Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest OK, nie mam pojęcia o jakim ciekawym czymś by tu  zagadać, żeby nie zamknęli wątku. (?) Bo najciekawszy temat jaki mi tu przychodzi do głowy, to to, że mi się nic nie chce przy niedzieli, inne również w regulaminie nie są OK.  :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna akcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak znalazłem coś ciekawego i nie zakazanego. :D

Zaznaczam, że linka wklejam nie jako prawde objawiona, a jako temat do dyskusji.

 

Jak zachorujesz to pamiętaj żeby nie brać leków, bo to wszystko wynalazki naukowców zatrudnionych dla firm farmaceutycznych, zrobione po to żeby wyciągać od ciebie pieniądze.

 

http://www.wrealu24.pl/4144-osiem-najbardziej-szkodliwych-lekow-na-swiecie-bedziesz-w-szoku-jakie-dr-jerzy-jaskowski-miazdzy-system


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK, nie mam pojęcia o jakim ciekawym czymś by tu  zagadać, żeby nie zamknęli wątku. (?) Bo najciekawszy temat jaki mi tu przychodzi do głowy, to to, że mi się nic nie chce przy niedzieli, inne również w regulaminie nie są OK.  :D

 

A jednak znalazłem coś ciekawego i nie zakazanego. :D

Zaznaczam, że linka wklejam nie jako prawde objawiona, a jako temat do dyskusji.

 

 

http://www.wrealu24.pl/4144-osiem-najbardziej-szkodliwych-lekow-na-swiecie-bedziesz-w-szoku-jakie-dr-jerzy-jaskowski-miazdzy-system

 

No i zamykamy - sanostol i inne suplementy diety. 

Znaczy się  spam   :D  

 

A tak poważnie  to - nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K..wa ile czytania :( to nie jest OK :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest OK!

Zdecydowanie nie jest OK.!

Prawie całe życie mieszkałem na wsi lub w małym miasteczku i byłem i nadal jestem z tego powodu bardzo zadowolony i w pełni szczęśliwy.

Dzisiaj włączyłem TV i słyszę że chcą z mojej wsi zrobić wielką aglomerację warszawską, czyli wciągną mnie do obsranej przez psy Warszawy. Tfuuu, tfuuu. 

Czyli będą teraz zarządzać mną i kawałkiem mojej ziemi warszawskie lumpy, złodzieje i wszelkiej maści dresiarze w białych kołnierzykach.

Co za czasy!! :(

Coraz gorzej i to nie jest OK. :)    


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Już niedługo: Kawalerka w Warszawie, 50 km od centrum :) :

 

post-93422-0-14712800-1486328765.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma jakieś grunty do odzyskania? 20.000 hektrów w Warszawie po rynkowych cenach, to będzie...

 

Nie OK.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Mam pytanie do warszawiaków. O co chodzi z tą aglomeracją warszawską? Siłą rzeczy nie czuję tematu i nie wiem, czy plany jej poszerzenia są, czy nie są ok dla mieszkańców stolicy i otaczających ją miejscowości? Bez polityki pls :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam w Warszawie, ale gdy Poznań się rozszerzał, to część miejscowości była jak najbardziej za, a cześć się broniła rękami i nogami. Widać to wyraźnie po kształcie, który w założeniach miał być podobny do okrągłego. Dla przeciętnych mieszkańców Poznania to było bez znaczenia.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do warszawiaków. O co chodzi z tą aglomeracją warszawską? Siłą rzeczy nie czuję tematu i nie wiem, czy plany jej poszerzenia są, czy nie są ok dla mieszkańców stolicy i otaczających ją miejscowości? Bez polityki pls :)

To jest tylko i wyłącznie sprawa polityczna, wiec na tym forum odpowiedzi nie dostaniesz... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest temat stricte zegarkowy, czyli w dziale po godzinach, raczej OT ;)


Mam pytanie do warszawiaków. O co chodzi z tą aglomeracją warszawską? Siłą rzeczy nie czuję tematu i nie wiem, czy plany jej poszerzenia są, czy nie są ok dla mieszkańców stolicy i otaczających ją miejscowości? Bez polityki pls :)

 

Chodzi o dobro mieszkańców, żeby mogli jeździć tramwajami i tak wo ogóle ;) No i żeby mieli bliżej wszędzie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 tygodniach od powrotu z serwisu laptop znowu umarł :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do warszawiaków. O co chodzi z tą aglomeracją warszawską? Siłą rzeczy nie czuję tematu i nie wiem, czy plany jej poszerzenia są, czy nie są ok dla mieszkańców stolicy i otaczających ją miejscowości? Bez polityki pls :)

By bogate gminy oddawały swoją kasę do 'wspólnego kotła" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Siłą rzeczy nie czuję tematu i nie wiem, czy plany jej poszerzenia są, czy nie są ok dla mieszkańców stolicy i otaczających ją miejscowości? Bez polityki pls :)

 

Referendum da odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dobro mieszkańców, żeby mogli jeździć tramwajami i tak wo ogóle ;) No i żeby mieli bliżej wszędzie.... 

 

O dobro których mieszkańców chodzi Twoim zdaniem?

 

Już dziś wielkim problemem w Warszawie jest komunikacja, media, plany zagospodarowania, itp., bo miasto ma dużą powierzchnię, a osiedla są rozrzucone bezładnie po obrzeżach, bo tam są tańsze grunty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu znikają posty!

Nie polityka,nie religia,tylko drobne wątpliwości w sprawach forumowych.

To już chyba prawdziwa cenzura,albo dyktatura.

/i nie Tomek :) /.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dobro mieszkańców, żeby mogli jeździć tramwajami i tak wo ogóle ;) No i żeby mieli bliżej wszędzie.... 

 

Taki paradoks, czy cóś? Rozszerzamy, żeby było bliżej?  Politycy maja tego pod dostatkiem: im więcej zabieramy tym więcej macie; jesteśmy nad przepaścią, ale zrobimy wieki krok do przodu; jesteśmy silni, po co nam wojsko itd. itp. :)

 

By bogate gminy oddawały swoją kasę do 'wspólnego kotła" :)

 

Dokładnie, w Poznaniu o to chodziło najwięcej, reszta powodów, to takie srutututu dla zamydlenia obrazu.

 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może. Pod jednym warunkiem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki paradoks, czy cóś? Rozszerzamy, żeby było bliżej?  Politycy maja tego pod dostatkiem: im więcej zabieramy tym więcej macie; jesteśmy nad przepaścią, ale zrobimy wieki krok do przodu; jesteśmy silni, po co nam wojsko itd. itp. :)

 

 

Dokładnie, w Poznaniu o to chodziło najwięcej, reszta powodów, to takie srutututu dla zamydlenia obrazu.

 

 

Podobno chodzi o głosy, o to żeby rada była taka, jak powinna. W każdym razie, projekt ustawy pownien mieć uzasadnienie, ktoś zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu postu Kol. Prix65 sam się ocenzurowałem z obawy o dożywotniego bana. :) 

Bo sprawy samorządowe to właściwie też polityka. :)   


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno chodzi o głosy, o to żeby rada była taka, jak powinna. W każdym razie, projekt ustawy pownien mieć uzasadnienie, ktoś zna?

Czyli jaka!!!!????


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaka!!!!????

 

Taka, która pasuje tym, którzy aktualnie piszą ustawę. Raz ci,raz tamci ;) Za dużo polityki jest w samorządach. Weźmy taki Wrocław, tutaj miałbym sporo do napisania.... 

 

Wracając do Warszawy: tutaj link do procesu legislacyjnego, w tym projekt i uzasadnienie: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=1259

żebyśmy nie dyskutowali o czymś, czego nie znamy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy znowu dążycie do końca!

Ostatecznego i końcowego!

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie, w Poznaniu o to chodziło najwięcej, reszta powodów, to takie srutututu dla zamydlenia obrazu.

 

Jest też druga strona 'medalu'

Spora część mieszkancow okolicznych miejscowosci pracuje w Warszawie, tu korzysta z udogodnień jako gwarantuje miasto, natomiast podatki odprowadza gdzie indziej-czyli tu gdzie mieszka :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.