Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za wóz?

pełgot 308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK bo siusiać mi się chce, a nie mam czym i muszę iść po piwo, a pogoda paskudna jakaś taka...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

pełgot 308

Król lew... też mam. Grymaśne. Ja w zasadzie chwale sobie tylko z uwagi na HDI bez dwumasy i FAP. KW trochę podbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem o 15, wtedy jeszcze mi się chciało kupować, a nie siusiać. Trzeba przewidywać nieunikniony przebieg wydarzeń.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem o 15, wtedy jeszcze mi się chciało kupować, a nie siusiać. Trzeba przewidywać nieunikniony przebieg wydarzeń.

Piotr niby taki dorosły a nie wiedział ze juz od 13 sprzedają...;)

 

P.S Sprzedawca w moim sklepie miał GA na ręce, pytam -czemu pan kupił taki zegarek., to Armanii za***ista firma....odpowiada, no i był na wyprzedazy..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie kupiłem dopiero wtedy, gdy od doktora wróciłem. I tutaj wracam do pierwszego wpisu w tym temacie. Kurde, ale się boję. Mają mi optykę wymienić 20 w jednym oczku, a potem, jeżeli będzie OK, w drugim. To nie jest OK. Zabiegi operacyjne to jakiś koszmar. Nie wierzę w medycynę i zarazem nie mam wyboru.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, latasz po tych lekarzach jak jakis hipochondryk, przestań obracać się w tym towarzystwie a przestaniesz narzekać na zdrowie...

 

:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem o 15, wtedy jeszcze mi się chciało kupować, a nie siusiać. Trzeba przewidywać nieunikniony przebieg wydarzeń.

Piwo mam zazwyczaj przygotowane na wypadek gdy mi się zachce siusiu, a tu niespodzianka...nie jest OK.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Sobie kupiłem dopiero wtedy, gdy od doktora wróciłem. I tutaj wracam do pierwszego wpisu w tym temacie. Kurde, ale się boję. Mają mi optykę wymienić 20 w jednym oczku, a potem, jeżeli będzie OK, w drugim. To nie jest OK. Zabiegi operacyjne to jakiś koszmar. Nie wierzę w medycynę i zarazem nie mam wyboru.

Toz to chwila roboty i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem o 15, wtedy jeszcze mi się chciało kupować, a nie siusiać. Trzeba przewidywać nieunikniony przebieg wydarzeń.

To się nazywa logistyka na najwyższym, europejskim poziomie :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK bo siusiać mi się chce, a nie mam czym!

 

To jest prawdziwe nie OK. :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem o 15, wtedy jeszcze mi się chciało kupować, a nie siusiać. Trzeba przewidywać nieunikniony przebieg wydarzeń.

LOL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK bo siusiać mi się chce, a nie mam czym i muszę iść po piwo, a pogoda paskudna jakaś taka...

Uuuu, paluszek w wydech nieunikniony... nie jest OK... Boję się, że możesz mieć czym, ale może być problem z jak... hydraulika szwankuje...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, latasz po tych lekarzach jak jakis hipochondryk, przestań obracać się w tym towarzystwie a przestaniesz narzekać na zdrowie...

:);)

Teraz to taka sytuacja, że Piotr za młody na emeryturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, paluszek w wydech nieunikniony... nie jest OK... Boję się, że możesz mieć czym, ale może być problem z jak... hydraulika szwankuje...

Mnie ostatnio lekarka powiedziała, że niestety, każdemu mężczyżnie po pięćdziesiątce zaczyna powiększać się prostata. Oczywiście jednemu powiększa się wolniej innemu szybciej, ale po 50-tce rośnie równo każdemu. Więc mili i sympatyczni Koledzy (zwłaszcza Ci po pięćdziesiątce) zróbcie sobie badania. 

A "paluszek w wydech" to moim zdaniem badanie niezbyt precyzyjne. :)   

Osobiście mogę polecić bardzo dobrego urologa Panią dr n. med. Elżbietę Keller, w środowisku medyków jest uznawana za najlepszą specjalistkę w Polsce od prostaty a zwłaszcza od jej diagnostyki i jednocześnie jest niezwykle miłą i sympatyczną kobietą. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anglii kończysz 40 lat i dostajesz listowne zaproszenie na zerwanie gwintu  :(  państwo dba o obywateli 

Badanie wstydliwe i przykre ale bardzo ważne - zresztą to lekarz niech się wstydzi tak każdemu palca w d....e wsadzać - tak to sobie trzeba tłumaczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

W Anglii kończysz 40 lat i dostajesz listowne zaproszenie na zerwanie gwintu  :(  państwo dba o obywateli 

Badanie wstydliwe i przykre ale bardzo ważne - zresztą to lekarz niech się wstydzi tak każdemu palca w d....e wsadzać - tak to sobie trzeba tłumaczyć 

 

Ja tylko dodam i potwierdzę. Samo badanie PSA jak ktoś myśli że wystarczy, to piszę, nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy piwo, prostata jak na razie OK, siusianie też, tyle że potrzebuję jakiś powód żeby się piwa nażłopać, bo tak bez powodu nie uchodzi więcej jak cztery. Powiem zonie że to na nerki albo na siusianie to mogę do woli i jak biegam po nocy na ubikacje, to nie słyszę sakramentalnego "ty stary głupku".  :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król lew... też mam. Grymaśne. Ja w zasadzie chwale sobie tylko z uwagi na HDI bez dwumasy i FAP. KW trochę podbiłem.

mialem kupic 308 ale na szczescie byl za drogi i stanelo na i30 cw od hyundaia. To jest i byl swietny wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok...

Niby urlop cały tydzień a nic nie załatwiłem przez ten czas ze spraw prywatnych. W poniedziałek robota i już mnie wierci w brzuchu... Trzeba zagrać w totka :-)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Trzeba zmienic robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robota jest ok tylko czasami chce się dluzej byc na wolnym i "wylać szambo z głowy" :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta PKP IC-https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/krajowe/bilet-abonamentowy.html&ved=0ahUKEwjQ1pGHzfjRAhXINpoKHbF_DlEQFgg0MAA&usg=AFQjCNGUZYTnXcR98TqPFglHWpGkT9_79w

Siedem przejazdów w cenie pięciu ( Lublin Warszawa to 39,90pln *5= 199,50pln)

Jednak PKP zna inna matematykę....wg nich wynik z mnożenia to 225pln

post-48316-0-51149200-1486286077_thumb.jpgpost-48316-0-86757400-1486286093_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie...Państwowe...Warszawa... Wpis polityczny, zgłaszam do moderacji.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać , że dobry materiał na moderatora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.