Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng
1 minutę temu, Vonziej napisał:

 

Dzisiaj tylko jedno, bo jest tak ciemno, że tylko lume dobrze można sfotografować ;)


A co tam u Was na wsi? 20 stopień zasilania i prund wyłączajo??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, maritimeeng napisał:


A co tam u Was na wsi? 20 stopień zasilania i prund wyłączajo??.

 

prund je, ale warunków do fotek w sztucznym to ni mo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, unadarek napisał:

ładniutki  - żal tylko że ręka nie moja .... :)

 

Nawet nie chcesz wiedzieć jak ładnie na paseczkach wygląda :) Właśnie robie przebieranki i jestem pod wrażeniem. Jutro jakieś foteczki wrzucę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, jak tak dobrze mu na paskach to może brać tego z WS na pachu za 1326 🤔

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

Nawet nie chcesz wiedzieć jak ładnie na paseczkach wygląda :) Właśnie robie przebieranki i jestem pod wrażeniem. Jutro jakieś foteczki wrzucę 

przed snem nie pokazuje się takich rzeczy, bo potem śnią się Citizeny w stadzie które gonią w kolorowych paseczkach aby pożreć  ;) hmmm dziwne te sny ostatnio :) -on sam w sobie ładniutki - jutro popatrzymy jak Wstawisz  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomaliusz napisał:

Karol, jak tak dobrze mu na paskach to może brać tego z WS na pachu za 1326 🤔

 

Tomek, a w jakim wszechświecie dostanę tytanową bransę za 150 PLN? 🥴

 

Bransa też super, ale jestem ciekawski to próbuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał:

Karol, jak tak dobrze mu na paskach to może brać tego z WS na pachu za 1326 🤔

 

Można wyrwać taniej na DC Leake, bo mają dziś promocję na obie wersje. Po rabacie za sign up do newslettera wychodzi około 230GBP za pasek i 280GBP za bransę + wysyłka 12 funtów.

 

https://www.dcleake.com/Watches/Citizen/Citizen-Mens-Eco-Drive-Promaster-Tough-Sapphire-Titanium-Case-Kevlar-Strap-Watch-BN0118-04E.html

https://www.dcleake.com/Watches/Citizen/Citizen-Mens-Promaster-Tough-Eco-Drive-Sapphire-Black-Dial-Titanium-Bracelet-Watch-BN0118-55E.html

 

Edit: Miałem brać sam, ale jakiś niezdecydowany jestem z nerwów na ostatnie zamówienie internetowe... więc może chociaż komuś się trafi :P

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ncx napisał:

 

Można wyrwać taniej na DC Leake, bo mają dziś promocję na obie wersje. Po rabacie za sign up do newslettera wychodzi około 230GBP za pasek i 280GBP za bransę + wysyłka 12 funtów.

 

https://www.dcleake.com/Watches/Citizen/Citizen-Mens-Eco-Drive-Promaster-Tough-Sapphire-Titanium-Case-Kevlar-Strap-Watch-BN0118-04E.html

https://www.dcleake.com/Watches/Citizen/Citizen-Mens-Promaster-Tough-Eco-Drive-Sapphire-Black-Dial-Titanium-Bracelet-Watch-BN0118-55E.html

 

Edit: Miałem brać sam, ale jakiś niezdecydowany jestem z nerwów na ostatnie zamówienie internetowe... więc może chociaż komuś się trafi :P

 

Chciałem brać z miesiąc temu coś z tego sklepu, ale nie wysyłali do PL, ani w ogóle za granicę chyba. Jak doliczyć wysyłkę, to wersja z bransą tyle samo wychodzi co ja płaciłem 

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do potwierdzenia zamówienia nie doszedłem, ale przechodząc przez koszyk podaje się szczegóły wysyłki i po wpisaniu polskiego adresu wyskakuje info - 12 funtów.

 

Zdaje się, że @maritimeeng od nich brał, więc może się wypowie.

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, ncx napisał:

Do potwierdzenia zamówienia nie doszedłem, ale przechodząc przez koszyk podaje się szczegóły wysyłki i po wpisaniu polskiego adresu wyskakuje info - 12 funtów.

 

Zdaje się, że @maritimeeng od nich brał, więc może się wypowie.

 

Tak, ja widzę, że jest teraz. Ale jakiś czas temu nie mogłem (a może jednak to inny sklep??) No nic, nie ma znaczenia, bo bransa w tej samej cenie co ja brałem w The Watch Hut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Brałem mojego w DCleake i jakoś dojechał do Polszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom mojej frustracji w związku z zamówieniem złożonym u powszechnie rekomendowanego sprzedawcy w Japonii sięga zenitu, więc zamówiłem tego BN0118 na bransie w DC Leake.

Oba sklepy - The Watch Hut i DC Leake - ceny mają praktycznie takie same, a różnica w ich ofercie polega jedynie na zwrotach. TWH daje na nie dwa tygodnie, natomiast DC pozwala odesłać towar do 16. stycznie 2021.

 

Jeśli w najbliższy poniedziałek/wtorek nie dostanę z Japonii konkretnej informacji temat dostawy mojego Tuńczyka (wysyłka max w ciągu tygodnia), trzeba będzie wystąpić o zwrot kasy, która zalega u nich od połowy października... Tym oto sposobem zostanę szczęśliwym posiadaczem Ray Mearsa.

Jeśli Seiko i japoński sprzedawca wywiążą się ze swoich deklaracji i zegarek zostanie wysłany w przyszłym tygodniu, zostanie umożliwić komuś zakup tego Citka z dobrej cenie lub po prostu zwrócić do DC Leake.

 

Dam jeszcze znać, co wydarzyło się w temacie :)

 

Edit:

Trzeba przyznać, że DC Leake to dość sprawnie funkcjonujący sklep. Minęło zaledwie 30 minut od złożenia zamówienia i już dostałem info z DHL na temat utworzonego zlecenia przesyłki.

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ncx napisał:

 

Edit:

Trzeba przyznać, że DC Leake to dość sprawnie funkcjonujący sklep. Minęło zaledwie 30 minut od złożenia zamówienia i już dostałem info z DHL na temat utworzonego zlecenia przesyłki.

 

Watchshop, TheWatchHut i DCLeake podobnie działają w tempie obsługi paczek. Super sprawnie, super szybko i DHL Express International. Mi paczkę doręczono do Polski w 19 godzin od zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Vonziej napisał:

 Właśnie robie przebieranki i jestem pod wrażeniem. Jutro jakieś foteczki wrzucę 

foteczki .... !!!! foteczki ..... !!! foteczki .... !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kazo napisał:

Citizen

 

Tytanowy Promaster Marine na wypasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, kazo napisał:

Dokładnie CC5006-06L 

dobrze że pokazane tylko wskazówki świecące - bo jest tak fajny że może powodować załamanie nerwowe z zazdrości ;) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki zegarek nie każdy może sobie pozwolić, bo trzeba mieć odpowiednią łapę, żeby nie wyglądał jak prezent komunijny u małego chłopca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużej łapy, ale zegarek układa się bardzo dobrze. 

IMG_20201128_195440.jpg

IMG_20201128_195618.jpg

IMG_20201128_195519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ncx napisał:

Na taki zegarek nie każdy może sobie pozwolić, bo trzeba mieć odpowiednią łapę, żeby nie wyglądał jak prezent komunijny u małego chłopca :P

dla takiego to warto nawet rękę przeszczepić na grubszą ;) oraz przeszczepić grubszy portfel  ;) 

ma wszystko co chciałbym mieć w zegarku - oprócz ceny ;) Fajniutki fajniutki  :) tylko ma jedną skazę za tą cenę to już by nie żałowali i wrzucili szkło szafirowe :) no zawsze musza coś nie dorobić do prawie ideału :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał:

dla takiego to warto nawet rękę przeszczepić na grubszą ;) oraz przeszczepić grubszy portfel  ;) 

ma wszystko co chciałbym mieć w zegarku - oprócz ceny ;) Fajniutki fajniutki  :) tylko ma jedną skazę za tą cenę to już by nie żałowali i wrzucili szkło szafirowe :) no zawsze musza coś nie dorobić do prawie ideału :)

 

Ale on ma szafir, przynajmniej z tego co wyczytałem :)

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, unadarek napisał:

foteczki .... !!!! foteczki ..... !!! foteczki .... !!!

 

 

IMG_20201128_142803.jpg

IMG_20201128_142840.jpg

IMG_20201128_144243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.