Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dorian06

Reklamy po prawej stronie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do wczoraj nie mialem reklam po prawej stronie. W pewnym momencie pojawiły się. :( Przeglądam Forum na telefonie. Jest teraz bardzo to uciążliwe. Nie dość, że tło bije po oczach, czcionka delikatnie mówiąc średnia to jeszcze przez te reklamy z boku tematy są bardzo "wąskie". Jak je wyłączyć Kiedyś był krzyżyk do ich wyłączania.


A i dzięki temu widzę, że Epos nie ma wskazówki. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do wczoraj nie mialem reklam po prawej stronie. W pewnym momencie pojawiły się. :( Przeglądam Forum na telefonie. Jest teraz bardzo to uciążliwe. Nie dość, że tło bije po oczach, czcionka delikatnie mówiąc średnia to jeszcze przez te reklamy z boku tematy są bardzo "wąskie". Jak je wyłączyć Kiedyś był krzyżyk do ich wyłączania.

A i dzięki temu widzę, że Epos nie ma wskazówki. :lol:

Prawdopodobnie masz zaznaczony kwadrat "wersja na komputer" w ustawieniach; odznacz go i reklamy znikną. :)

To ten na czerwono otoczony :)

post-68064-0-50077700-1478502087_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale u mnie jest inaczej. :(

Tak mam.wp_ss_20161107_0002.pngscreen grab

Może jest to związane z tym, że mam WP8.1.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, jeśli ten kwadrat jest zaznaczony. To menu pojawia się po kliknięciu w klawisz ustawień telefonu/przeglądarki. :)

 

 

Kliknij na te 3 kropki w prawym dolnym rogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na iPadzie jak klikne np. Prawy gorny rog chronosa to pojawia sie krzyzyk.

Ale jak go klikne nic sie nie dzieje


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, jeśli ten kwadrat jest zaznaczony. To menu pojawia się po kliknięciu w klawisz ustawień telefonu/przeglądarki. :)

 

 

Kliknij na te 3 kropki w prawym dolnym rogu

Wtedy pojawia mi si wersja mobilna. Której nie trawię. :(

 

 

U mnie na iPadzie jak klikne np. Prawy gorny rog chronosa to pojawia sie krzyzyk.

Ale jak go klikne nic sie nie dzieje

Właśnie tak mam.

 

 

A teraz odpaliłem kompa i nie ma tych reklam po prawej stronie. A na telefonie są. :angry:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale u mnie jest inaczej. :(

Tak mam.screen grab

Może jest to związane z tym, że mam WP8.1.

 

Rodzaj systemu nie ma nic wspólnego ze sposobem wyświetlania strony WWW ;)

 

 

 

Wtedy pojawia mi si wersja mobilna. Której nie trawię. :(

 

 

To coś źle klikasz, bo wersja mobilna pojawia się tylko jak w footerze wybierzesz "wersja mobilna". Inaczej mamy cały czas normalny design tylko bez reklam, który nie ma nawet RWD. 

Sprawdziłem przed chwilą na windows phonie w IE i na androidzie w Chrome - działa tak samo, więc jak faktycznie nie masz tego samego co my - to raczej coś indywidualnego u Ciebie jest nie tak (reinstalacja browsera?)

Nie powinieneś mieć w ogóle tej prawej kolumny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam. :(

Po naciśnięciu tych trzech kropek tak mam.

wp_ss_20161107_0004.pngimages upload

Pi wybraniu dla komórek automatycznie pojawia się wersja mobilna. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prawdopodobnie to jest to:

VQukuYr.jpg

 

Bo skoro to masz ustawione = zaznaczony checkbox w chrome. Zmien na wersje dla komorek. A jak sie wczyta wersja mobilna, to sprobuj na dole w stopce zmienic na Pelna wersje. 

 

Ewentualnie pobierz Opere dla Windows Phone...IE to syf :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawię wersję dla komórek to mam automatycznie wersję mobilną. Po wybraniu pełnej wersjireklamy nadal są. :(

A wczoraj rano reklam nie było. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zmiana ustawienia w przeglądarce wer dla komorek/wer dla stron nie powinno mieć żadnego wpływu na to że po tej zmianie nagle mobilna wersja strony się ładuję. Sprawdziłem - zmiana tego ustawienia powoduje że wersja mobilna ma albo nie ma reklamy. To samo dla www - zmiana tego ustawienia pokazuje lub usuwa reklamy.

 

Serio sugeruje przeinstalować browsera, bo tutaj ewidentnie jakiś problem indywidualny u Ciebie jest. Powinieneś mieć wersje normalna strony (nie mobilną), ustawić wersje dla komórek - i powinno być cacy. Sprawdziłem na 2 urzadzeniach z win phone ;)

 

Ewentualnie jeszcze w cache przeglądarki siedzi jakieś ustawienie, możesz spróbować wyczyścić (poszukaj w google jak bo nie pamiętam z głowy teraz jak się na mobilkach to robiło)

 

Edit: po wejsciu w temat reklamy po prawej sa. Nie ma ich na liscie tematow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zmiana ustawienia w przeglądarce wer dla komorek/wer dla stron nie powinno mieć żadnego wpływu na to że po tej zmianie nagle mobilna wersja strony się ładuję. Sprawdziłem - zmiana tego ustawienia powoduje że wersja mobilna ma albo nie ma reklamy. To samo dla www - zmiana tego ustawienia pokazuje lub usuwa reklamy.

 

...

Ja tak mam zawsze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian ściągnij sobie Opere i przetestuj czy dokładnie tak samo się zachowuje inna przeglądarka - rozwiąże to spór czy to wina ustawień skórki/serwera czy samej przeglądarki.

Zobacz też mój edit - kolumna po prawej stronie jest czy mam wersje dla komórek czy dla stron www. Jedyną różnicą jaka widze na szybko jest to że nie ma reklam na liście tematów. Layout strony posta jest taki sam w obu przypadkach, wcześniej tego nie sprawdzałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. Nie dość, że mój żółw jest od niej o lata świetlne szybszy :D to i tak są reklamy. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.