Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie, nie wiem czemu, ale mam słabość do niebieskiej lumy :D

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

A ja do brunetek o śniadej cerze, czarnych oczach i miseczkach dużeB/C ;-) Taki off topic ;-) Często wieczorami wolę citka niż seikacza ze względu na tę subtelną lumę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak poopalać się na molo :D5055d77da43a0df25af75b3699a55a0c.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale jakoś wcześniej nie zauważyłem tego wątku. :D Tym niemniej, odkrywszy go, nie omieszkam narzucić się ;) z paroma fotkami mojego Citizenowego jedynaka. Szukałem jakiegoś EDC, który byłby tanim substytutem pewnego szwajcarskiego zegarka, którego zakup spowodowałby u mnie w tej chwili zbyt duże wyrzuty sumienia wobec reszty familii. ;) No i zdecydowałem się na ten śmiesznie niemal tani zegarek. W cenie niższej grubo od większości męskich butów marki Gino Rossi :D;), dostajemy automatic, szafir - nie jest źle. Jedyne, co mnie nie przekonuje, to bransoleta. Może mi podpowiecie jakiś fajny pasek do niego? :)

18222703_10155280661807052_2186374584595

18402686_10155305852497052_5067152508800

18342381_10155298771727052_8309870844875

18447472_10155308224242052_5267816988231

18198214_10155275978957052_5288633372925


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra ciemny granat z jakąś fakturą?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegów, którzy robią paski.

Myślę, że to kwestia barwnika i kilku prób :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Dziwne, ale jakoś wcześniej nie zauważyłem tego wątku. :D Tym niemniej, odkrywszy go, nie omieszkam narzucić się ;) z paroma fotkami mojego Citizenowego jedynaka. Szukałem jakiegoś EDC, który byłby tanim substytutem pewnego szwajcarskiego zegarka, którego zakup spowodowałby u mnie w tej chwili zbyt duże wyrzuty sumienia wobec reszty familii. ;) No i zdecydowałem się na ten śmiesznie niemal tani zegarek. W cenie niższej grubo od większości męskich butów marki Gino Rossi :D;), dostajemy automatic, szafir - nie jest źle. Jedyne, co mnie nie przekonuje, to bransoleta. Może mi podpowiecie jakiś fajny pasek do niego? :)

 

 

Bardzo fajny, co to za model konkretnie? A ma jakąś wodoszczelność? Do codziennego użytkowania bransoleta IMO najlepsza, co z nią nie tak? Ja ostatnio też zacząłem się przyzwyczajać do pasków i średnio mi to idzie. Zapomniałem się i zamoczyłem go całego, na szczęście to parciak, więc specjalnie nic mu chyba się nie stanie i strata niewielka, ale przy skórzanym różnie by mogło być.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem o pasku skórzanym. :) Nie jestem pewien, czy można dostać jakieś ciekawe w kolorze grotu na wskazówce sekundowej.  :rolleyes:

Cos takiego? https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-do-zegarka-diloy-3931522-p-4522.html

 

albo https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-67338022-granatowy-p-753.html https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-tekla-tk112grb22-ciemny-granat-gladki-p-4572.html

Bardzo fajny, co to za model konkretnie? A ma jakąś wodoszczelność? Do codziennego użytkowania bransoleta IMO najlepsza, co z nią nie tak?

 

To NJ0070-53E. Bardzo fajny, bransoleta wg mnie jest przyzwoita (jak za ta cene - 125$ na dutyfreeisland), wodoszczelnosc 10bar.

Edytowane przez Luke2100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To NJ0070-53E. Bardzo fajny, bransoleta wg mnie jest przyzwoita (jak za ta cene - 125$ na dutyfreeisland), wodoszczelnosc 10bar.

 

Przy tej cenie bardzo przyjemne parametry na EDC. A jak z dokładnością? Szkoda, że nie ma dnia przy datowniku, ale i tak świetny, powodzenia w szukaniu wygodnego paska :)


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cho.lerę Ci taki kolega, skoro GTS go leje po całości? :blink:;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cho.lerę Ci taki kolega, skoro GTS go leje po całości? :blink:;)

Szkło z podwójnym AR, tarcza i indeksy robią robotę, to prawda ale jeśli chodzi o sam fanfactor, przyjemność i wygodę to jednak Sumo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chyba, że po to by "nie zniszczyć GTS-a" :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee Tomek przebijam Cię u mnie GTS z dwoma kolegami. ktoś daje więcej? :D

 

20170404_PE.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... ktoś daje więcej? :D

 

 

 

Ja co prawda nie mam GTSa,  bo nie podoba mi się ta osłona koronki ale mój Citek ma takie towarzystwo :)

 

PSX_20170506_213119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje EDC :)dfe846233fb41c330f4d9cdd345bc1a4.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny projekt. Tarcza super, wskazówki bombowe, tylko ta dziura psuje efekt.

Rozumiem, że się chcieli pochwalić, ale tył na mnie robi większe wrażenie.

Szkoda :(


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie napiszę coś głupiego :D, ale... nie wiem, czy dobrze widzę na tych wszystkich fotkach i nie dostrzegam sygnatury na koronce...? Jeśli jej tam rzeczywiście nie ma, to jaki jest, kurwuła de la mezą ;), powód takiego rozwiązania w zegarku za 90 tys. dolarów..?  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, 

 

nabyłem niedawno model CC9020-54E i zastanawiam się jak zmienić czas 'domowy'. Czas lokalny ustawiłem za pomocą GPSa natomiast domowy jest o 2 godziny do tyłu - natomiast chciałem aby pokazywał czas w wybranej przeze mnie strefie czasowej (NYC np.). Nie znalazłem tego w instrukcji ani w google. Czy ktoś może wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup. To już mój trzeci Citizen. Co mogę powiedzieć to, że na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach. Wszystkie GPSy działają świetnie. Muszę tylko sprawdzić czy czas pokazywany przez tego satelite wave jest taki sam jak radio controled Casio. 38777339ebb4c80c8e3fe575958603ec.jpg9168a01a2192a8d0b633c1909397f2b4.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.