Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu zacząłem kolekcjonować zegarki naręczne różnych szwajcarskich producentów glownie z lat 50-tych. Fascynuje sie rowniez zegarami dworcowymi ktore próbuje reanimować i doprowadzać do dawnej świetności. Pozdrawiam serdecznie. W załączniku jede z moich ulubionych starych Omeg. Seamaster Pre Moonwatch z 1968 roku.

post-93828-0-73554300-1477239085_thumb.jpg

post-93828-0-54515600-1477239314_thumb.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By S..
      Witam,

proszę o rekomendacje zegarków do 2000 zł (budżet można trochę nagiąć, ale bez przesady).
      Zegarek nie musi być nowy, koniecznie mechanik. Automat będzie plusem, ale niekoniecznie.

Ostatnio prawie kupiłem omegę seamaster z 1960 r. z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-black-mat-nareczny-klasyk-stal-box-9123655420
      btw. czy takie aukcje na allegro mają w ogóle sens, czy za duże ryzyko?

Wymagania:
      Mam nadgarstek 16,5 cm więc zegarek nie może być za duży
      Ciemna tarcza
      Elegancki
      Tarcza bez numerowania godzin na indeksach

Będę wdzięczny za każde propozycje.
    • By dawidum
      Witam,

Chciałbym się doradzić, czy Omegi na poniższych aukcjach są oryginalne? Czy warto się którymś z nich zainteresować?
      Proszę o wszelkie podpowiedzi.

Omega Seamaster:
      https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-de-ville-automatic-w-stali-8750243398

oraz

Omega Geneve:
      https://allegro.pl/oferta/omega-geneve-automatic-w-stali-8771709134?reco_id=42a3b38f-3951-11ea-a99e-b02628c81960&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Z góry dzięki,

Pozdrawiam,
    • By Mariusz85
      Witam wszystkich,

Proszę o pomoc w ocenie, czy mam do czynienia z prawdziwą Omegą Seamaster 300, czy repliką. W załącznikach zadjęcia.

Pozdrawiam,
      Mariusz

• By fan_zegarków
      Witajcie
      Mam sposobność kupić zegarek jak ten na zdjęciach. Niestety nie miałem do tej pory zegarka firmy OMEGA i po prostu się na nich nie znam.
      To co ja zauważyłem to chyba nieoryginalna bransoleta, brak luminescencyjnej kropki na pierścieniu. Ustawienie daty możliwe jest kręcąc koronką tylko w jedną stronę. Ustawienia godziny bez problemu. Zegarek po nakręceniu pracuje. Przyłożony do ucha wydaje bardzo ładny "zegarkowy dźwięk".

Czytałem, że dwa przyciski obok koronki to uruchamianie i zatrzymywanie stopera (górny) i reset stopera (dolny).
      Niestety nic takiego się nie dzieje. Przyciskając górny wskazówka po lewej stronie przeskakuje tylko na pozycję obok, podobnie się dzieje z dolnym przyciskiem i prawą wskazówką.
      Czy to usterka mechanizmu tego nie wiem. Jeśli usterka czy ktoś z Was wie, ile koszt naprawy może wynieść?
      Będę wdzięczny za wasze opinie.
      Pozdrawiam

fan_zegarków

• By dodge66
      Zauważyłem, że nie ma tutaj ankiety dotyczącej jednego z najtrudniejszych wyborów przy kupnie Omegi SMPc - czarna czy niebieska?

Wiemy, że obie wersje potrafią zmieniać kolor w zależności od oświetlenia - czarna potrafi być niebieska a niebieska potrafi być czarna. Która i dlaczego jest Waszym zdaniem ładniejsza, ciekawsza czy po prostu fajniejsza? Co decyduje o wyborze koloru? Ciekaw jestem Waszej opinii w tej kwestii

Dla sprecyzowania: 212.30.41.20.01.003 vs 212.30.41.20.03.001
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.