Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w programie 'Dzień dobry tvn' goścmi byli młodzi aktorzy z ostatniego filmu Andzrzeja Wajdy 'Powidoki".

 

Na pytanie pana Kraśki czy znali dzieła mistrza, jeden z 'panów' aktorów odpowiada-"tak, oglądałem 'W pustyni i puszczy"

 

No tragedia.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/sa-mlodzi-ale-juz-wyladowali-na-filmowym-marsie,222172.html


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tragedia.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Umówiłem się z gościem na zakup zegarka, zlamalem przy tym swoją żelazną zasadę - umawiania się tylko i wyłącznie u siebie w domu. Ale gościu był lecimy i zdecydowany,dzwonił zapewniał - ok. Kawał drogi, co za tym idzie czasu etc. Spotkaliśmy się, gościu zegarek obejrzał i stwierdził że jest za nowy, kuwa ZA NOWY! W życiu jeszcze nikt mi nie podał takiego powodu. I to nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Umówiłem się z gościem na zakup zegarka, zlamalem przy tym swoją żelazną zasadę - umawiania się tylko i wyłącznie u siebie w domu. Ale gościu był lecimy i zdecydowany,dzwonił zapewniał - ok. Kawał drogi, co za tym idzie czasu etc. Spotkaliśmy się, gościu zegarek obejrzał i stwierdził że jest za nowy, kuwa ZA NOWY! W życiu jeszcze nikt mi nie podał takiego powodu. I to nie jest ok.

Napisz kto to. Bedzie dla nas bezpieczniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, Ojciec miał wycięty płat tarczycy i badania histopatologicznego nadal brak. Lekarz przekazał, że są wątpliwości i przesłano do innego ośrodka do zbadania guza. I teraz człowiek siedzi i kręci sobie filmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Zdrówka dla taty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie jest ok, Ojciec miał wycięty płat tarczycy i badania histopatologicznego nadal brak. Lekarz przekazał, że są wątpliwości i przesłano do innego ośrodka do zbadania guza. I teraz człowiek siedzi i kręci sobie filmy...

 

Będzie dobrze. Nie martwcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zlamalem przy tym swoją żelazną zasadę - umawiania się tylko i wyłącznie u siebie w domu.

Odważny jesteś.

Trzeba nim było grzmotnąć kilka razy o stół i zapytać czy teraz OK :D.

Zegarkiem czy klientem? ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Jestem pacyfistą, zdenerwowalem się oczywiście,ale powiem szczerze że najpierw oniemialem. Jeszcze nikt mi w życiu nie powiedzial, że stan zegarka jest za dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jestem pacyfistą, zdenerwowalem się oczywiście,ale powiem szczerze że najpierw oniemialem. Jeszcze nikt mi w życiu nie powiedzial, że stan zegarka jest za dobry.

 

Było upuścić ze 3 razy na oczach zainteresowanego i zapytać czy już jest dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Może bym tak zrobił,jakby to nie był sarb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarozlaw fajnie jakby wszyscy mieli w życiu takie problemy, tak że właśnie samych takich problemów w życiu Ci życzę..

 

smc histopatologia to nie jest 2+2=4, z resztą jak cała medycyna, czasami trzeba skonsultować w innym ośrodku, z kimś bardziej doświadczonym, po to żeby być pewnym wyniku... cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu zegarek obejrzał i stwierdził że jest za nowy, kuwa ZA NOWY!

nie wierz we wszystko co mowia ludzie, pewnie powod byl inny a jemu niezrecznie bylo go podac, moze cena, moze na 'zywo' go rozczarowal

oczywiscie nie jest OK ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

jarozlaw fajnie jakby wszyscy mieli w życiu takie problemy, tak że właśnie samych takich problemów w życiu Ci życzę..

 

Ani przez chwilę nie pomyślałem o tym jako o problemie,ot nieciekawa sytuacja. A ty może nabierz więcej dystansu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest ......... -_-

Połknięta rano przy śniadaniu tabletka Groprinosin (tak asekuracyjnie bo wszyscy w domu przeziębieni) skończyła się wizytą na SOR  :(

Reakcja alergiczna i to tak nasilona że w życiu bym nie pomyślał - po 10 minutach bąble na całym ciele jak wielkie ugryzienia komara i strasznie swędzące,uczucie zgagi i bulgotania w brzuchu, migdały jak przy anginie, wary opuchnięte 

Po 3-4 godzinach i kilku lekach wszystko wróciło do normy - dziwne przeżycie i przyznam że trochę strach 


Podobną ale znacznie słabszą reakcję miałem po Neosine ale wtedy byłem na Contrahistaminowym ciągu więc przeszło delikatnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie jest okay, bo Eleven nie pokazuje meczu Green Bay Packers z Atlanta Falcons  :(. W tak istotnej części sezonu żeby nie było transmisji  meczu? To tak, jakby nc+ nie pokazało półfinału LM. Dobrze, że pokazują mecz Steelersów z Patriots. Kibicuję ekipie z Pittsburgha więc noc mam z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, bo takie pierdoly tu piszecie zamiast kolejnej gorącej dyskusji :(


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie jest ok, bo takie pierdoly tu piszecie zamiast kolejnej gorącej dyskusji :(

mike_tomlin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No i tak to jest ......... -_-

Połknięta rano przy śniadaniu tabletka Groprinosin (tak asekuracyjnie bo wszyscy w domu przeziębieni) skończyła się wizytą na SOR :(

Reakcja alergiczna i to tak nasilona że w życiu bym nie pomyślał - po 10 minutach bąble na całym ciele jak wielkie ugryzienia komara i strasznie swędzące,uczucie zgagi i bulgotania w brzuchu, migdały jak przy anginie, wary opuchnięte

Po 3-4 godzinach i kilku lekach wszystko wróciło do normy - dziwne przeżycie i przyznam że trochę strach

 

Podobną ale znacznie słabszą reakcję miałem po Neosine ale wtedy byłem na Contrahistaminowym ciągu więc przeszło delikatnie

Miałem to samo po ugryzieniu dzikiej osy. Trochę lipa jak puchniesz w oczach. Adrenalinka i wszystko wraca do normy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest ......... -_-

Połknięta rano przy śniadaniu tabletka Groprinosin (tak asekuracyjnie bo wszyscy w domu przeziębieni) skończyła się wizytą na SOR  :(

Reakcja alergiczna i to tak nasilona że w życiu bym nie pomyślał - po 10 minutach bąble na całym ciele jak wielkie ugryzienia komara i strasznie swędzące,uczucie zgagi i bulgotania w brzuchu, migdały jak przy anginie, wary opuchnięte 

Po 3-4 godzinach i kilku lekach wszystko wróciło do normy - dziwne przeżycie i przyznam że trochę strach 

Podobną ale znacznie słabszą reakcję miałem po Neosine ale wtedy byłem na Contrahistaminowym ciągu więc przeszło delikatnie 

Paweł, proponuję przestać truć się chemią i przejść na naturalne "antywirusy" takie jak miód spadziowy, czosnek, cebula, kiszona kapusta, dwa razy dziennie łyżeczkę  propolisu, sok malinowy, namiętny i częsty seks i od czasu do czasu 50 gram dobrej wódeczki i będziesz cały czas zdrowy i wesoły i nic Ciebie nie ruszy.  :)

Nie jest ok, bo takie pierdoly tu piszecie zamiast kolejnej gorącej dyskusji :(

A nowy regulamin czytałeś? :)

Zgodnie z nowym regulaminem temat "Nie jest OK" w ogóle nie powinien istnieć. :(  

A jakiekolwiek pisanie w tym temacie jest niezgodne z kilkoma punktami nowego regulaminu.  :wacko:


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z nowym regulaminem temat "Nie jest OK" w ogóle nie powinien istnieć. :( 

Ale dopóki istnieje, daje określone możliwości. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się przypomniało...

 

17 września 1939 Prezydent RP Ignacy Mościcki, Naczelny Wódz Edward Śmigły-Rydz i premier RP Felicjan Sławoj Składkowski wraz z rządem przekroczyli w późnych godzinach wieczornych granicę z Rumunią, zostawiając Naród na pastwę hitlerowskiego i radzieckiego agresora.

 

No ale to dawno było...

 

P.S Naczelny Wódz zwiał wczesniej z Warszawy 7 września) do Brześcia i kazał wyłaczyć radiostację...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny wódz naczelny twierdzi, że Piłsudski i Dmowski czerpali inspirację z Powstania Warszawskiego...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.