Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

będę brał BN0158-85X, ktoś chętny na odkupienie jak przyjdzie ??

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, swiatus85 napisał:

będę brał BN0158-85X, ktoś chętny na odkupienie jak przyjdzie ??

 

:) Dzięki za poprawienie humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za poprawienie humoru
hmm ? vat to loteria a ja odsprzedam po cenie zakupu

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, swiatus85 napisał:

hmm ? vat to loteria a ja odsprzedam po cenie zakupu

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak weźmiesz wysyłkę za 20$ to nie ma VAT 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, incubus05 napisał:

Mnie się podoba ten pilocik. W świetnej  cenie 

 

 

Jaki to model tego pilocika? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje edc , od kilku lat nie schodzi z łapy . Wie ktoś czy jest opcja kupić , wymienić wewnętrzny pierścień (ten nieruchomy) ?Nie oszczędzałem go , co z resztą widać:) 

 

 

 

20201004_093258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

incubus05

 

ciekawy. podobaja mi sie te klasyczne cyferki i skórzane paski.  ciekawe jak luma?

 

a co sądzicie o tym?

trochę mi się podoba, a trochę taki jak na 15-ste urodziny. :D sztywny kompas też nie pomaga. luma tylko na wskazówkach.
Ale tarcza i kształt wskazówek jednak coś w sobie mają. według mnie.

bm7390-22x_citizen.jpg

 

 

 

dziś wrażenie zrobił na mnie także model AO9000-0

 

no i ten pilot automatyczny z grubą kopertą. jakbym miał wybrać tylko jeden, to nie wiem.

 

Edytowane przez blue_calx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie gdzie ja dostanę teleskopy do NY0040 (i innych referencji z tej serii np NY0085)? To muszą być takie o średnicy 2mm i końcówkach 1.2 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Tydzień temu nabyłem - trochę młodzieńczo - Citizena CB 5020-87E.  Dlaczego młodzieńczo ? Bo nie zrobiłem żadnego researcheru, marki w ogóle nie brałem pod uwagę,  a szedłem kupić Tissota. Wizualnie spodobał mi się ten CItizen i kupiłem. 

Uczucia mam mieszane - z jednej strony zegarkowi nie mogę nic zarzucić, nosi się bardzo miło, tytan jest lekki i póki co wygląda dobrze, technologie są super. Ale jakoś .... nie mogę go pokochać (mimo braku wad - obawiam się, że po prostu chciałem szwajcara) . :( 

 

 

IMG_2381.JPG

IMG_2378.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego tissota konkretnie chciałeś, i w jakim przedziale cenowym, ale te tańsze to raczej pseudo szwajcary i tu, zdecydowanie wolę ww Citizena z eco-drive. Zresztą to marka znana, ceniona, innowacyjna, ze stuletnią historią. Trochę niezauważana mam wrażenie, w naszym kraju. Niech się nosi. A jak serce ciągnie w stronę tissota, to zawsze możesz odesłać i zamienić..







Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwerf - Miłość przyjdzie z czasem przez niego odmierzanym - On tak mocno będzie Cię Kochać i Kochać kiedy dopieszczać go będziesz promieniami Słońca o poranku aż i TY go pokochasz - a może nawet mu rodzeństwo dokupisz .... !!! Szwajcar Tak nie Kocha jest zimny, niezawodny  i wyrafinowany, bez polotu i finezji a jego serce napędza zimna bateryjka której promienie Słońca są obojętne  !!! 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie napisane :) przedział cenowy był do 3 tysięcy, chociaż teraz już chodzi za mną Tag Heuer Formula 1, ale to musi dojrzeć, jak ta miłość do Citizena :D 

Co do Citizena - odesłać nie mogę, kupiłem stacjonarnie w salonie. Ale tłumaczę sobie, że z jakiegoś powodu go wybrałem, więc czymś musiał mnie "chwycić" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję byś poczytał więcej o Citizenie. Mają się czym pochwalić i wstydu nie ma. To Ci pomoże w akceptacji, a z czasem Cię przekona, że wybór był słuszny :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarek mechaniczny to raczej "Szwajcar" niż Citizen, ale w konkurencji "kwarc z chronografem", to Citizen jest górą. Ten egzemplarz na nadgarstku wygląda fajnie. Życiowego błędu nie popełniłeś. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zegarek mechaniczny to raczej "Szwajcar" niż Citizen, ale w konkurencji "kwarc z chronografem", to Citizen jest górą. Ten egzemplarz na nadgarstku wygląda fajnie. Życiowego błędu nie popełniłeś.
Serio? Znajdz mi lepszego szwajcara w budzecie do 5 tys. niz Citizen Signature ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

Serio? Znajdz mi lepszego szwajcara w budzecie do 5 tys. niz Citizen Signature

 

Znajdź mi w budżecie 2.000 PLN lepszego mechanicznego Citizena niż Tissot albo Certina na Powermatic 80. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie, to są pseudoszwajcary nie mające wiele wspólnego ze szwajcarami z przed lat. 

Tissot i Certina? Weź nie żartuj.

To chyba ostatnie marki, które bym rozważał. Już lepiej powołaj jakiś mikrobrand :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.