Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość henio.w

Nic dodać, nic ująć :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bes sęsu. Przepisałem takich mnóstwo, ale sam to wolę spędzić ten czas na forum chociażby. Tyle tu pierdolenia... sexu?!

Złota czcionka.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie pierdolenie sex? Ludzie wypruwają sobie flaki , żeby błysnąć . Jak można tego nie doceniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dziadek osiągnie odpowiedni wiek i zacznie chodzić z laską to będzie przygotowany na wszystkie okazje.   :P

 

post-28411-0-38849100-1487451296_thumb.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bes sęsu. Przepisałem takich mnóstwo, ale sam to wolę spędzić ten czas na forum chociażby. Tyle tu pierdolenia.. sexu?!

 

 

Nie jest ok - bluzgajom i reulaminu nie szanujom  :(

Poprawiłem  :lol:

 

 

Każdy pier... przepraszam seksi jak umie. (chyba wyszło bez sensu). :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś da sobie wmówić ze jest innaczej to własnie on pierd..bez sensu ;)

post-48316-0-00115900-1487459034.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Zdolność oddzielania prawdy od chłamu jest ważniejsza niż znajomość logarytmów czy historii wojen i powstań" - podkreśla prof. Łukasz Turski. Fizyk, profesor w Centrum Fizyki Teoretycznej PAN 

 

Z ust mi wyjął... :D 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem szczególnie nawiedzony na punkcie ekologii, ale z tego co czytam, powszechna siekierezada stała się faktem w wielu miejscach w Polsce. Choć zgodnie z prawem, to nie jest OK...

 

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/w-lubuskiem-slychac-dzwiek-upadajacych-drzew-zdjecia,11807921,22756329/

Cywilizacja.

Jak na drogach pojawiły się samochody mowiono ze są czyste, nie smierdzą i nie zanieczyszczaja ulic jak powozy konne..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Mam tylko nieodparte wrażenie, że "cywilizacja" na taką skalę zaczęła się niespełna 2 miesiące temu...

Z jednej strony krzyk o smogu, a z drugiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend się kończy, co jest bardzo nie OK  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystają z chwilowej zmiany prawa i wycinają drzewa na zapas.

 

 

Dobra zmiana...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewactwo unijne dało występ nazywając marchew owocem, a ślimaka rybą. Niech się ... od własności prywatnej, w tym wycinania drzew przez właściciela na swojej działce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Tak jest, niech się od....doli.

Na swojej działce niech każdy może wszystko w p.zdu wyciąć, sam beton wylać i szkłem tłuczonym nasadzić.

Jego sprawa.

Ale od przestrzeni publicznej takim czubkom wara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycinanie drzew w lesie czy parku itp przez  nieuprawnione osoby tak jak było, tak nadal jest karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ratownicy medyczni przyjechali na wezwanie do domu pacjenta, gdy zakończyli interwencję okazało się, że pod ich nieobecność ktoś zamazał szyby karetki farbą.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zlapia frajerow to powinni im przywalic najwieksza dopuszczalna kare,  alez to trzeba byc baranem żeby tak zrobic 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO CZŁONKOWIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ BEZCZELNIE KŁAMIĄ? 

Dlaczego głosowania w Europarlamencie odbywają się w obecności 1/3 posłów?

Dlaczego posłowie nie mają pojęcia nad czym głosują?

Jak to jest w ogóle możliwe w XXI wieku?

CZY UNIA EUROPEJSKA TO JEST INSTYTUCJA DEMOKRATYCZNA?

Odpowiedzi na niektóre z tych pytań w najnowszym odcinku GTV. Obejrzyjcie uważnie CAŁOŚĆ. To ważne, musicie o tym wiedzieć. Będziecie głęboko rozczarowani. Bo temat broni palnej w EU, to tylko przyczynek do opowieści o tym, jak krok po kroku ogranicza się swobody obywatelskie w różnych dziedzinach życia...

 

gdyby kogoś zainteresowała końcówka z dzieckiem, które jest mądrzejsze niż dorośli...
https://www.youtube.com/watch?v=-a-cAc025n8

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalowanie drzwi karetki zasługuje na prosta karę, zlizywanie tej farby jęzorami. Szczyt zidiocenia. To ma być zabawne ?

Za dużo się pier**limy w tej demokracji z takimi występkami, bo prawa człowieka bo to bo sramto..ale taki gnój gdzieś ma prawa człowieka i prawa człowieka do życia. Oj gdybym ja się dorwał do władzy to pręgierz na rynku we Wrocławiu przestał by pełnić jedynie rolę ozdobną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pewnej młodej osobie zwróciłem uwagę ze zle wykonala swoją pracę....w odpowiedzi usłyszałem-"najwyzej zaplacę'

Zero, ok, pomylilam się, przepraszam...itd.

Arogancja.

Przysluchujacy się inny pracownik, widzący moje zdziwienie mowi-ja panu wytłumaczę...

Postaram sie w miare pamieci przytoczyc.

 

"Dziś są inne czasy, nikt nikogo nie szanuje, liczy się kasa, młodzi są innaczej wychowani, rodzice zamiast pograć w piłkę, pojsć do lasu na grzyby, popływać, wytłumaczyć dzieciom 'co i jak' kupuja im co chcą, by dały im swięty spokój.

Pan pewnie kiedyś obserwował przez szybę coś co nawet pan bał się pomarzyć ze moze to mieć, dzis dzieciak widzi, jutro starzy mu kupują...

 

Jaki szacunek?, jak w internecie gimnazjalista zaklada temat "Papież zajebał mi baterie do fona' a inni rechoczą, inny pisze 'Beka z Powstania Warszawskiego' i rysuje penisy na głowach powstanców ku uciesze innych.

Czy pan wie ze np stronach szanowanych artystow pojawiają sie wpisy typu "ty parówo', 'chujowe masz kawałki cwelu"

Czego pan wymaga jak teraz niczego się nie wymaga od dzieci wychowując ich w przeświadczeniu ze są 'pepkiem swiata'.

Oni wszyscy nie myślą, oni są pewni ze są wyjatkowi...

To są 'inne czasy'......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak starsze pokolenia mówią o młodszych od prawdopodobnie kilku tysięcy lat. Myślę że warto wychować swoje dzieci na porządnych ludzi- to możemy dla siebie i świata zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicon,

ty masz jakiś duży problem z Master Yodą, hmm?  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, radze czasem pojeździć autobusem i poobserwować jak się zachowują i jakiego słownictwa używają ludzie po 60-tce, którzy tak narzekają na młodzież. Chamstwo nie zależy od wieku i nikt nie zasługuje na szacunek tylko ze względu na wiek, i nie mowie tu o bezpodstawnej arogancji względem innych ale jeśli "starsi ludzie" zachowują się jak margines społeczny to niech nie oczekują lepszego traktowania od innych tylko dlatego że mają swoje lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak starsze pokolenia mówią o młodszych od prawdopodobnie kilku tysięcy lat. Myślę że warto wychować swoje dzieci na porządnych ludzi- to możemy dla siebie i świata zrobić.

 

Chlopak którego starałem się zacytować jest młodym człowiekiem-i to mnie skłoniło do napisania.

Tak, masz rację.

 

 

Mógłbyś trochę więcej napisać co to była za sytuacja? Komu zwróciłeś uwagę, jaka to praca, na czym polegało to złe jej wykonanie i kim Ty jesteś dla tej osoby? Mam wrażenie że to może mieć drugie dno :D.

  

Nie mam problemu, tylko mnie ciekawi jak można dojść do tyrady z d*py na temat całego pokolenia jak mu odpysknęła jedna osoba :D. Dla mnie baba w mięsnym też jest nie miła i wykonuje swoją pracę bardzo niedbale jakby tam za karę była, nie wysnuwam wniosków że pokolenie 50+ to niczego nie szanuje, nawet pracy, pomimo że komputera nie miała w wieku 15 lat i na grzyby chodziła LOL.

Móglbyś napisać kiedy ostatni raz uprawiałeś sex, lub czy wogóle to robiłeś, a jeśli tak, to jaka była płeć partnera, bo w swietle Twoich ostatnich fascynacji forumowych chłopcami w sukienkach mam wrażenie ze moze mieć to drugie dno ;)

 

P.S Prosiłem grzecznie kilka razy, odczep sie, ok??


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.