Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

 
Nic nie robić - to zdrowy objaw...

Myślałem, że to koniec zbieractwa i trzeba się zdecydować na kilka kwarców, ale nikt z batem nade mną nie stoi ;)

Sprzedać 
A co tam masz 


Coś na sprzedaż by się znalazło, ale nie mam serca żeby się pozbywać. Na większość długo polowałem i wyczekiwałem, części jak sprzedam już pewnie nie odkupię.
Jak nie noszę to i tak lubię ogarnąć wzrokiem "kolekcję" ;), nawet nienoszoną.

Kup moja Bulove default_wink.png Toz to prawie Citek default_smile.png

Fajna sprawa, ale na razie robię odwyk od kupowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może polską instrukcję do modułu e764?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci trzeba? Mam angielską, a stoczyłem z tym mechanizmem niejedną "walkę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie powinnam to wstawić, niech będzie tu kilka Citków mi się nazbierało :)cc4555758d922e23c7359d136140a14d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna rodzinka.

Ze dwa to tym nawet ponosił ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Seiko pożegnałem się definitywnie w lutym, po zakupie nowego Alpka, z którego musiałem zdrapywać lupę, żeby jakoś wyglądał, powiedziałem sobie - koniec, wyczerpali moją cierpliwość i lojalność poszła w las. Nie będę się pozbywał kolekcji, po prostu stwierdziłem, że więcej zegarka Seiko nie kupię. Jak to się ma do tematu Citizena? Ano tak, że po zerwaniu wieloletniego romansu i w sumie Seikoholizmu, zostałem jakoś tak sam, samotnie stojąc w tym hobby i szukałem swojego miejsca w nowej rzeczywistości. Na pomoc przyszła marka, o której wiedziałem tyle co nic, gdzieś tak do zeszłego roku. No i jak się zagłębiłem w temat...to aż mi żal tych ludzi z tematu Seiko :D  Bilans kupna w samym 2020 tych dwóch firm Seiko 3 zegarki, Citizen 6 zegarków. Plany na najbliższą przyszłość - co najmniej 10-11 modeli Citizena mam na oku, które MUSZĘ MIEĆ. Kilka kolejnych stoi w kolejce. Jestem mega zadowolony z wszystkich Citków jakie w tym roku kupiłem, nic mnie tak dawno nie cieszyło. Dzisiaj mój pupil i pierwszy pilot zarazem. Wiem, zasłużony model, ale ja nie wiedziałem o nim aż do 2020 roku. Jestem fanem zarówno brytyjskich Red Arrows, jak i amerykańskich Blue Angels, stąd jak tylko zobaczyłem ten zegarek, to go kupiłem. Jezu, Citizen to ma jakość i sznyt! Bransoleta wygodna i świetnie wykonana, wszystko chodzi cycuś glancuś. Nowa kolekcja mi się buduje powoli...a i japońską trójcę trzeba będzie z czasem przeanalizować i wykopać z niej coś na rzecz Citizena, tylko jeszcze nie wiem którego :D 

P7173456.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, emiel napisał:

Z Seiko pożegnałem się definitywnie w lutym, po zakupie nowego Alpka, z którego musiałem zdrapywać lupę, żeby jakoś wyglądał, powiedziałem sobie - koniec, wyczerpali moją cierpliwość i lojalność poszła w las. Nie będę się pozbywał kolekcji, po prostu stwierdziłem, że więcej zegarka Seiko nie kupię. Jak to się ma do tematu Citizena? Ano tak, że po zerwaniu wieloletniego romansu i w sumie Seikoholizmu, zostałem jakoś tak sam, samotnie stojąc w tym hobby i szukałem swojego miejsca w nowej rzeczywistości. Na pomoc przyszła marka, o której wiedziałem tyle co nic, gdzieś tak do zeszłego roku. No i jak się zagłębiłem w temat...to aż mi żal tych ludzi z tematu Seiko :D  Bilans kupna w samym 2020 tych dwóch firm Seiko 3 zegarki, Citizen 6 zegarków. Plany na najbliższą przyszłość - co najmniej 10-11 modeli Citizena mam na oku, które MUSZĘ MIEĆ. Kilka kolejnych stoi w kolejce. Jestem mega zadowolony z wszystkich Citków jakie w tym roku kupiłem, nic mnie tak dawno nie cieszyło. Dzisiaj mój pupil i pierwszy pilot zarazem. Wiem, zasłużony model, ale ja nie wiedziałem o nim aż do 2020 roku. Jestem fanem zarówno brytyjskich Red Arrows, jak i amerykańskich Blue Angels, stąd jak tylko zobaczyłem ten zegarek, to go kupiłem. Jezu, Citizen to ma jakość i sznyt! Bransoleta wygodna i świetnie wykonana, wszystko chodzi cycuś glancuś. Nowa kolekcja mi się buduje powoli...a i japońską trójcę trzeba będzie z czasem przeanalizować i wykopać z niej coś na rzecz Citizena, tylko jeszcze nie wiem którego :D 

 

 

Plusik ode mnie. Za zdzieranie lupki 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Seiko pożegnałem się definitywnie w lutym, po zakupie nowego Alpka, z którego musiałem zdrapywać lupę, żeby jakoś wyglądał, powiedziałem sobie - koniec, wyczerpali moją cierpliwość i lojalność poszła w las. Nie będę się pozbywał kolekcji, po prostu stwierdziłem, że więcej zegarka Seiko nie kupię. Jak to się ma do tematu Citizena? Ano tak, że po zerwaniu wieloletniego romansu i w sumie Seikoholizmu, zostałem jakoś tak sam, samotnie stojąc w tym hobby i szukałem swojego miejsca w nowej rzeczywistości. Na pomoc przyszła marka, o której wiedziałem tyle co nic, gdzieś tak do zeszłego roku. No i jak się zagłębiłem w temat...to aż mi żal tych ludzi z tematu Seiko   Bilans kupna w samym 2020 tych dwóch firm Seiko 3 zegarki, Citizen 6 zegarków. Plany na najbliższą przyszłość - co najmniej 10-11 modeli Citizena mam na oku, które MUSZĘ MIEĆ. Kilka kolejnych stoi w kolejce. Jestem mega zadowolony z wszystkich Citków jakie w tym roku kupiłem, nic mnie tak dawno nie cieszyło. Dzisiaj mój pupil i pierwszy pilot zarazem. Wiem, zasłużony model, ale ja nie wiedziałem o nim aż do 2020 roku. Jestem fanem zarówno brytyjskich Red Arrows, jak i amerykańskich Blue Angels, stąd jak tylko zobaczyłem ten zegarek, to go kupiłem. Jezu, Citizen to ma jakość i sznyt! Bransoleta wygodna i świetnie wykonana, wszystko chodzi cycuś glancuś. Nowa kolekcja mi się buduje powoli...a i japońską trójcę trzeba będzie z czasem przeanalizować i wykopać z niej coś na rzecz Citizena, tylko jeszcze nie wiem którego  
P7173456.thumb.JPG.9b1465cc86acf33a3ac91a673e3928cc.JPG
To jeszcze z Orient Star a z Citkow seria Signature ktora wyrwie cie z kapcie w tej cenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Teraz, tomaliusz napisał:

:D

 

 

 

Tomek, klasa ten Citek 👌 Do tego wielkość w sam raz 😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś przywalił fotką!


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwał. To najlepsza fota BA jaką widziałem!

U mnie sigi. Fotka zwykła.
145e50481de0f7fa103e24b0a079897e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta 45mm, bi-color, bransoleta 26mm też bi-color. Nie widziałem na żywo, ale zaryzykowałbym tezę, że nie będzie dyskretny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moto_zachod_1080a.jpg&key=c6cf178f05ad2524eea3b6f8fba1cfd88fb5ca674eb78c8ec62b8e553646ad76
moto_zachod_1080a.jpg&key=c6cf178f05ad2524eea3b6f8fba1cfd88fb5ca674eb78c8ec62b8e553646ad76

Brakuje tylko samolotu w tle do kompletu

Super fotka, zegarek z resztą też

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Koperta 45mm, bi-color, bransoleta 26mm też bi-color. Nie widziałem na żywo, ale zaryzykowałbym tezę, że nie będzie dyskretny.

Na tym filmiku , nie wygląda tak bardzo oczo....nie .

Najwyżej wykonam zwrot.Można też dokupić osobno bransę bez złoceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Corwin napisał:

Na tym filmiku , nie wygląda tak bardzo oczo....nie .

Najwyżej wykonam zwrot.Można też dokupić osobno bransę bez złoceń.

 

Nie twierdzę, że będzie się rzucał w oczy bardziej niż przeciętna Invicta albo Diesel 😉.

Ale nie będzie to też szara myszka i anonim w stylu Seiko 5.

Niebieski jest piękny a złotego koloru jest dołożone tak z umiarem. Może tylko bezel mogli sobie odpuścić. Czerwone akcenty jak dla mnie też są fajne.

Tobie ma się podobać, nie innym. Jak lubisz takie klimaty to nie oglądaj się na innych tylko noś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Perpetuum Mobile napisał:

 

Nie twierdzę, że będzie się rzucał w oczy bardziej niż przeciętna Invicta albo Diesel 😉.

Ale nie będzie to też szara myszka i anonim w stylu Seiko 5.

Niebieski jest piękny a złotego koloru jest dołożone tak z umiarem. Może tylko bezel mogli sobie odpuścić. Czerwone akcenty jak dla mnie też są fajne.

Tobie ma się podobać, nie innym. Jak lubisz takie klimaty to nie oglądaj się na innych tylko noś.

Właśnie najbardziej mi się podoba ten niebieski kolor tarczy i czerwone akcenty -  sekundnik . Oczywiście wolałbym ograniczyć do min. te złote akcenty , czyli bezel , bo bransa jest chyba raczej delikatna w złotym. Czekam na odpowiedź sklepu , co do ostatecznej ceny i zamawiam. Zobaczę jak przyjdzie , jeżeli mnie odrzuci na wejściu , to będę dalej szukał niebieskiej tarczy z czerwonym sekundnikiem.😄 A wbrew pozorom , to nie jest takie łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są inne modele bez złotych akcentów, tylko trzeba dobrze poszukać, ja raz prawie kupiłem zielonego, ale w ostatniej chwili się rozmyśliłem, bo brak lumy na insercie bezela dyskwalifikuje zegarek nurkowy jako nurka. Gdybym chciał bez lumy bezela to bym poprosił bez lumy bezela kurna jego mać, parafrazując fragment z "Chłopaki nie płaczą". Ogólnie, przyjemny model. U mnie dzisiaj zupełnie inna para kaloszy, bo niedziela i idziemy do teściowej później.

Btw. Strix pozamiatałeś zdjęciem, ja to jednak nie potrafię tego piękna z zegarków wydobyć.

 

P7253543.JPG

P7253558.JPG

Są inne modele bez złotych akcentów, tylko trzeba dobrze poszukać, ja raz prawie kupiłem zielonego, ale w ostatniej chwili się rozmyśliłem, bo brak lumy na insercie bezela dyskwalifikuje zegarek nurkowy jako nurka. Gdybym chciał bez lumy bezela to bym poprosił bez lumy bezela kurna jego mać, parafrazując fragment z "Chłopaki nie płaczą". Ogólnie, przyjemny model. U mnie dzisiaj zupełnie inna para kaloszy, bo niedziela i idziemy do teściowej później.

Btw. Strix pozamiatałeś zdjęciem, ja to jednak nie potrafię tego piękna z zegarków wydobyć.

 

P7253543.JPG

P7253558.JPG


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.