Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

do wszystkich, którzy twierdzą, że samochód premier mógłby staranować małego samochodzika  - wyobrażacie sobie taki tytauł w gazecie wyborczej :

 

OPANCERZONY SAMOCHÓD PREMIER SZYDŁO STARANOWAŁ SEICENTO.  NIEWINNY 21 LATEK (OJCIEC DWÓJKI NIEWINNYCH MALEŃSTW)  WALCZY O ŻYCIE W SZPITALU.

 

Wystarczy ?

Nie rozumiem..gdyby to była w koncu prawda to czemu nie?

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

21-letni kierowca przyznał, że widział zbliżający się samochód na sygnałach świetlnych. Zeznał też, że zatrzymał się przy krawężniku, żeby przepuścić samochód jadący na sygnale. Za seicento miały zatrzymać się inne samochody.

Według 21-letniego kierowcy, po przejechaniu pierwszego samochodu chciał włączy się do ruchu, ponieważ nie wiedział o następnych autach. Według jego zeznań, samochód z premier Beatą Szydło otarł się o jego seicento i uderzył w drzewo. Miał też przyznać, że w momencie wypadku słuchał muzyki w samochodzie.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wypadek-w-Oswiecimiu-kierowca-widzial-zblizajacy-sie-samochod,wid,18700420,wiadomosc.html?ticaid=1189d6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawko mu zabiorą dożywotnio, samochód do kasacji on dostanie 50 lat odsiadki po czym rok później zostanie ułaskawiony i po temacie.

Była brzoza teraz jest seicento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Al Jarreau... co się dzieje...?

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Analogicznie było za poprzedników i tzw. premier jeżdziła po instrukcje do partyjnego kolegi  na brukselskim stołku,  a sikor i niesioł wyłączali mikrofon opozycji. Do tego miotła i zatrudnianie swoich. Nad ''bulem'' ciamandanu się nie rozwodzę, sami się ośmieszają w szczególności rysiek misiewicz noszący od 23r teczkę za balcerkiem. Obserwuję to, bedąc jednocześnie ponad tym, bo władza taka czy inna nie musi mi dawać pracy.

Jedni drugich są warci. Widać to chociażby na przykładzie spółek skarbu państwa.

 

Dzięki dobrej zmianie  nie ma w Polsce muzułmańskich pseudo uchodzców.

Tak, wiem. PiS to taka bogobojna partia, ale jak papież Franciszek prosił o pomoc dla muzułmanów ciężko doświadczonych przez los (patrz Aleppo), to "pisowcy" stwierdzili, że (i tu cytat) "te słowa były kierowane pod adresem ludzi, a nie polityków". Hipokryci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, wiem. PiS to taka bogobojna partia, ale jak papież Franciszek prosił o pomoc dla muzułmanów ciężko doświadczonych przez los (patrz Aleppo), to "pisowcy" stwierdzili, że (i tu cytat) "te słowa były kierowane pod adresem ludzi, a nie polityków". Hipokryci.

 

Bezpieczeństwo polskich obywateli to  priorytet, a Franciszek jest  hipokrytą do potęgi n-tej, niech uruchomi bogactwo Watykanu do pomocy uchodzcom, blisko ma, w końcu Watykan leży we Włoszech do których oni przypływają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze już wystarczy?, udowodnimy tym administracji ze można :).......bez zamykania,tematu :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Bezpieczeństwo polskich obywateli to  priorytet, a Franciszek jest  hipokrytą do potęgi n-tej, niech uruchomi bogactwo Watykanu do pomocy uchodzcom, blisko ma, w końcu Watykan leży we Włoszech do których oni przypływają

Oczywiście. Sprowadzenie do Polski kilkuset rannych dzieci i zaoferowanie opieki medycznej, wysadziłoby nasz kraj w powietrze. Dajmy już spokój z tą dyskusją  :(.

 

160820-aleppo-syria-omran-mn-1406_eb8811

 

girl-in-Syria-4X3.jpg

 

Życzę dobrego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....wojna to śmierć młodych i gadanie starych...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieroty bez ojca, bez matki bym przyjął - nawet w większej ilości.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Sprowadzenie do Polski kilkuset rannych dzieci i zaoferowanie opieki medycznej, wysadziłoby nasz kraj w powietrze. Dajmy już spokój z tą dyskusją  :(.

 

 

 

Odpowiem Tobie i kończymy ten temat. Albo celowo manipulujesz, albo nie wiesz, ze uchodźca ma prawo sprowadzić swoją rodzinę, a są to rodziny wieloosobowe. Z kilkuset osób zrobiłoby się kilkanaście tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wrzuc fotke chopca z plazy.

Proszę, na ręku mam Omegę

 

post-48316-0-12327600-1486936576_thumb.jpgpost-48316-0-95109500-1486936787.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

jeszcze wrzuc fotke chopca z plazy.

A Ty odwróć głowę i udawaj, że nic się nie dzieje.

 

Odpowiem Tobie i kończymy ten temat. Albo celowo manipulujesz, albo nie wiesz, ze uchodźca ma prawo sprowadzić swoją rodzinę, a są to rodziny wieloosobowe. Z kilkuset osób zrobiłoby się kilkanaście tysięcy.

Nie manipuluję. Napisałem tak, jak to odczuwam. Dla mnie papież nie jest hipokrytą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego ze sie dzieje nie odwracam.glowy i nie patrze w jednym kierunku tylko czytam, slucham, ogladam obie strony i sam wyciagam wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty odwróć głowę i udawaj, że nic się nie dzieje.

 

Nie manipuluję. Napisałem tak, jak to odczuwam. Dla mnie papież nie jest hipokrytą.

Ja wierzę w Boga, nie w ksieży i ich konsumpcjonizm. Nie dotyczy on bezpośrednio Franciszka, ale jest on głową Kościoła i ma władze nad jego  zasobami finansowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko się wyjasniło-amerykanie kupili Toyoty i broń, a my nie chcemy przyjać ofiar, to nam wiz za kare nie zniesli :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Tobie i kończymy ten temat. Albo celowo manipulujesz, albo nie wiesz, ze uchodźca ma prawo sprowadzić swoją rodzinę, a są to rodziny wieloosobowe. Z kilkuset osób zrobiłoby się kilkanaście tysięcy.

A sierota kogo ma prawo sprowadzić?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj rządowa bryka mało d*py nie urwała. Wyskoczył zza zakrętu, słabiutkie niebieskie światełko, syrenkę usłyszałem kiedy zajmował całe boczne lusterko (efekt Dopplera się kłania). Ja jechałem 90, BMW zniknęło z pola widzenia w kilka sekund. Droga dziurawa, śliska, resztki lodu, liści z jesieni, pokręcona. Szybko popierdziela nasza Władza. Dokąd? Szczegóły łącznie z filmem z kamery pominę, nic się nie stało. Nic się nie stało.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, zanim zaczniecie pomagać młodym i wypasionym islamistom i ich dzieciom, to wcześniej spróbujcie pokazać i okazać swoją dobroduszność pomagając naszym rodakom żyjącym w skrajnej nędzy.

Wystarczy się rozejrzeć po swojej najbliższej okolicy lub pójść do najbliższego MOPS-u. 

 

post-28411-0-46126100-1486938156.gif


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, sieroty to tylko dzieci, mało istotne kim byli ich rodzice, w Polsce jest mnostwo ludzi którzy posiadają srodki i chęci by pomóc takim dzieciom.

 

Kwestia zarobków w naszym kraju to rzecz skandaliczna i powód do dyskusji....w osobnym temacie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 70procent zarabia mniej niż 2600zl na rękę to ciekawe za co budują te wypasione wille wokół Wrocławia i biorą kredyty na mieszkania ( aby dostać kredyt trzeba ładnie zarabiać ) Raczej nie są to sami urzędnicy. Po prostu szara strefa w tym kraju to wielokrotność tej oficjalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobnego tematu. Żadnego tak właściwie nie ma.


Skoro 70procent zarabia mniej niż 2600zl na rękę to ciekawe za co budują te wypasione wille wokół Wrocławia i biorą kredyty na mieszkania ( aby dostać kredyt trzeba ładnie zarabiać ) Raczej nie są to sami urzędnicy. Po prostu szara strefa w tym kraju to wielokrotność tej oficjalnej.

 Nie wiem jak się buduje wille, mimo że zarabiam nieco więcej. Nie wiem nawet jak można za to kupić normalne mieszkanie. Ale jestem utracjuszem i birbantem :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobnego tematu. Żadnego tak właściwie nie ma.

 

 ....Ale jestem utracjuszem i birbantem :)

To wszystko..prawda :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Piotr jesteś przypadkiem wyjątkowym, z jednej strony godnym naśladowania a z drugiej godnym reprymendy ze strony siebie samego.

Przyrost jednak nowych osiedli, tempo wykupu mieszkań wskazuje że PKB w Polsce rośnie w tempie przynajmniej 2-cyfrowym a nie 2,8% :-)

Gdzie leży prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.