posen, ale pradziadek i babcia w Breslau i z tego jestem dumny... więc to znaczy... że... nie jestem Polakiem :ph34r:... rodowitym...(?)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Jesteś tym kim chcesz i wybrałeś by być.

Wszelkie szufladkowanie jest oznaką ociężałości umysłowej osoby, takie sądy wygłaszającej.

Nie żyjemy w Indiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zrobil podzial na dzielnice. Moj kolega cale zycie (rodzice tez) mieszka na Jagiellonskiej w Krakowie, ale przypadkowo urodzil sie w Rabce, bo jego matce zachcialo sie wycieczek. Nie wiem czy jest goralem czy krakusem?

Chyba krakusem ale ciągle ma pod górkę

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze jestem z Krakowa

Pamietam i mam to we krwi

Pamietam te swiete slowa:

Nigdy nie zejde na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na forum odbieganie od tematu :)

 

Jak jasno nazwać ludzi ktorzy nie chcieli pomóc niewidomej staruszce?

 

Wg mnie, zwykłymi chamami, których coraz więcej dookoła nas.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.