Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jacus

Zegarmistrz godny polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

za serwis omegi która jedynie sucha była :blink:

w Krakowie płaciłem za to samo 70 zł.

U kogo w Krakowie?


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3mieście oczywiście panowie Baum są super ...jedynie te terminy.

 

Opinia na temat Panów Baum jest już legendarna. Nie mniej, o ile się nie mylę, to każdy pozostawiony przeze mnie tam zegarek wymagał poprawki. Co prawda ciężar gatunkowy tych nieprawidłowości był nieznaczny, jednak zdystansowałem się i niedawno szukałem innego zegarmistrza w Gdańsku.

 

Tytułem przykładu dodam, że w zegarku żony, dzień po odbiorze wypadło szkło z lunetą, okazało się, że nie było dociśnięte. Dobrze, że stało się to w pracy (Chociaż trochę wstyd. W końcu zegarem od męża, a tu taki numer). Przynajmniej nie było strat.

W jednym z moich zegarków, pozostawiono opiłki na tarczy, pod szkłem. Szczegół, ale trzeba było wracać. Poljot 3133 posypał się w kilka dni po odbiorze, pomimo prawidłowego używania. W kolejnym usługa polegała na szlifowaniu koperty i pozostawiono na niej ze dwa, trzy trafienia. Później na spokojnie zobaczyłem, że sam szlif również nie jest najwyższych lotów.

 

W mojej ocenie, Panowie Baum są życzliwi i nieźli w tym co robią, jednak przyjmując tyle zleceń, mogą nie być w stanie dopieścić każdego zegarka. Fakt, że ceny za wykonywane usługi z reguły nie są wysokie i powstaje taka trochę masówka.

 

W związku z powyższym i jako, że udało mi się ustalić, że przy ul. Podwale Staromiejskie 62/68 w Gdańsku jest zegarmistrz Rudzionek z certyfikatem Omegi, udałem się tam z moją Omegą, celem skrócenia bransolety. Tłumów nie było, więc i można było zamienić parę słów. Obsługa jak i wykonana usługa na tym etapie bez zastrzeżeń (poprosiłem jeszcze o wgląd do mechanizmu, uszczelnienie, itp.).

 

Czy ktoś korzystał jeszcze z usług ww. zegarmistrza?

Edytowane przez Dar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także szukam "swego"zegarmistrza z okolic Katowic, Śląska .

Oddałem ostatnio do pewnej firmy zegarmistrzowskiej w Katowicach swoją Cymę . Wymiana szkiełka oraz nałożenie nowej luminoscencji (tarcza jest czysta).

No, szkiełko jest , ale luminoscencja nie działa nawet sekundy :angry:

Porównywałem ją z nowym Tissotem, obydwa przez kilkadziesiąt sekund naświetlałem i......... pod ciemną kołdrę . Tissot świeci jak ta lala a niby nowe powleczenie wskazówek i indeksów nie.

Oczywiście oglądam pod lupą czy coś było zrobione. Guzik z pętęlką . Kasę wzięli i resztę głęboko mają . Nie pójdę się wykłócać o to, po prostu stracili klienta B)

Edytowane przez Staszek60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce złoty Semaster z lat 60/70, w naprawdę fajnym stanie, tyle że bez oryginalnego szkiełka i z urwaną koronką. Do kogo lepiej oddać zegarek w Warszawie - do Głowackich czy Zaleskich? Czy może jeszcze kogoś innego polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dar, jak tam spec z Podwala?

Odpowiedziałem Tobie na PV. Dopiero później zauważyłem, że tutaj zadałeś pytanie. W przypadku, gdy zdecydujesz się na zostawienie tam zegarka, mam prośbę abyś napisał jak się spec spisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Panowie,

mam niekompletną Striełę, chronograf na werku 3017 do odratowania, wie ktoś może gdzie w Warszawie załatwiać takie rzeczy? Zaglądam do każdego mijanego zegarmistrza gdzie każą mi czekać tydzien-dwa na "poszukanie części" a finalnie i tak nic nie znajdują. Pan Rosiak mnie w zasadzie wyprosił. A z zegarkiem o tak skomplikowanym werskiem wolałbym nie zostawać u pierwszego lepszego zegarmistrza...

 

z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznań ul 28 Czerwca 1956 nr 123 "Jacek Skąpski" a dokładniej Włodzimierz Skapski.

Prowadzi bieżącą korespondencję e-mailową z potencjalnym klientem.

W bezpośrednim kontakcie wysłucha klienta z uwagą.

Doradzi jak powinno obchodzić się z zegarkiem z naciągiem automatic przy współpracy z rotomatem.

Określi usterkę zegarka i uzgadnia cenę za usługę.

Klienta traktuje podmiotowo.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie prawdziwego zegarmistrza z Białegostoku to mogę polecić Kasperiuk Salon Zegarmistrzowski - Białystok ul. Suraska 1/1 obok drogerii natura.

Regulowałem tam Seiko o czym wcześniej pisałem, oraz naprawiałem swego ulubionego Parnisa (trzeba było zdjąć wskazówki i tarczę a zegarek po naprawie wyglądał jak nowy i dodatkowo po nasmarowaniu łatwiej się nakręca z koronki)

Zegarmistrz z pasją, ma dużo zleceń ale jakoś się wyrabia ;)

P.S. kupowałem też paski, są również te od Pattini.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wiszący zegar potrzebuje naprawy we Wrocławiu. Do tej pory naprawiałem go na Pl. Grunwaldzkim. Może ktoś z Wrocławia poleci mi inny zakład zegarmistrzowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowie polecam Pana Pomykacza. Bardzo profesjonalnie zajął się Vintage Pallasem mojej mamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zaopiekuje się za rozsądną cenę ETĄ 2894.

Najlepiej z : Warszawa/Kielce/Rzeszów/Radom/Lublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zaopiekuje się za rozsądną cenę ETĄ 2894.

Najlepiej z : Warszawa/Kielce/Rzeszów/Radom/Lublin.

Nikt nic sensownego nie podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich

Szukam godnego polecenia zegarmistrza Katowice, Bytom. Zna ktoś kogoś godnego zaufania ?

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się uda czegoś dowiedzieć- fachowiec od kieszonek (Omega, IWC) na terenie Warszawy poszukiwany, czy może mnie ktoś do kogoś takiego pokierować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic sensownego nie podpowie?

Podpinam sie pod Radom

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zaopiekuje się za rozsądną cenę ETĄ 2894.

Najlepiej z : Warszawa/Kielce/Rzeszów/Radom/Lublin.

Możesz spróbować tutaj

 

Mirosław Wieczorek Słowackiego 22, 01-634 Warszawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Orienty do roboty. Jeden bardzo spieszy gdy noszony. Gdy lezy ok. Drugi do regulacji. Polecicie kogos kto zrobi to za mniej niz Poljoteuro? W Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Turrican

Rosiak? Nie wiem czy nadal naprawia, w zeszłym roku mówił że w końcu idzie na emeryturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić zegarmistrza w Elblągu (albo bliskich okolicach). Chciałbym żeby zajrzał do Parnisa, więc raczej ktoś niedrogi, żeby koszt zaglądania nie przekroczył ceny nowego zegarka :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam potrzeby do mechanicznych mechanizmów, kogo polecicie w Białymstoku ? Wymagania mam niewielkie: uczciwy, solidny, słowny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżam wymagania: uczciwy, solidny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam potrzeby do mechanicznych mechanizmów, kogo polecicie w Białymstoku ? Wymagania mam niewielkie: uczciwy, solidny, słowny.

Chyba niewiele nas tu z Białegostoku... Ja korzystam z usług p. Kasperiuka na Suraskiej. Fachowiec dobry, tylko ma niesamowite kolejki. Jakąś regulację czy inną "szybką" usługę wykona od ręki, ale na bardziej skomplikowane prace trzeba czekać i to długo. Znalazłam ostatnio coś takiego jak Marvin na Botanicznej. Może ktoś korzystał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.