Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawm

OMEGA vs. ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy,  moonwatcha najtaniej widziałem za 8,9k, był na naszym bazarku w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Moonwatch, który nie ma niczego wspólnego z "flagowym" modelem. Nazywa się Moonwatch bo tak sobie go Omega nazwała. Reduced to Reduced, a nie Moonwatch bo tak sobie Ty go nazwałeś. Skończ się ośmieszać wreszcie, bo pojęcia nie masz o czym piszesz.

Ps. Tego powyżej to wezmę 50 szt. w cenie którą podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Moonwatch, który nie ma niczego wspólnego z "flagowym" modelem. Nazywa się Moonwatch bo tak sobie go Omega nazwała. Reduced to Reduced, a nie Moonwatch bo tak sobie go nazwałeś. Skończ się ośmieszać wreszcie, bo pojęcia nie masz o czym piszesz.

Skoro zadałem Ci takie pytanie, to chyba jednak mam pojęcie o czym piszę, wielu ludzi może błędnie określać pewne modele, co nie dziwi skoro sam producent wprowadza w błąd, żeby pogonić sprzedaż. A rozkazywać to możesz sobie u siebie w domu jeżeli Ci pozwolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... za 5,6 tysięcy?

Oświeć mnie Master Yoda?

 

Za 5-6 tysięcy,oświecę ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zadałem Ci takie pytanie, to chyba jednak mam pojęcie o czym piszę, wielu ludzi może błędnie określać pewne modele, co nie dziwi skoro sam producent wprowadza w błąd, żeby pogonić sprzedaż.

Chyba jednak nie masz pojęcia o czym piszesz, a starasz się teraz (swoją drogą kiepsko) wybrnąć ze swoich bredni :)

Jeżeli wiesz o czym piszesz to potwierdź to i załatw 10 szt. Moonwatcha w cenie 5-6 tys.

Chyba nie powiesz, że nie chcesz łatwo zarobić 6k?

 

A rozkazywać to możesz sobie u siebie w domu jeżeli Ci pozwolą.

Nie rozkazuję Ci, a tylko dobrze radzę żebyś się dalej nie ośmieszał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytałem tytuł tego tematu to niemal pewny byłem ,że dyskusja tu prowadzona nie będzie spokojna.Prorok :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytałem tytuł tego tematu to niemal pewny byłem ,że dyskusja tu prowadzona nie będzie spokojna.Prorok :)

 

Nie taki był mój cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie masz pojęcia o czym piszesz, a starasz się teraz (swoją drogą kiepsko) wybrnąć ze swoich bredni :)

Jeżeli wiesz o czym piszesz to potwierdź to i załatw 10 szt. Moonwatcha w cenie 5-6 tys.

Chyba nie powiesz, że nie chcesz łatwo zarobić 6k?

 

 

Nie rozkazuję Ci, a tylko dobrze radzę żebyś się dalej nie ośmieszał ;)

A jak załatwię 7 to nie zaliczę zadania? Śmieszna to jest Twoja argumentacja:

Jeżeli wiesz o czym piszesz to potwierdź to i załatw 10 szt. Moonwatcha w cenie 5-6 tys.

Chyba nie powiesz, że nie chcesz łatwo zarobić 6k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią też przygarne Moonwatcha za 6k pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalicytuję 6500zł.

Najchętniej kupiłbym 3 i pół , i potem wymienię sobie na 1 używanego Rolexa, bo z przebiegu dyskusji wychodzi na to, że KAŻDY rolex w kasynie jest warty 20K.

Ps.

Kolego Lenybo. Nie posiadam żadnej Omegi ani żadnego Rolexa, więc jako osoba bezstronna :  naprawdę się ośmieszasz.

Szkoda już drążyć temat. Kolega dawm chce kupić zegarek wg podanych wymagań, a nie zastawiać go w kasynie. Do tej pory myślałem, że to tylko w amerykańskich filmach tak można, ale cieszę się, że Polska dogania na tym polu kraje zachodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mam juz jednego moon-a to w podanej wyżej kwocie wezmę jeszcze jednego- może być nawet Dark Moon - chociaż brzydki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9k z 16k Moona oraz 17k z 32k Suba to podobna utrata wartości wyrażona w %.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podpowiem Ci tak.Skròć drogę poszukiwań i sięgnij od razu po nowego czarnego Submarinera z datą.Zaoszczędzisz kupę banknotów NBP oraz czasu.Jakiego zegarka nie wybierzesz na początku to prędzej czy później skończysz z Rolexem.Jeśli się znudzi to sprzedajesz.A model ten wogòle nie traci na wartości,wręcz przeciwnie.W kasynie nie proponowałbym płacić zegarkiem jakimkolwiek.Według mnie średni pomysł.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak, bo Rolex jest nieunikniony jak śmierć i podatki :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu zadałem tu niemal identyczne pytanie, a dodatkowo zastanawiałem się jeszcze nad większym Oyster Perpetualem 39 mm - 114300, też z niebieską tarczą.

Po kilku przymiarkach uznałem jednak, że wśród Rolexa nie ma wyboru idealnego, bo tarcza w 114300 nie jest idealna, a w 116000 wprawdzie jest idealna, ale zegarek jest jednak za mały. I to mimo tego, że mój nadgarstek jest wyjątkowo szczupły.

Na Twoim miejscu kupiłbym zdecydowanie AT, mnie przed zakupem powstrzymało jedynie to, że już ją kiedyś miałem w tej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, Tomek - na czym stanęło?

Gdzieś mi uciekł Twój temat...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie pewny, że będzie to AT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie w kolejce po Moonwatcha za 5-6 k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wielkie dzięki za wszystkie opinie i sugestie. Ostatecznie wybór padł na AT z niebieską tarczą. We wtorek albo w środę odbieram zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwał się na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczylem chętnych na Moona...nawet za 7k. i chyba sie nas uzbieralo. Bierzemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać se siana, takie wyrazenie....:)

 

Ile mozna?, ktoś coś napisał?, posmialismy się i już.

Koniec.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.