Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Citek. Poszedłem po Eco Drive z RC i Super Titanium.
A wyszedłem z...b9e1761d93e7d503eb1b436e6f34723d.jpg

Ale wrócę kiedyś po tego „technologicznego”.


Wysłane za pomocą Tapatalk

IMG_0165.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i weekend. IMG_20200807_095500.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Paskudne 🤢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój pierwszy Citizen (BN0151) z amazona i niestety od razu okazalo się, że koperta jest uderzona. Na oko wada raczej nie do naprawy bo to jest głębsze niż rysa ale nie ma tragedii. Pewnie 3 dni będzie mnie to irytować a potem przestanę zwracać uwagę (chyba;) ). Reklamowalibyście go czy nie?f45d991db2afe3e464cee670ecd75897.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Pytanie, jak zachowa się Amazon i czy uwzględni reklamację. Dlatego lepiej nagrywać otwieranie przesyłek.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wypełniłem zwrot, dostałem etykietę do wydrukowania i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może do sprzedania AT9030-55L? Jeśli tak to proszę o wiadomość prywatną. Dziękuję.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
W dniu 14.08.2020 o 19:22, antsaren napisał:

Przyszedł mój pierwszy Citizen (BN0151) z amazona i niestety od razu okazalo się, że koperta jest uderzona. Na oko wada raczej nie do naprawy bo to jest głębsze niż rysa ale nie ma tragedii. Pewnie 3 dni będzie mnie to irytować a potem przestanę zwracać uwagę (chyba;) ). Reklamowalibyście go czy nie?

Odsyłałbym w diabły od razu tego samego dnia. Kasa do zwrotu. Jak sam robię rysy to są moje rysy ale taka wgniota od nowości to nie ma opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łamie się czy sprzedać... Byłby ktoś chętny na Majtka z bransa (ta lepsza z full linkami) i paskiem niebieskim?IMG_20200807_095500.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A co Ci w nim nie gra? Lepszy niz skx, wrecz stworzony do paskow nato...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ci w nim nie gra? Lepszy niz skx, wrecz stworzony do paskow nato...
Wszystko gra tylko nie nosze go prawie... Za dużo się w pudle zrobiło.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Pytanie, jak zachowa się Amazon i czy uwzględni reklamację. Dlatego lepiej nagrywać otwieranie przesyłek.
Amazon zachował się bardzo ok. Nadałem paczkę w poniedziałek ok 7 rano w Żabce, w ciągu kilku godzin otrzymałem informację, że dokonali zwrotu pieniędzy. Pieniądze dotarły w eur dzisiaj rano na revoluta. Przy okazji ciekawostka, przy płaceniu revolutem: płatność była przeliczona na zł przy zakupie, a przy powrocie amazon zwrócił w eur więc wylądowało to na koncie eur i trzeba sobie samemu przewalutować. To mój pierwszy przypadek, że z zamówionym towarem było coś nie tak. Przy kilku zegarkach jakie ostatnio zamawiałem nigdy nie było problemu, natomiast problem pewnie leży w tym, że towar był wystawiony przez jakiś niemiecki sklep a nie samego amazona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kilka osób się pytało, tylko pokasowałem wiadomości - przepraszam każdego za to. Majtek na sprzedaż z bransą pełną na bazarku wisi. Czas rozstania nadszedł. :) Na priv możemy się dogadać rzecz jasna z ceną.

 

 

IMG_20200716_090004.jpg.6653d4192bb309019081c9fa7a1c24eb.jpg.589503a777ee7f63b88d45c082071191.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski metalowy Majtek, w płaskim świetle dzisiaj. 

Trochę dziwi mnie, że nikt nie chce Majtków przyjąć z bazarku🤔 

 

IMG_20200902_163733.jpg.99fcd4c7152b0e9c5880ccd3388ab4dc.thumb.jpg.72932b5fc8b0d67e2f006668574f340c.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.