Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowy wygląd forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się.Tym bardziej że głównie obsługuję forum na smartfonie.Ciężko się czyta.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia.

Za miesiąc mało kto będzie pamiętał stary wygląd.

Ej będzie się pamiętać , bo teraz trzeba porządnie wysilić wzrok żeby zobaczyć w obserwowanych nowe posty w grupach , te kropeczki i wytłuszczenie są do kitu , a o tle to chyba nie będę pisał bo każdy zauważył że się wszystko zlewa , może troszkę kontrastu ?

I te cmentarne Avatary ( wiem wiem że zaraz ktoś napisze że sa owalne ) ale te są do du.... :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po pokazaniu się jakiegoś nowego ciekawego postu,patrzyłem  kto go czyta.

Były nicki,a teraz np.''4 użytkowników,2 gości,0 anonimowych''.

Z resztą uwag też się zgadzam.


Chciałem coś zmienic w poście powyżej,ale zniknęło 'edytuj'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowy układ podoba. Przydałby się tylko ciemny motyw to wyboru (chyba, że jest już  i nie umiem znaleźć).

 

 

 

Ikonki poczty i powiadomień rzeczywiście bym zamienił... 

 

Popieram. Obecny układ jest mylący.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolorystyka powoduje, że jest mało czytelnie. Brak przycisku do oznaczania forum, jako przeczytane. Czcionka mała i niewyraźna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo jest i nie wiem czemu to służy.


Edytować się nie da, więc regulaminowy zakaz pisania pod swoim postem chyba nie obowiązuje ;)


P.s.

A jednak się da edytować, ale bardzo dziwnie to działa.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś zmienic w poście powyżej,ale zniknęło 'edytuj'.

 

"EDYTUJ" masz koło "CYTUJ" tyle że widać go dopiero jak najedziesz na niego kursorem - tak jest w "swoich" postach, przy postach "cudzych" w tym miejscu jest "ZGŁOŚ" ale też trzeba najechać kursorem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, Prezesie-czy to jest wersja testowa?, i czy jak widać praktycznie samych krytycznych uwagach istnieje mozliwosć powrotu starej wersji?( oczywiscie po jakichs kosmetycznych zmianach) ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedłem na forum, to się przestraszyłem. Jestem na innym forum na tym samym skrypcie zaktualizowanym do nowszej wersji, która moim zdaniem jest tragiczna (zwłaszcza edytor, w którym nie ma trybu bbcode i np. nie da się normalnie usunąć cytatu na komórce) i myślałem, że to samo nastąpiło tutaj. To, co teraz jest, to pół biedy.

 

Choć zgadzam się ze wszystkim, co zostało napisane:

- schemat ogólnie jest za jasny (bez możliwości wybrania ciemnej wersji skórki)

- kolory się zlewają

- czcionka mała i nieczytelna

- brak pogrubienia dla nieprzeczytanych tematów

- przycisk edycji jest praktycznie niewidoczny

i co tam jeszcze.

 

Od siebie dodam, że osobiście nie znoszę okrągłych avatarów (choć to zdaję sobie sprawę, że niektórzy lubią - opcja wyboru?), a okienko reputacji pod postem wygląda tragicznie z niewycentrowanym numerem (w sumie tak samo przyciski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tematy przeczytane nie oznaczają się jako przeczytane i mam już do wertowania 4 strony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pogrubienia tematów z nowymi wpisami. To już jest kuriozum.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikneli 'moderatorzy" 'lista uzytkownikow' 'posty z największą reputacją' "najaktywniejsi uzytkownicy" w tematach brak informacji kto aktualnie przeglada temat.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani ta nowa szata graficzna  :blink:

 

 

-Tło jest zbyt jasne, wali bielą po oczach w dzień, a co dopiero wieczorami lub w nocy. Ja akurat wtedy najwięcej czytam forum i w aktualnej wersji źle się je czyta.

 

- Zmieniona została czcionka i jej wielkość. Odnoszę wrażanie, że wyrazy są mniejsze, przez co źle się czyta.

 

- Niewidoczna różnica w tłach między pisanym postem, a cytowanym. Wszystko się zlewa, przez co jest nieczytelne.

 

- Słabo widoczny numer posta w prawym górnym rogu wypowiedzi

 

- Brak nazw użytkowników przeglądających dany temat. Zamiast tego sucha informacja, np. "5 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych:"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiany również na minus - zgadzam się we wszystkim z przedmówcą - zdecydowanie za jasno, wszystko się zlewa, o wiele mniej wszystko jest czytelne i przejrzyste. A najbardziej mnie wkurza, że trudno rozpoznać tematy, które już odczytałem od tych z nowymi postami

 

Jedyny plus - w końcu zainstalowalem taptalka, bo inaczej sie z tego forum korzystać odechciewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Bardzo mi się nie podoba. Podobnie jak niegdysiejszy niebieski eksperyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek to nie jest źle :)

 

Kontast na pewno do poprawy.

Wyboldowanie nie przeczytanych tematow.

Dodanie wersji mobilnej.

No i kosmetyka detali typu skrzynka pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooo... nowy projekt:  "zmiana dla zmiany +" - jak na razie efekty jak w pierwowzorze :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem przypomina darmowe fora dyskusyjne, a tak poważnie to moim zdaniem kontrast do poprawy, brakuje wersji mobilnej i fajnie by było gdyby mogły wrócić poprzednie avki


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ja mam taką propozycję, żeby do oceny postów dodać również "kciuk w dół" oraz możliwość zobaczenia, kto pozytywnie lub negatywnie ocenił naszą wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.