Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lucassk

maurice lacroix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Pytanie o autentyczność dotyczy tego zegarka:

 

http://allegro.pl/maurice-lacroix-les-classiques-chronograf-nowy-i6563961579.html#thumb/1

 

Cena takiego w salonie "YES" wynosi 5 tys. zł, powiedzieli, że oddadzą za 4500. 

Tutaj cena o wiele niższa. 

Stąd moje wątpliwości. Profil na allegro tego sprzedającego wygląda bardzo wiarygodnie. Ma mnóstwo aukcji, niemal same ML. Znakomitą większość pozytywnych komentarzy, a te negatywne wyglądają na spisek konkurencji. 

Sam sprzedający w rozmowie jest bardzo wiarygodny, tzn. twierdzi, iż jest bezpośrednim importerem stąd ta rozbieżność cenowa w stosunku np. do YES.

Zegarek ma posiadać pełną dokumentację, faktura plus gwarancja.

 

Wielka prośba o opinie. 

Być może o samym sprzedającym, który jest może Wam znany.

 

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca znany, zegarki oryginalne. Gwarancja nie jest ważna w polskim serwisie ML.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u sprzedającego 2 ML na prezenty i sobie chwaliłem - gwarancja nie jest ważna w polskim serwisie, ale sprzedawca w ramach gwarancji poprawił niedociągnięcie, które się pojawiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Siamorek
      Witam,
      mam pytanie o autentyczność zegarków Maurice Lacroix Masterpiece Roue Carree Seconde z załączonego zdjęcia. 


    • Przez Tomczaa
      Dzień dobry,
       
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 
       
      http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html
       
      i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .
       
       
      Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny
       
      Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 
       
      Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 
       
      Dziękuję za zainteresowanie 
    • Przez WIKO73
      Witam,
       
      po kilkumiesięcznych dywagacjach moje zainteresowanie skupiło się na dwóch modelach.
      Pierwszy wybór to ML Pontos (41 mm, ETA 2897, rezerwa chodu - cena rynkowa ok. 9000 PLN) drugi to TH Monaco, którego jedyną dla mnie  wadą jest kwarcowy werk (cena rynkowa 6990 PLN )
      Serce przemawia za Tagiem (lubię beczkowate kształty no i kultowy design MONACO, rozum zaś kieruje w stronę ML (nie gorsze wykonanie od TH, przyzwoita ETA 2897, wskaźnik rezerwy, luma, data, wszystko na czym mi zależy jest)
       
      Oba czasomierze mogę nabyć z cenie ok. 5000-5500 PLN
       

       

       
      Oba zegarki widziałem na żywo i wyglądają milion razy lepiej niż na renderach. ;-)
       
       
      Ciekaw jestem Waszych opinii  w kwestii wyboru.
    • Przez r0Za
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu zegarka Maurice Lacroix i udało mi się znaleźć interesującą ofertę, jednak jako laik proszę Was, bardziej doświadczonych kolegów, o pomoc. Z tego co udało mi się znaleźć w necie, to ów zegarek wygląda na autentyk, jednak jak już mówiłem, liczę na to że Wasze bardziej doświadczone oko dostrzeże nieco więcej niż ja.
       
      Oto kilka zdjęć:

       
      Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.