Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m.napieralczyk

Czy warto naprawiać

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem szczęśliwym posiadaczem tego oto zegarka już chyba 15lat przywiazałem się do niego i szkoda mi zmieniać ale pojawiło się ostatnio kilka rzeczy które smuci mnie coraz bardziej. Pierwsza to porysowane szkło bo to widać od razu a druga bardziej mnie nurtujaca to dwa boczne przyciski które nie reagują. Dlatego też dziwna data.

Teraz pytanie czy warto coś robić czy nie. Poza tym dodam jeszcze że zegarek działa i nigdy od zakupu nie był otwierany.668dd1198c52ae6ce09a5a6b03a5cbda.jpg96c0df5645b3058af606d9b54004f037.jpg

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zegarmistrzem, ale może to nie jest jakaś duża awaria, 

ja bym spróbował go oddać, niech go zegarmistrz obejrzy i wyceni naprawę.

To stary ale fajny model, więc warto spróbować.

Rysy można spróbować ściereczką, może choć te malutkie zejdą i zrobi się trochę przejrzyściej.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy "Pan Ziutek zegarmistrz" nie zepsuje niczego. Tak jak pisałem działa bez otwierania koperty. Znając możliwości takich naprawiaczy może bardziej zaszkodzić. Czy może lepiej na jakiś serwis autoryzowany. Jakieś sugestie na temat gdzie oddać?

 

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba od razu iść do "Ziutka zegarmistrza", tylko do kogoś, kto się zna (można poczytać/popytać na forum, czy ktoś kogoś poleca w Twojej okolicy). Choć na moim ostatnim eco-drivie nawet na deklu dali napis, żeby nie otwierać i tylko do autoryzowanego serwisu oddawać do naprawy, więc pewnie niejeden "Ziutek" już coś popsuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zapytam pewnie w odpowiednim dziale czy ktoś poleca w Łodzi jakiś dobry punkt. Konkluzja warto naprawić i to mi poprawiło nastrój

 

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zapytam pewnie w odpowiednim dziale czy ktoś poleca w Łodzi jakiś dobry punkt. Konkluzja warto naprawić i to mi poprawiło nastrój

 

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

W forumnowej szukajce znajdziesz polecane warsztaty w Łodzi, było o tym.

Zegar jest do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już go tyle masz to warto naprawić nawet ze względów sentymentalnych a jak zepsuje to zegarmistrz to będziesz miał odpowiedź czy było warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

Warto spróbować, nic nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi na 6sierpnia przy gdańskiej jest zegarmistrz który naprawia Citizeny ,dobry fachowiec kiedyś naprawiałem i byłem zadowolony wiec spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.