Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

@DawPi

Kolego ja Cie bardzo przepraszam, ze jestem taka niemota komputerowa. Kiedys raz udalo mi sie zrobic screena jak Ty to piszesz, ale teraz nie umiem - zapomnialem.

Probowalem wcisnac klawisz PrntScr i nic. Moze trzeba zrobic jakas kombinacje klawiszy? Wiem teraz, ze musze sobie zrobic na kartce sciagawke komputerowa, bo pamiec zawodzi.

Naucz mnie prosze robic screeny.

dziekuje

pozdrawiam

Najprościej to się robi tak. Wciskasz klawisz Print Screen. Otwierasz program do edycji obrazów, np. zainstalowany w Windows Paint. Tam wciskasz "Wklej". I masz zrzut całego ekranu. Potem Zapisz i gotowe.

149615477_Beztytuu.thumb.png.b99c76f368c7de88e259009c656bfffb.png

@Anansi

Dalem sobie rade. Dziekuje. Co prawda recepta byla jak dla mnie zbyt ogolnikowa, ale jak widac dalem rade. jeszcze raz dziekuje.

@DawPi

2053100026_capturedcran.thumb.png.0433347624795384c439830a4c86ea42.png

No wlasnie sa 3 filmiki, a ja chce tylko jeden bo to jest ten sam filmik.

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/206199-zegarek-kieszonkowy-montre-de-poche-pocket-watch-buren-schweiz/page/3/#comments

dziekuje

pozdrawiam

@DawPi

A ja wracam jak bumerang z moim problemem niemoznosci usuwania niektorych linkow ( zalacznikow )

528164082_Sanstitrereklamacja.thumb.png.3e4b3ef666420a9ec3c8aafd846fbf38.png

Jak widac nauczylem sie dzieki Wam robic scrin'y, dziekuje.

Nie moge usunac jednego linka, sa dwa. Poza tym, dlaczéego linki z forum sa w takiej rozwinietej formie ( zajmuja miejsce ), a nie w klasycznej formie jak poniej

https://www.vintagewatchstraps.com/mainsprings.php

link do mojego tematu post #76

Edited by Andrzej Wachowicz

Ad.1 Wchodzisz w tryb edycji, marker ustaw w pustej linii nad linkiem do usunięcia i wciśnij Delete.

Ad.2 Jeżeli klikniesz w miejsce pokazane strzałką, odnośnik "się zwinie".

534486034_Screenshot2023-09-09at12-53-57DODAWANIEZDJ.thumb.jpg.dca94b2821366051748fd264384fb9b7.jpg

Edited by Anansi

@Anansi

Rozumiem, ze wpierw musze kliknac edytuj a potem gdzie ja znade pasek z informacja Przywroc wyswietlanie jako odnosnik ?

Wszedlem i nie moge tego paska znalezc.

29 minut temu, Andrzej Wachowicz napisał(-a):

@Anansi

Rozumiem, ze wpierw musze kliknac edytuj a potem gdzie ja znade pasek z informacja Przywroc wyswietlanie jako odnosnik ?

Wszedlem i nie moge tego paska znalezc.

O edycji wspomniałem odnośnie pierwszego Twojego pytania, o usuwaniu odnośników.

W przypadku drugiego pytania możliwość wyboru istnieje przy pierwszorazowym osadzeniu odnośnika. Zatem jeżeli Ci się nie podobają te z podglądem, to w trybie edycji usuń je i wstaw na nowo.

14 minut temu, Andrzej Wachowicz napisał(-a):

@Anansi

Problem w tym, ze w trybie edycji nie mogę/nie potrafię usunąć odnośnika.

Przecież napisałem jak to zrobić.

Dzień dobry. Od pewnego czasu nie mogę dodawać zdjęć w tematach. Wyskakuje mi komunikat 'za mało pamięci' .Ktoś pomoże jak to naprawić? 

1 godzinę temu, Robert74 napisał(-a):

Dzień dobry. Od pewnego czasu nie mogę dodawać zdjęć w tematach. Wyskakuje mi komunikat 'za mało pamięci' .Ktoś pomoże jak to naprawić? 

Zapewne dodajesz fotki z telefonu? Też mi się tak zdarza, wówczas zamykam wszystkie niepotrzebne okna i czyszczę pamięć podręczna casch czy jak to zwą i pomaga. 

3 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Zapewne dodajesz fotki z telefonu? Też mi się tak zdarza, wówczas zamykam wszystkie niepotrzebne okna i czyszczę pamięć podręczna casch czy jak to zwą i pomaga. 

Tak, z telefonu.

To nie od strony forum takie komunikaty, a z telefonu jak kolega wyżej słusznie zauważył.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board