Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy mógłbym prosić o info. jak dodać zdjęcia?

Próbowałem na dwa sposoby:

- jako załącznik - ale zbyt duże

- jako adres URL - do stron hostingowych - też mi się nie udaje.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej u dołu jest 'wiecej opcji'

Klik

Po lewej pojawia się "wybierz plik"

Klik, wybierasz..

Nastepnie "zalącz ten plik'

Klik

"Dodaj do wpisu'

"Wyslij"

Pamietać trzeba ze maksymalna wielkość to 5 mb.

Zbyt duże -edytuj do odpowiedniej wielkosci.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możesz też po wybraniu "więcej opcji" naciśnąć na ikonkę "Grafika" w górnym pasku menu i wstawić link do zdjęcia z hostingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest jeszcze możliwość dodania grafiki do (własnej) Galerii, a następnie wstawienie linku do pliku z galerii. Wtedy nie zniknie, a przynajmniej nie poza kontrolą wstawiającego, a jednocześnie nie ma limitu rozmiaru pliku.

 

Edit: a nie, przepraszam, jest limit, ale 200mb.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Pamietać trzeba ze maksymalna wielkość to 5 mb.

 

 

a nie 500kb? dodawane zdjecie nie moze byc wieksze jak 500kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Możesz korzystać z 5 MB dostępnego limitu miejsca na załączniki (maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 5 MB)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasięgnąłem informacji i okazalo sie ze uzytkownicy ktorzy nie przekroczyli 50 napisanych postow maja ograniczenie w dodawaniu zdjec do 500kb. po przekroczeniu 50 postow limit automatycznie odblokowuje sie do 5MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasięgnąłem informacji i okazalo sie ze uzytkownicy ktorzy nie przekroczyli 50 napisanych postow maja ograniczenie w dodawaniu zdjec do 500kb. po przekroczeniu 50 postow limit automatycznie odblokowuje sie do 5MB.

:D  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh zapomnialem...dzieki Marek za kontakt do administratora, bez Ciebie nie bylo by tak latwo o takie info  :D  :D

Edytowane przez adrianooo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamieszczaniem moich zdjec z mojego komputera . Problem polega na tym, ze w komputerze przygotowuje sobie zdjecie o pojemnosci powiedzmy 450kb a w momencie klikniecia zalacz plik, zdjecie jest zalaczone ale nie w pojemnosci 450kb tak jak chcialem tylko w pojemnosci o wieele mniejszej.

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc dlaczego? Czy ten problem mam tylko ja czy tez inni uzytkownicy forum takze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamieszczaniem moich zdjec z mojego komputera . Problem polega na tym, ze w komputerze przygotowuje sobie zdjecie o pojemnosci powiedzmy 450kb a w momencie klikniecia zalacz plik, zdjecie jest zalaczone ale nie w pojemnosci 450kb tak jak chcialem tylko w pojemnosci o wieele mniejszej.

Czy moglby mi ktos wytlumaczyc dlaczego? Czy ten problem mam tylko ja czy tez inni uzytkownicy forum takze?

Wszyscy tak mają - można dodać jako pełny ale z zewnętrznego odnośnika jako link - ale takie lubią po jakimś czasie znikać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Zamieszczanie zdjec z odnosnikiem zewnetrznym jest dla mnie nieakceptowalne, poniewaz jak piszesz po jakims czasie zdjecia znikaja, a wiec posty i tematy nie maja sensu.

Czy ktos juz zglaszal ten problem do decydentow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie sobie konto na imgur.com i nic znikać nie będzie i po problemie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest problem, tylko tak obecnie działa i jest ustawione forum.

 

Zdjęcia są oczywiście limitowane wg rozmiaru, ale ten wynosi dla Twojej grupy 5MB na plik. Szukałbym tutaj raczej przyczyny w maksymalnych wymiarach. Te, jeśli są większe niż 1200x1600, są skalowane.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plik miał rozmiar 1600x900 i ważył 829 KB

post-6402-0-30589100-1486719181_thumb.jpg


Po zamieszczeniu go za pomocą hostingu forumowego ma 51,9 KB. Rzecz leży w stopniu w kompresji.


Dodam, ze wolę widoczne obrazki po kompresji, niż cale strony pełne nieaktualnych linków do darmowego ImageShacka czy innych zewnętrznych stron. To jest istny koszmar.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak powyżej powiedziane - często kopię jakieś stare tematy szukając informacji i nieraz całe strony są już bez zdjęć - posty odnoszą się do zdjęć których nie ma i nie wiadomo o co chodzi, całe tematy i strony nadają się do kosza bo nikt nigdy z nich nic nie wyłuska i się nie dowie.Zdjęcie wklejone zawsze będzie a nawet pomniejszone po kliknięciu powiększy się i zawsze wiadomo o co w dyskusji chodzi - zresztą jak zdjęcie jest dobrze zrobione to zawsze widać co i jak mimo kompresji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec testujemy:

zdjecie ponizej wg mojego komputera  W1430xH2160 dpi150 421KB     plik zalaczony 169,22KB

post-70347-0-80346700-1486727242_thumb.jpg

 

zdjecie ponizej  wg mojego komputera W1200xH1811 dpi300 337KB     plik zalaczony    167,99KB

post-70347-0-47062200-1486727380_thumb.jpg

 

zdjecie ponizej wg mojego komputera W1059xH1600 dpi300 292KB     plik zalaczony   292,04KB

post-70347-0-64247300-1486727484_thumb.jpg

 

chyba rozumiem o co chodzi,

dziekuje kolego @DawPi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wstawianie zdjęć do galerii działa Wam prawidłowo ?

Moje fotki po wrzuceniu są obrócone o 180 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę zdjęcia w Twojej galerii w normalnym ustawieniu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę zdjęcia w Twojej galerii w normalnym ustawieniu.

 

 

 

Ja widzę zdjęcia w Twojej galerii w normalnym ustawieniu.

 

Owszem, bo na kompie je obróciłem.

Żeby w galerii wyglądał normalnie, na komputerze wygląda tak :

post-96112-0-17494100-1487946959_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jednak problem z Twoim programem do obróbki zdjęć a nie z forumową galerią. Wstaw coś z innego komputera, telefonu itp.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jednak problem z Twoim programem do obróbki zdjęć a nie z forumową galerią. Wstaw coś z innego komputera, telefonu itp.

Ten "program do obróbki" to Windows 10 ;) Ale luz, myślałem ze Wy tez tak macie, ale skoro nie to pewnie u mnie skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o program Zdjęcia, to jest porąbany jak nie wiem. Mi na przykład odmawia wyświetlania co niektórych zdjęć (np z serii skanów wykonanych kolejno, w odstępie kilku minut, znajdujących się w jednym folderze), twierdząc, że nie mam do tego uprawnień. Powędrował do kosza. Zainstaluj choćby Picasa 3 (już nie jest aktualizowana niestety) lub Paint.NET.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.