Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była fajniejsza.

Jakaś bezpłciowa ta wersja...


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem ale nie iskrzy  :(

Na początku też mi się strasznie podobał, ale z czasem mi przeszło. No chyba, że chodzi o tego z brązową tarczą i zielonym bezelem :)

 

Jedynka była fajniejsza.

Jakaś bezpłciowa ta wersja...

Też mi się tak wydaje :)

 

24572622208_45ff100258_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają pomysły jedynie na kolory... <_<


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, nie znalazłem, może ktoś już próbował.  Mam pytanie: czy ta bransoleta:

https://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Citizen-Brand-22mm-Stainless-Steel-Bracelet-For-CA0368-56E-Model-Watches/283247233573?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

będzie pasowała do tego zegarka:

https://www.creationwatches.com/products/citizen-74/citizen-eco-drive-chronograph-tachymeter-ca0641-16x-mens-watch-13238.html

Nie lubię pasków, zegarek juz mam ale chciałbym go wsadzić na branse. Pomoże ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego czasem najdzie na odrobinę ekshibicjonizmu, zatem pokazuję swoje majtki ;)

 

46544370355_caef302a52_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym modelu z linii Promaster - BN2036-14E?

https://www.citizenwatch.eu/product/bn2036-14e/

W niektórych sklepach w końcu się pojawił może ktoś miał okazję chwilę się nim pobawić? Bardzo mało o nim informacji w Internecie.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duży, ale to sprawa indywidualna.

Wygląd całkiem udany.

Ciekawe dlaczego na podlinkowanej stronie datownik na zdjęciach ma ramkę, a na video poniżej już nie :rolleyes:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba filmik im tak dziwnie wyszedł. W okolicach 5-6 sekundy widać tę ramkę, jak się kąt patrzenia zmienia. ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dziadek ale z zeszłego stulecia.

 

post-109016-0-25266200-1569306643_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubieniec z Japonii :)

post-74783-0-36461100-1569429759_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

nie wiem gdzie zapytać więc z braku laku zapytam tutaj :D  Chodzi mi o bransolety do modelu ny0040/ny0087. Czy ktoś może zweryfikować informacje odnośnie bransolet do tego zegarka, które mam:

 

1. ny0040 i ny0087 (limitka) to te same zegarki w wymiarach, ta sama bransoleta pasuje do tego i tego modelu

 

2. oryginalne bransolety z logiem promaster są ciężko dostępne i zaporowej cenie ok. 500 zeta co czyni ich zakup zupełnie nieopłacalny

 

 

3. oryginalna bransa to w sumie zwykła zwijanka z blachy, nie ma za czym tęsknić

 

4. jest jeden typ na e-bayu, który sprzedaje pasujący zamiennik:

https://www.ebay.com/itm/20mm-CURVED-STAINLESS-STEEL-OYSTER-BRACELET-Fit-Citizen-NY0040-09W-09E-50E-/192231578238

i z tego co zdążyłem się zorientować ten zamiennik będzie pasować do citka (chodzi o wpasowanie maskownic.

 

Ktoś? Coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubieniec z Japonii :)

Nie dziwię się, ładny skubaniec :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.