Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardzo rozczarował i zaraz po zakupie puściłem dalej.

To jednak nie stare poczciwe "majty"

Wskazówki najbardziej mnie wkurzały, wycięte z puszki po piwie 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty mi lepiej powiedz czy te stare majty były w innej kolorystyce niż czarny? Wydaje mnie się że system numerów ref w Citizenie jest jeszcze bardziej zawiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Tak były 4 wersje. Czarny, niebieski, biały full lume, żółty. Te pamiętam

4 godziny temu, MieszkoMieszko napisał:

Weź Ty mi lepiej powiedz czy te stare majty były w innej kolorystyce niż czarny? Wydaje mnie się że system numerów ref w Citizenie jest jeszcze bardziej zawiły emoji24.png

 

128cc92e6c26f53b5e24f6e9150a7238.jpg

 

Jest jeszcze nowa tzn ostatnio ją wypuścili czyli Pepsi

 

zegarek-meski-citizen-promaster-ny0085-8

 

Fotka z naszego forum z 2013 :)

 

IMG_5074c.jpg

Edytowane przez HaveFun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20200626_102112.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy NY0086-16LE ma taką samą tarczą jak w NY0040-17LE, ale w tym drugim jest ona fantasmagoryczna. Zmienia się w świetle jak kameleon. Oczywiście te zegarki mają swoje niedociągnięcia, ale jak na zegar do tysiaka, naprawdę są świetne.

 

BTW, jeśli chodzi o występujące wersje tego modelu, to był jeszcze "twotone", NY0045 zdaje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy NY0086-16LE ma taką samą tarczą jak w NY0040-17LE, ale w tym drugim jest ona fantasmagoryczna. Zmienia się w świetle jak kameleon. Oczywiście te zegarki mają swoje niedociągnięcia, ale jak na zegar do tysiaka, naprawdę są świetne.

 

BTW, jeśli chodzi o występujące wersje tego modelu, to był jeszcze "twotone", NY0045 zdaje się.

Ta fantasmagoryczna tarcza to w którym?

NY-0040??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MieszkoMieszko napisał:

Panowie NY0040-17LE czy 0086-16LE??emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png

Ja bym brał Ny0086-16 LE... 

Ale to ja. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NY0040-17LE. Niektóre zdjęcia na stronach sklepów pokazują ją jako bardzo jasno niebieską, jak tutaj na przykład:

 

spacer.png

 

Nic bardziej mylnego. Poniżej kilka zdjęć mojego egzemplarza (niestety w pogoni za króliczkiem, już zdążyłem sprzedać):

 

007.jpg.cf151fc6e06fac766c53bc5db04f5ebc.jpg

 

008.jpg.89b56e62c726f179c2e39b3e541c0b37.jpg

 

009.jpg.9ac7f8fffc5b4b0c709663ccf885aff7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest tarcza w NY0086? Matowa? W necie ani na filmikach ciężko cokolwiek się dopatrzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał:

Panowie NY0040-17LE czy 0086-16LE??emoji848.pngemoji848.pngemoji848.png

 

A czy NY0040-17LE nie ma dodatkowo bransolety? Wiadomo że to zwijanka ale stal zawsze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba słabo wygląda ten kajdan. Jak piszesz zwijany i do tego blaszki przy kopercie w uszach po czasie użytkowania będzie dzwonić jak wóz drabiniasty 

 

 

citizen-NY0040-17LEM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie jedni piszą że guma a w innych ogłoszeniach jest że guma plus kajdan....ale tarcza mnie przekonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał:

NY0040-17LE. Niektóre zdjęcia na stronach sklepów pokazują ją jako bardzo jasno niebieską, jak tutaj na przykład:

Nic bardziej mylnego. Poniżej kilka zdjęć mojego egzemplarza (niestety w pogoni za króliczkiem, już zdążyłem sprzedać):

 

Faktycznie, kolor tarczy i jej faktura są świetne. Jak na ten przedział cenowy, to się popisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy bazarek? ;)

Super jest ten bikolorowy obywatel. Mógłby być odrobinę mniejszy, to pewnie bym się skusił kiedyś na niego. Jak przywalę w futrynę G-Shockiem, to pół biedy, ale GTS-a trochę szkoda.

Jak wypada porównanie wielkości GTS-a i biedaMasa? Miałeś chyba oba Tomku, jest duża różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.