Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na GT z serwisu i GTS ze sklepu sprawiłem sobie takie coś

591404be93f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są niezłe ;), ale myślę że teraz pytasz o Citizena NJ0011- a więc :

- Miyota z dokręcaniem, ale bez stop sekundy - póki co robi +3s na dobę,

- tarcza rewelacja, częściowo matowa, częściowo błyszcząca - sprawia wrażenie wyższej półki, luma niezła, ciekawe wskazówki (przełamane na środku),

-koperta nie jest jakaś wyszukana i ciężko w niej szukać smaczków (ale podoba mi się przełamanie na uszach),

-koronka zakręcana, niesygnowana,

-bezel (i wewnętrzny pierścień) nieźle wycentrowany, 60klikowy - praca poprawna,

- uszy 24mm - na zwężany pasek ok, ale na nato może być dla mnie za szeroko i nieproporcjonalnie,

-pasek słaby, w ogóle mi nie podszedł, klamra mimo że ładna i z głębokim grawerem - wbija się w rękę.

W swojej kategorii cenowej - zegarek rewelacja, do jakości wykonania nie mam zastrzeżeń.

Zmienię tego gumiaka na coś innego i będzie bardzo dobrze :). Podoba mi się bo jest inny niż zegarki które miałem do tej pory. Wg mnie mimo deklarowanego 100M to dobra i niedoceniana konkurencja dla np. Raya, Skxa, majtka czy innych tanich nurków.

Jeszcze nie wiem czy zostanie na dłużej, zależy jak mi się spodoba GTS ;)

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na dniach będę przymierzał się do nowego zegarka. Po głowie chodzi mi CItizen, link poniżej w dwóch wersjach czarny lub granat.

 

http://swiss.com.pl/pl/produkt/30567

 

Co sądzicie o tym zegarku? Jakości wykonania itd.?

Pozdrawiam

 

Na żywo go nie widziałem, ale jakości Citizena się nie ma co bać. Daję duży palec, że jest dobra ;)

Mnie nie specjalnie podoba się trochę zbyt ciasne ułożenie małych tarcz, ale jak tobie to nie przeszkadza, to będzie ok.

Tarcza na pewno na żywo będzie super :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów zastanawiam się nad takim zegarkiem Citizen promaster AT9030-55l nigdzie nie mogę wyczytać czy ma wskaźnik naładowania aku i czy warto się nas nim zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów zastanawiam się nad takim zegarkiem Citizen promaster AT9030-55l nigdzie nie mogę wyczytać czy ma wskaźnik naładowania aku i czy warto się nas nim zastanawiać.

Jeśli chodzi o jakość Citków, to tak jak Kolega Sol już nadmienił, możesz być spokojny i jeśli zegarek wizualnie pasuję to tylko brać  :)

Słaby poziom naładowania baterii objawia się z reguły przeskokiem wsk. sek. o dwie sekundy podczas poruszania się.

Czy jest sam wskaźnik poziomu, to nie wiem, ale może ta tarczka u góry po lewej stronie ma taki podgląd?

Przynajmniej tak to wygląda graficznie  ^_^

zegarek-meski-citizen-promaster-radio-co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info. ciekawe bo szukając na różnych stronach tego zegarka na jednej znalazłem w opisie że jest wskaźnik naładowania.pewnie niebawem go kupie więc dam znać ale jeszcze się rozglądam.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo go nie widziałem, ale jakości Citizena się nie ma co bać. Daję duży palec, że jest dobra ;)

Mnie nie specjalnie podoba się trochę zbyt ciasne ułożenie małych tarcz, ale jak tobie to nie przeszkadza, to będzie ok.

Tarcza na pewno na żywo będzie super :)

 

Panowie dzisiaj przymierzałem zegarek. Jest mega:) Jeden problem,Pani w sklepie stwierdziła, że do zegarka raczej nie ma możliwości dopasowania paska. Czy to prawda? Dodatkowo zauważyłem, że luminescencja działa dość słabo. Myślicie, że powodem może być fakt, że zegarek przeleżał trochę czasu w ciemnym miejscu (brak naładowania?).

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj przymierzałem zegarek. Jest mega:) Jeden problem,Pani w sklepie stwierdziła, że do zegarka raczej nie ma możliwości dopasowania paska. Czy to prawda? Dodatkowo zauważyłem, że luminescencja działa dość słabo. Myślicie, że powodem może być fakt, że zegarek przeleżał trochę czasu w ciemnym miejscu (brak naładowania?).

 

Pani opowiada jakies bajki, oczywiscie, ze mozna wymienic bransolete na pasek. Luminescencja - na pewno trzeba najpierw naswietlic kropka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów zastanawiam się nad takim zegarkiem Citizen promaster AT9030-55l nigdzie nie mogę wyczytać czy ma wskaźnik naładowania aku i czy warto się nas nim zastanawiać.

cześć

dokładnie ta tarczka u góry ma wskaźnik naładowania akumulatora, a dokładnie po naciśnięciu dolnego przycisku wskazuje jaki jest poziom naładowania przez 10s, później wraca do wskazań dnia tygodnia. 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_7904_zpsp5bp93qw.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen promaster AT9030-55l więc kilka słów po zakupie,tak jak pisali koledzy wyżej,wskaźnik naładowania jest,z RC nie ma problemów,zegarek po zakupie wskazywał 1/3 naładowania gdzie po moich oględzinach moc spadła na minimum.7 h pod lampą ledową i było full,jeden dzień słoneczny przyklejony do okna i jest o.k po dłuższym czasie w ciemnym miejscu przechodzi w stan oszczędzania energii zatrzymuje się wskazówka sekundnika.fajny,czytelny,ciężki na ręku.polecam ale na ten czas leży w pudełku i czeka na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

IMG_7929_zpshmshgifj.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.watch.ru/attachment.php?attachmentid=1052053&d=1435397083

 

Miałem taki z czarną tarczą i naprawdę bardzo sobie chwaliłem. Jeden z moich ulubieńców. Szafir, Eco-Drive, wieczny kalendarz. Tutaj też niby jest ok, ale mam troszkę blokadę, że biały, że to, że tamto. Co myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

dla mnie wygląda bardzo fajnie. Też ostatnio myślałem o czymś z białą tarczą i mam jakieś tam opory, czy będzie mi odpowiadał. Dlatego "przejściowo" przytuliłem zegarek z tarczą w kolorze jasnym, ale nie białym - ciężko go określić - taki stalowo - grafitowy, zależy jak się patrzy i jest OK. Skoro sam zegarek znasz i byłeś zadowolony, to ja bym brał.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na to nato mówię: nie :)

Nie pasuje mi jakoś


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na to nato?

NIEEE ! 

Jak dla mnie czarny skórzany pasek z fakturą jakiegoś gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na to nato mówię: nie :)

Nie pasuje mi jakoś

Ja nie czaje tego NATO bo żaden zegarek mi się na takim pasku nie widzi ale może ja się nie znam, bo ja tylko bransolety preferuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato założone na próbę, chyba takie paski najlepiej pasują jednak do diverów.

 

Pod koniec tygodnia Citek dostanie granatowe skórzane kroko, tylko jeszcze nie wiem czy matowe czy błyszczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czaje tego NATO bo żaden zegarek mi się na takim pasku nie widzi ale może ja się nie znam, bo ja tylko bransolety preferuje ;)

 

A mnie ostatnio paski nato wkurzają. Założę, zapnę, chwilę ponoszę i mnie wkurza ta część paska, która pozostaje za zapinką. Albo za długa i trzeba zawijać, albo odstaje. Ucinać nie mam serca jakoś :D

Dobry, skórzany pasek, albo bransoleta to jest to :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.