Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowy wygląd forum

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni

 

Jak zauważyliście , wygląd forum uległ zmianie - jest to kolejny etap prac po wykonanym kompleksowo audycie strony www i forum

Strona została już jakiś czas temu zmieniona, teraz następuje etap dostosowywania wyglądu forum do strony, kolejną będą robione inne zmiany w tym funkcjonalne.

Prosimy Was o wyrozumiałość i pomoc, zgłaszanie uwag i propozycji

Mam nadzieję ,że to wszystko wyjdzie na dobre :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego ,że czas płynie i wchodzi nowe :-), ale czy jest możliwość wyboru miedzy starym na nowym wyglądem forum?

 

Nowy wariant wydaje się mniej czytelny.

 

Pozdrawiam


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia :) ale avatary rzeczywiście jak w PokesStars ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia.

Za miesiąc mało kto będzie pamiętał stary wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jako szary użytkownik nie mam nic do gadania, ale dlaczego forum NAWCC od kiedy pamiętam nie było zmieniane a tu miesza się i miesza?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórka mimo że ładniejsza, to jak niektórzy zauważyli kontrast tekst-tło mamy gorszy, przez co nieco czytelność spada, zapewne się przyzwyczaimy.

Natomiast o co bym prosił, to o powrót "bolda" przy nieprzeczytanych tematach. 

Sama kropka to za mało, pogrubienie tytułów tematów pozwala na znacznie szybsze przeglądanie treści, gdyż skupiamy się bezpośrednio na tekście. 

 

Nie jestem też do końca przekonany co do kolorów głownych CTA np Napisz/Dodaj odpowiedź, pozostawienie ich w kolorystyce Cytuj/Odpowiedź było by spójniejsze, jeśli 

szukacie mniej zlewających się primary/secondary kolorów, to do cytuj/odpowiedz można by użyć stylu przycisku "więcej opcji"

 

To tak na szybko, prace zdecydowanie w dobrym kierunku - jest nowocześniej :)

 

edit: 

Zgłoś/Edycja kompletnie nie widoczne biały vs szare tło się nie sprawdza, sugeruje kolor buttonów #a9864e

Przy takim układzie headera, ja bym go osobiście przykleił, zwiększy to użyteczność.

 

Inne niedopracowania pomijam, zapewne jeszcze pracujecie nad poprawkami. Fajnie by było w końcu poprawić też widok wyświetlania nowej zawartości :)

 

syL4GEz.png

 

 

 

 

 Także favicona do poprawy - białe tło do usunięcia. 

 

TGACpB2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało czytelny wygląd , ikony poczty i powiadomień również , ładne nie znaczy funkcjonalne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A mnie się podoba nowy wygląd forum. Teraz całość jest spójna ze stroną główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ikon poczty i powiadomień - nie rozumiem dlaczego są na odwrót, koperta to dla 99.9% ludzi skrzynka z wiadomościami  ;)

reszta ok, tak jak napisał Waldzior, przychodzi zmiana to zawsze jest poruszenie, minie chwila i nie będzie tematu 

 

do okrągłych avatarów chyba będzie się najtrudniej przyzwyczaić, wyglądają jakbyśmy je przez dziurę w płocie podglądali  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok. Podoba mi się. Choć przyznam, że czytelność trochę spadała - ale nie do poziomu, w którym by coś to miało utrudniać. 

Avatary są dla mnie sprawa drugorzędną - a całość wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś mało czytelnie może za mały ekran ale czcionki jakies takie cienkie robaczkowe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd mi się podoba w zasadzie- jak już ktoś napisał za miesiąc nikt nie będzie narzekać. Podobnie było z mBankiem ;) Pierwszą szybką uwagą jest brak strzałki na dole odnoszącej na górę danej strony do czego się bardzo przyzwyczaiłem. Brak pogrubienia nieprzeczytanych tematów o czym wspomniał @ilear. Edytuj na dole posta w białym kolorze jest nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Wygląd OK, funkcjonalnie do d*py.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie nie nauczylem dobrze uzytkowac starej strony forum, a juz musze uczyc sie od nowa nowej. Czy strona z dzisiaj ma ostateczna forme czy nie ? Przypuszczam , ze nie i raczej bedzie gorzej niz lepiej obym sie mylil. NOWA STRONA ABSOLUTNIE mi sie NIE PODOBA. Jest dla mnie nieczytelna, mala czcionka ( nosze okulary ), kolory do chrzanu ( naleze do waskiej grupy osob majacej klopoty z odroznianiem kolorow ).Zniknely pewne funkcje. Pewne nowosci do bani.

Zgadzam sie calkowicie ze zdaniem kolegi @Kiniol'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani! Kompletnie nieczytelny font i kiepski kontrast.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jako szary użytkownik nie mam nic do gadania, ale dlaczego forum NAWCC od kiedy pamiętam nie było zmieniane a tu miesza się i miesza?

Jeszcze sie nie nauczylem dobrze uzytkowac starej strony forum, a juz musze uczyc sie od nowa nowej. Czy strona z dzisiaj ma ostateczna forme czy nie ? Przypuszczam , ze nie i raczej bedzie gorzej niz lepiej obym sie mylil. NOWA STRONA ABSOLUTNIE mi sie NIE PODOBA. Jest dla mnie nieczytelna, mala czcionka ( nosze okulary ), kolory do chrzanu ( naleze do waskiej grupy osob majacej klopoty z odroznianiem kolorow ).Zniknely pewne funkcje. Pewne nowosci do bani.

Zgadzam sie calkowicie ze zdaniem kolegi @Kiniol'a.

Popieram.

Bylo ok, w jakim celu zmiany?

Cześć kolegów z pewnoscią bedzie miala problemy z obslugą..

Wyglada to tak jak by przed koncem roku trzeba bylo rozdysponować budzet czy jest sens czy nie...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Lepsze jest wrogiem dobrego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ikonki poczty i powiadomień rzeczywiście bym zamienił, poza tym jest Ok. Schludnie, czytelnie i nowa lżejsza szata forum dobrze komponuje sie ze stroną główną.
Wszystkie menu i headery są prostokątne, owalne avatary robią urozmaicenie, bardzo dobrze.

 

1366020450_by_PLUCK_inner.gif
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest włączanie/wyłączanie wersji mobilnej? Niebacznie wcisnąłem w telefonie pełną wersję :(


Nie ma też wglądu w skład administracji forum...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Właśnie nie ma powrotu do wersji minionej. Chyba że gdzieś głęboko schowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jest źle - do zmian można się przyzwyczaić. Jedno pytanie mam - jak odznaczyć CAŁE forum jako przeczytane - w poprzedniej opcji była taka możliwość klikając na odnośnik na dole strony i zaznaczając "całe forum" - z tego co pamiętam - obecnie nie widzę takiej opcji.

 

Edit:

Opcja edycji postu jest widoczna dopiero po najechaniu na nią kursorem myszki - moim zdaniem powinna być "zrobiona" jak "cytuj" i "odpowiedz" - nieco by to ułatwiło sprawę.

 

Edit 2: I jak już zmiany są wdrażane to może warto by "tak zrobić" żeby po "kliknięciu tematu" otwierał się on na stronie z pierwszym nie przeczytanym postem a nie na stronie nr 1. Można co prawda kliknąć "ostatnia stronę" tematu ALE jeśłi jest to temat aktywny to potem trzeba "wachlować" do tyłu i szukać postu który ostatnio był przeczytany.

Wymieniane przeze mnie rozwiązanie jest ogólnie stosowane na większości for


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.