Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje jeszcze stwierdzenia że cała ta afera smogowa i badania naukowe potwierdzające szkodliwość tego zjawiska są finansowane przez lobby producentów masek i domowych oczyszczaczy powietrza.

Afera smogowa powinna wybuchnąć jak powstało zanieczyszczenie, a nie wtedy gdy jest potrzebna, to tak gwoli teorii spiskowej. Spłycasz to bo nie masz racjonalnych argumentów. A badania naukowe potwierdzają tylko szkodliwość, czemu ja nie zaprzeczam, obecnie tak naprawdę to szkodliwe mamy prawie wszystko, gdyby tak przyjrzeć się badaniom jakiś tam naukowców na które powołują się doniesienia  medialne.

 

Jeżeli palacze umierają częściej na raka płuc, co potwierdzają badanie finansowane zapewne przez lobby producentów medykamentów pomagających rzucić palenie, to chyba można jakieś wnioski wysnuć. Wiadomo że pewnie co któryś palacz być może dostałby tego raka i bez papierosów, ale takie statystyki chyba coś mówią.

Wszystko to są przyjmowane bezkrytycznie doniesienia. W czasach młodości gdy intensywnie paliłem, paliło ponad 70 % mężczyzn i ponad 50 % kobiet, podaj mi może jakieś dane i lu ludzi mniej umiera na rak płuc w porównaniu do tamtych czasów?

 

Przedwcześnie, w sensie gdyby nie zachorował na daną chorobę to obiektywnie żyłby dłużej, bo właśnie ta choroba go zabiła. Może lepiej by było napisać po prostu "wcześniej".

Większość ludzi umiera z innej przyczyny niż starość, czyli według Twojego rozumowania przedwcześnie, czy tez wcześniej.

post-859-0-68122200-1487169439_thumb.jpeg


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

A czy wiesz o czymś takim jak to poniżej?  :)

 

Zakaz reklamy i promocji napojów alkoholowych wprowadza na obszarze kraju art. 131 ust. 1 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 roku (Dz.U. 1982 Nr 35 poz. 230 ze zm.).

Spod tego zakazu wyłączone jest jedynie piwo, którego reklama i promocja jest dozwolona, jednakże jedynie przy spełnieniu surowych kryteriów określonych w dalszej części ustawy.

Zgodnie z art. 21 pkt 2 ustawy za promocję napojów alkoholowych uważa się wszelkie formy publicznego zachęcania do nabywania napojów alkoholowych. Do takich działań zalicza się w szczególności organizowanie publicznej degustacji napojów alkoholowych, rozdawanie rekwizytów związanych z napojami alkoholowymi, organizowanie premiowanej sprzedaży takich napojów.

Edytowalem :)

Teraz w Twoim poscie widnieje zakazany proceder :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że co piąty facet. :)

Czyli co, liczymy posty od góry i zobaczymy kto nie bzyka. :P

:)

Edit.

1- Dziadek

2 -Tarant

3 -Master Yoda

4 -Piotr Ratyński

5 - ?


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonały przykład jak działa propaganda......

A wracając do ad remu to dziś smog w Częstochowie że aż strach

 

A to tendencja spadkowa.

Daruj, ale wasz smog jest żałosny przy naszym smogu :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze smogi, ja po wybuchu byłem blizej Czarnobyla niz Wy :)

I co?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze smogi, ja po wybuchu byłem blizej Czarnobyla niz Wy :)

I co?

Ja tam Czarnobyl sobie chwale, po wybuchu zaczęły mi włosy rosnąc, tyle cholera, że nie na czubku głowy a jedynie w uszach i w nosie. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że co piąty facet. :)

Czyli co, liczymy posty od góry i zobaczymy kto nie bzyka. :P

:)

Edit.

1- Dziadek

2 -Tarant

3 -Master Yoda

4 -Piotr Ratyński

5 - ?

Ufff...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się ułamki nie zgadzają: 1/5 Polaków i 1/3 Polek. To znaczy, że co robi 2/15 Polaków w czasie, gdy 1/3 Polek tego nie robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się ułamki nie zgadzają: 1/5 Polaków i 1/3 Polek. To znaczy, że co robi 2/15 Polaków w czasie, gdy 1/3 Polek tego nie robi?

Piszą na forum :)

 

 

Stirlitz dostał informację z centrali w Moskwie że urodził mu się syn, ucieszył się i jednoczesnie zadumał, od 3 lat nie gościł w ojczyżnie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się ułamki nie zgadzają: 1/5 Polaków i 1/3 Polek. To znaczy, że co robi 2/15 Polaków w czasie, gdy 1/3 Polek tego nie robi?

post-6402-0-03547800-1487180765.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest OK, sie zastanawiam po co takie pesymistyczne tematy powstaja

 

Wysłane z Prosia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica 1/3 a 1/5 wynika z tego że cześć tych 2/3 kobiet co uprawiają robi to z więcej niż jednym Polakiem....

Teraz możecie wyliczać kto i co robi :D

Na szczęście jest grupa wyrownujaca nieco ta niechlubną statystykę a są to Polacy robiący to z więcej niż jedną Polką i tylko tu jest szansa na wyrównanie Koledzy.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Brak seksu to jeszcze nic. Brak życia od przepracowania i seksu to dopiero przechlapane - Karōshi. 

Dlatego pijmy więcej spirytusu, tylko oryginalnego bo po innym można chodzić z białą laską i nosić "lenonki" i mniej się tym wszystkim ciśnieniujmy.

Jak mawiają Rosjanie "Całej wódki nie wypijesz, wszystkich dziewczyn nie przelecisz, ale starać się trzeba".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieco gorsza opcja... ile znacie lesbijek Panowie, nie licząc tych z filmików wcsieci?

To pytanie retoryczne.

Teraz drugie, mniej retoryczne

Ilu znacie gejów? Przemilczmy tym razem filmiki w sieci...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez upadek współczesnej medycyny. W roku 1888 nawet kaszel mógł być przyjemnością:

post-6402-0-24745400-1487193761.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieco gorsza opcja... ile znacie lesbijek Panowie, nie licząc tych z filmików wcsieci?

To pytanie retoryczne.

Teraz drugie, mniej retoryczne

Ilu znacie gejów? Przemilczmy tym razem filmiki w sieci...

Wg mnie 80-90% kobiet jest biseksualnie predysponowanych.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

E...tam, wnosisz to po skłonności do chodzenia z psiapsiułkami w parach? To uwarunkowanie zauważone już w czasach Arki Noego :) .

Kobieta to taki zwierz, którego ktoś słuchać musi. Ciągle i ustawicznie. Gdyby nie psiapsiułki to wierz mi długo byś nie pociągnął. Lekko licząc 3000 słów dziennie więcej do wysłuchania co dziennie. Tak przez całe lata i zostaje jedynie modlitwa o głuchotę. To nie ważne, że zacząłbyś krwawić z uszu. Kobiet to zupełnie nie rusza  :) .

Kochanek różni się od przeciętnego mężczyzny tym, że "umie słuchać". To standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie z tego wnoszę. I podtrzymuję to co napisałem w poprzednim swoim poście :) Można wierzyć lub nie. Te 80- 90% to nie odsetek tych które spróbowały/spróbują z kobietą tylko suma wszystkich tych które próbują, które fantazjują oraz które zaczną fantazjować wskutek bodźca. Nie wybrnę z tego w elegancki sposób, jeśli zacznę uwiarygodniać powyższą hipotezę :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 80-90% kobiet jest biseksualnie predysponowanych.

Tak jak 90% mężczyzn jest predysponowanych do manipulowania swoim jestestwem*. :D

 

* - jeżeli wieśniak to do walenia konia.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie z tego wnoszę. I podtrzymuję to co napisałem w poprzednim swoim poście :) Można wierzyć lub nie. Te 80- 90% to nie odsetek tych które spróbowały/spróbują z kobietą tylko suma wszystkich tych które próbują, które fantazjują oraz które zaczną fantazjować wskutek bodźca. Nie wybrnę z tego w elegancki sposób, jeśli zacznę uwiarygodniać powyższą hipotezę :)

 

gustaw ma rację, moja mi się nawet przyznała :unsure: :unsure: , powiedziałem, że Ok akceptuję to, ale tylko w trójkącie :D

Pomęczcie swoje Baby, zobaczycie 90% przyzna że nie miało by obrzydzenia.

My faceci jednak jesteśmy normalniejsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam temat powszechności kobiecego biseksualizmu winien znajdować miejsce w innym wątku, ponieważ jest bardzo ale to bardzo ok :)

 

Marcin, ja tak samo jak Ty - popcorn, cola i wygodny fotel :)

 

Kto pamięta posła Roberta Węgrzyna?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gustaw ma rację, moja mi się nawet przyznała :unsure: :unsure: , powiedziałem, że Ok akceptuję to, ale tylko w trójkącie :D

Pomęczcie swoje Baby, zobaczycie 90% przyzna że nie miało by obrzydzenia.

My faceci jednak jesteśmy normalniejsi...

Ty popytaj lepiej kolegow jakie mają fantazje a z połową wodki się nie napijesz....ze strachu :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem z jednym pedałem ( to nie jest obraźliwe, podkreślam z całą mocą!!) i on twierdził, że 30% facetów jest hetero ale podatnych na doświadczenia homo. Czyli w istocie - bi. Nie umiem się do tego odnieść, jestem beton hetero. Ale pedałów lubię i widzę w nich specyficzne, określone, bardzo pozytywne cechy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.