Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

O doppelgangerach nie słyszałeś?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzia tym razem ze Szczecina ukradł element wiertarki http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-14/nerwowo-krecil-sie-po-sklepie-sedzia-zawieszony-za-kradziez/

 

 

 

 

Niekoniecznie Arab.

On nie ukradł, on chciał tylko sprawdzić czy w nowej rzeczywistości immunitet sędziowski jeszcze działa i jak mocno go chroni. :P  

 

Edit. Nie dość że ZUS-u nie płacą to jeszcze kradną i kombinują. Cała ta kasta powinna być wywalona już dawno na zbity pysk.  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w
  .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to do mnie, to nigdy w życiu. A cóż to takiego?

 Do Ciebie. Jest sporo na ten temat. Sprawdź dokładnie Żonę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit. Nie dość że ZUS-u nie płacą to jeszcze kradną i kombinują. Cała ta kasta powinna być wywalona już dawno na zbity pysk.

Nie mogłeś tego wcześniej napisać?

A ja cały czas kombinowalem kim tu zostać żeby mieć wy...ne na wszystko :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

 Do Ciebie. Jest sporo na ten temat. Sprawdź dokładnie Żonę.

 

Przepraszam, mam mały rozumek, To znaczy?  Może lepiej nie publicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzanie nie publiczne się nie liczy...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. Nie dość że ZUS-u nie płacą to jeszcze kradną i kombinują. Cała ta kasta powinna być wywalona już dawno na zbity pysk.  

 

A ten adwokat podważający ustalenia policji o tym , jak to Seicento rozbiło kolumnę rządową , też jest wkurzający .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Sprawdzanie nie publiczne się nie liczy...

 

:rolleyes: Ale śmieszek, jakby powiedziała moja córka. Znaczy żony na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten adwokat podważający ustalenia policji o tym , jak to Seicento rozbiło kolumnę rządową , też jest wkurzający .

A w tej sprawie to akurat moim zdaniem szkoda kierowcy Seicento,  bo jak zaczną się sądzić to chłopak będzie miał wstrzymane prawo jazdy na kilka lat, bo sprawa ostatecznie może się dopiero zakończyć po rozpatrzeniu kasacji przez Sąd Najwyższy, a to może trwać jak dobrze pójdzie nawet 10 lat. :)  Poza tym, w międzyczasie adwokat wyciągnie od chłopaka i jego rodziny sporo kasy i przy okazji zrobi sobie niezłą reklamę. :)

Napisanie najprostszej kasacji, to kwota od 5000 wzwyż. 

 

A dobry adwokat na pewno nie będzie ciągnął sprawy za darmo.  :)

 

Edit. Moim zdaniem, bez tej sądowej i medialnej otoczki to najprawdopodobniej policja by go ukarała mandatem 500 zł,  plus kilka punktów karnych, plus wstrzymane prawo jazdy może na 1 rok. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mec. Pociej oświadzczył publicznie, że broni chlopaka pro publico bono. I jestem w stanie w tu uwierzyć, akurat on może spokojnie zdobyć się na taki gest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mec. Pociej oświadzczył publicznie, że broni chlopaka pro publico bono. I jestem w stanie w tu uwierzyć, akurat on może spokojnie zdobyć się na taki gest.

Nie sądzę żeby wszystkie koszty poniosła kancelaria adwokacka. Ekspertyzy, opinie, wyjazdy, świadkowie, itd to mimo wszystko spore koszty, zwłaszcza że po drugiej stronie stoi wielka machina państwowa i rządowa z dużymi pieniędzmi. 

Wiedząc o tym że broni go jeden z najlepszych adwokatów, to prokuratura i policja wyciągnie najcięższe 'armaty'' i będzie robić wszystko walcząc do samego końca żeby tylko wygrać. Mają czas i im się nie spieszy.  

Trzeba również wziąć pod uwagę i to, że za kilka tygodni czy może miesięcy sprawa przestanie być medialna, a to może mieć wpływ na pełne zaangażowanie finansowe i prawne adwokata w obronę tego "nieszczęśnika" z Oświęcimia. :)  

 

Sam jestem ciekawy kiedy to się skończy i jaki będzie ostateczny werdykt. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko spore koszty, zwłaszcza że po drugiej stronie stoi wielka machina państwowa i rządowa z dużymi pieniędzmi. 

Wiedząc o tym że broni go jeden z najlepszych adwokatów, to prokuratura i policja wyciągnie najcięższe 'armaty'' i będzie robić wszystko walcząc do samego końca żeby tylko wygrać. Mają czas i im się nie spieszy.  

 

 

Myślisz , że ten schemat , charakterystyczny szczególnie dla państw kultury wschodu , dotyczy również przyjaznego z definicji zwykłym obywatelom " państwa dobrej zmiany" ???

Jestem  zaskoczony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to było "San" Escobar, musisz tam wrócić, gdy będzie słonecznie, wtedy się Tobie spodoba ;)

Słonecznie to jest w The Sun Escobar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz , że ten schemat , charakterystyczny szczególnie dla państw kultury wschodu , dotyczy również przyjaznego z definicji zwykłym obywatelom " państwa dobrej zmiany" ???

Jestem  zaskoczony .

Całe to zajście można uznać jako zwykły nieumyślny wypadek. Jednocześnie powstała pewna niezwykłość polegająca na tym, że wskutek tego zdarzenia (wypadku) poszkodowana została osobiście Pani Premier, więc gdyby sprawca wyraził czynną skruchę to mógłby moim zdaniem liczyć na tzw. dobroć "państwa dobrej zmiany" która oczywiście z definicji jest przyjazna zwykłym i uczciwym obywatelom.

Nie widzę tu również żadnych związków z kulturą państw wschodu. :)  

Moim zdaniem miał bardzo duże szanse uniknięcia dość dotkliwych dla niego i jego rodziny konsekwencji.

Ale jak widać i słychać domniemany sprawca takiej skruchy nie wyraził i na dodatek skorzystał z oferty (teoretycznie darmowej :) ) pomocy prawnej zaproponowanej przez ludzi z PO, czyli opozycji. (Tak przynajmniej zostało to już przekazane do opinii publicznej.) 

W tym momencie cała sprawa zaczęła mieć podtekst polityczny, a obserwując to jak współpracuje w tym przypadku władza z obecną opozycją, to litości nie będzie.

A na całym tym w pewnym sensie politycznym zamieszaniu niezależnie od tego czyja będzie ostatecznie wina, moim zdaniem najwięcej realnie straci kierowca Fiata. 

No i żeby utrzymać się w temacie, to cała ta sądowa batalia dla kierowcy Fiata nie będzie OK. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mec. Pociej oświadzczył publicznie, że broni chlopaka pro publico bono. I jestem w stanie w tu uwierzyć, akurat on może spokojnie zdobyć się na taki gest.

 

Niewątpliwie działa pro bono, ale nie wiem, czy publico. Pozostańmy przy tym, że działa pro bono, bo ta sprawa jest tak upolityczniona, jak tylko można.... Nie kupuję fantasmagorii o złym państwie i niewinnym obywatelu. Nie kupię też bajki o zamachu na premier. To była "normalna" kolizja drogowa. I przynajmniej prawnicy powinni pozostać przy tej interpretacji zdarzenia. Wszystko to, co poza tym, to polityka, a nawet groteska, ponieważ ostatnio polityka i groteska idą jedną drogą.

 

Proszę moderatora o wyrozumiałość, ale obrazek, który tutaj zaprezentuję, niezmiernie mnie rozbawił. Moim zdaniem celnie uderza w istotę problemu. I nie chodzi o politykę, lecz o ludzkie postawy, rozumowanie, instynkt stadny.

 

16603056_1133254726785731_55899265003295

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie pan mecenas będzie miał ciężkie zadanie. Lud skupiony wokół portalu posiadającego monopol na głoszenie prawdy jest w sporej części przekonany, że ów młody człowiek jest zamachowcem :) Oczywiście wszelkie sugestie, że niezależna.pl hoduje własne lemingi z góry wykluczam.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że ZUS-u nie płacą

ale wymysliles... primo to nie dlatego nie placa ze nie chca tylko to decyzje kolejnych 'suwerenow', secundo sa jeszcze inne grupy zawodowe ktore nie placa, tertio zeby placili trzeba 'ubruttowic' ich place a na to potrzebne sa pieniadze z budzetu panstwa 


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 więc gdyby sprawca wyraził czynną skruchę to mógłby moim zdaniem liczyć na tzw. dobroć "państwa dobrej zmiany" która oczywiście z definicji jest przyjazna zwykłym i uczciwym obywatelom.

 

A propos skojarzyła mi się opowieść o dobrym carze batiuszce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Władza jedzie. Powoli i bezpiecznie zmierza w sobie wiadomym kierunku :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tarant, od chwili kiedy Prezes publicznie oswiadczyl ze byl to przypadek, wszelkie spekulacje uwazam za niewlasciwe a nawet szkodliwe ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wymysliles... primo to nie dlatego nie placa ze nie chca tylko to decyzje kolejnych 'suwerenow', secundo sa jeszcze inne grupy zawodowe ktore nie placa, tertio zeby placili trzeba 'ubruttowic' ich place a na to potrzebne sa pieniadze z budzetu panstwa 

 

Sędziowie nie odchodzą na emeryturę, nie podlegają pod ZUS. Sędzia jest powoływany dożywotnio, w stanie spoczynku pozostaje sędzią, zachowuje prawo do części świadczenia, ale podlega nadal zasadom etycznym i odpowiedzialności dyscyplinarnej. To jest rozwiązanie praktykowane w większości demokracji. Wiele nieporozumień wynika z braku świadomości istoty powołania na urząd sędziego. Sędziowie nie są jedynymi funkcjonariuszami publicznymi pozostającymi na utrzymaniu bezpośrednio budżetu państwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie pan mecenas będzie miał ciężkie zadanie. Lud skupiony wokół portalu posiadającego monopol na głoszenie prawdy jest w sporej części przekonany, że ów młody człowiek jest zamachowcem :) Oczywiście wszelkie sugestie, że niezależna.pl hoduje własne lemingi z góry wykluczam.

 

Tzw. lemingoza dotyka niezależnie od poglądów, tak lewicę jak i prawicę. Między tymi skrajnościami istnieje grupa osób racjonalnie, trzeźwo oceniających sytuację. Tylko czy sa one w stanie scalić te dwie Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos "lemingoza", wielkie zainteresowanie wypadkiem drogowym, co dziwo nawet bez krwawej jatki, a to że w tym czasie Niemcy próbują przejąć nasz węgiel kamienny... Taa... Tak się tańczy jak grają. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.