Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ncx napisał:

 

Ale on ma szafir, przynajmniej z tego co wyczytałem :)

hhhehehe w dwóch sklepach piszą szafirowe w jednym mineralne :)  nic nie zostaje - musisz sprawdzić dla dobra ogółu - śrubokręt w rękę i jedziemy.... ;) dobra dobra - na Citizenie piszą szafirowe więc sklep mnie oszukał odwołuje akcje : śrubokręt ;)  za to wychwycone oszustwo musza mi z ceny zjechać z 3 tys ;) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał:

 

 

Ten zegarek na każdym pasku wygląda dobrze, a to za sprawą koperty i tej nieupstrzonej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Vonziej napisał:

 

 

IMG_20201128_142803.jpg

IMG_20201128_142840.jpg

IMG_20201128_144243.jpg

 

ładnie wygląda na tych paseczkach - jeśli miałby obstawiać to ten pierwszy ładnie się wkomponowuje, następny ten czarny ostatni, i ten środkowy trzeci - ale wszystkie pasują  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, karloss napisał:

Miałem brać czerwonego...ale mi przeszło...

powinien mieć przycisk który zmienia kolory jak kameleon i sprawa byłaby prosta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w ślady kolegi Vonzieja. BN0118-55E zamówiony, ciekawość zwyciężyła. Choć trochę dałem ciała, bo zupełnie zapomniałem o przewalutowaniu... Zakręciłem się..
Jak nie podejdzie rozmiar to pójdzie dalej..
Ale uprzedzam, w cenie zakupu. Ni mniej, ni więcej. Nie chcę zarobić, nie chcę stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, p.r.p. napisał:

Poszedłem w ślady kolegi Vonzieja. BN0118-55E zamówiony, ciekawość zwyciężyła. Choć trochę dałem ciała, bo zupełnie zapomniałem o przewalutowaniu... Zakręciłem się..
Jak nie podejdzie rozmiar to pójdzie dalej..
Ale uprzedzam, w cenie zakupu. Ni mniej, ni więcej. Nie chcę zarobić, nie chcę stracić. emoji16.png

 

Moim zdaniem opcja "ni mniej, ni więcej" w przypadku braku zainteresowania oznacza zwrot zegarka, a takie są przynajmniej moje założenia.

Swój zobaczę dopiero w piątek i na patrzeniu może się skończyć... :)

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Moim zdaniem opcja "ni mniej, ni więcej" w przypadku braku zainteresowania oznacza zwrot zegarka, a takie są przynajmniej moje założenia.
Swój zobaczę dopiero w piątek i na patrzeniu może się skończyć...

U mnie może być podobnie. Czyli założenie na rękę i schowanie do pudełka chwilę później. Ja nie lubię bawić się w zwroty, no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne podejście. Od razu myśleć o tym, że się nie przyjmie. Nie kupujecie techno Marine jakiegoś czy innego brzydala, ale no okej..

Ps. Bransoleta jest super wygodna, już nie muszę pisać, że nie męczy ręki bo to tytan

IMG_20201128_214526.thumb.jpg.c2d0e91515e3ebef17d6ea792f9ed386.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał:


U mnie może być podobnie. Czyli założenie na rękę i schowanie do pudełka chwilę później. Ja nie lubię bawić się w zwroty niestety. No ale zobaczymy.

ten manewr spowoduje że wyżej wymieniony przedmiot będzie już używany wiec i jego wartość maleje ;) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięcie do ręki, przyłożenie, bez skracania bransolety itd. nie spowoduje tego. Także spokojnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vonziej napisał:

Hmm dziwne podejście. Od razu myśleć o tym, że się nie przyjmie. Nie kupujecie techno Marine jakiegoś czy innego brzydala, ale no okej..

Ps. Bransoleta jest super wygodna, już nie muszę pisać, że nie męczy ręki bo to tytan

IMG_20201128_214526.thumb.jpg.c2d0e91515e3ebef17d6ea792f9ed386.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


 

ten zegareczek to nawet na sznurku by ładnie wyglądał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, unadarek napisał:

ten zegareczek to nawet na sznurku by ładnie wyglądał :) 

 

A dziękuję za wsparcie w przekonaniu z niepewnymi kolegami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał:

 

A dziękuję za wsparcie w przekonaniu z niepewnymi kolegami ;)

bo jest ładny, prostota dodaje mu uroku, robi z niego taki solidny czasomierz  - nie przeładowany, duże cyfry - ogolenie to  każdy ma inny gust - wiec producenci robią rożne odmiany aby w miarę zaspokoić wszystkich -ale ten trafia przynajmniej od mnie :) i jak widzę nie tylko .

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A dziękuję za wsparcie w przekonaniu z niepewnymi kolegami

Tak jak Ci pisałem, w ww zegarze pasuje mi wszystko, prostota, tarcza, zwłaszcza arabskie indeksy, piękna, citkowa niebieska luma, bransa, itd. Jedynie obawiam się rozmiaru. I tyle. No tego mogę zwyczajnie nie przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą zobaczyć, czy w ustawieniach mojego routera jest opcja blokowania for zegarkowych, bo tak kusiliście tym Citkiem, że klikłem.

Chyba w przyszłym roku przed BF w temacie "żarty żartami" napiszę coś politycznego i po CYBER MONDAY poczytam, co sobie pokupowaliście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego od dluzszego czasu ale bardzo rzadko noszony (nie zaiskrzylo)

IMG_20201116_211501.jpg

IMG_20201116_211621.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Vonziej napisał:

 

 

 

Edytowane przez Slaweknh
zle wstawiłem swoja wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, clusca napisał:

Muszą zobaczyć, czy w ustawieniach mojego routera jest opcja blokowania for zegarkowych, bo tak kusiliście tym Citkiem, że klikłem.

Chyba w przyszłym roku przed BF w temacie "żarty żartami" napiszę coś politycznego i po CYBER MONDAY poczytam, co sobie pokupowaliście ;)

 

Moje osobiste zdanie na temat forum zegarkowego jest takie, że to zło...

Ludzie zamieszczają na nim zdjęcia różnych zegarków - niektórych sensownych do tego stopnia, że nie sposób się im oprzeć. Narażają tym innych na straty (wydanie pieniędzy). Ci ludzie następnie zamieszczają zdjęcia swoich nowych zegarków, prowokując innych do wydawania zgromadzonych środków finansowych. Tak powstaje "piramida finansowa", której działania niektórzy nie są świadomi,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, clusca napisał:

Muszą zobaczyć, czy w ustawieniach mojego routera jest opcja blokowania for zegarkowych, bo tak kusiliście tym Citkiem, że klikłem.

Chyba w przyszłym roku przed BF w temacie "żarty żartami" napiszę coś politycznego i po CYBER MONDAY poczytam, co sobie pokupowaliście ;)

 

Mam nadzieję, że to nie moja wina. Jeżeli to coś zmienia to jestem marketingowcem i mogłem to zrobić "przez przypadek" 🤣 Nie odpowiadam za skutki uboczne 😇

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Vonziej napisał:

 

Bardzo fajny zegarek, gratuluję! na NATO wygląda moim zdaniem dużo lepiej niż na bransoletce. To jest jeden z tych modeli które nawiązują do starego DNA Citizena w zegarkach na co dzień. Minimalizm i użytkowość. Nie trzeba nic więcej. Kolega karloss pokazał propozycję 2 diverów w kolorze czerwonym i zielonym. Też kiedyś rozważałem zakup ale zielonego i też się nie zdecydowałem - jak to mówią za dużo "cukru w cukrze"

Edytowane przez Slaweknh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, karloss napisał:

 

 

Miałem brać czerwonego...ale mi przeszło...

Karol, co Ci nie podeszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ncx napisał:

 

Moje osobiste zdanie na temat forum zegarkowego jest takie, że to zło...

Ludzie zamieszczają na nim zdjęcia różnych zegarków - niektórych sensownych do tego stopnia, że nie sposób się im oprzeć. Narażają tym innych na straty (wydanie pieniędzy). Ci ludzie następnie zamieszczają zdjęcia swoich nowych zegarków, prowokując innych do wydawania zgromadzonych środków finansowych. Tak powstaje "piramida finansowa", której działania niektórzy nie są świadomi,..

To forum to próba charakteru i silnej woli oraz czasu w jakim delikwent zostanie złamany  :) - wystawia człowieka na cierpienia i próbę sił aby nie dać się pokusie,  aby w fazie końcowej kiedy już delikwent resztkami woli jeszcze stawia opór a ostatecznie się poddaje, wciskając  ikonkę kup lub kup teraz  przynieść ukojenie i radochę - Czas od pierwszego obaczenia czasomierza do jego zakupu bardzo dużo może powiedzieć Nam o Sobie :) Oprócz tego jak to w moim przypadku ma jeszcze jedną zaletę, motywuje do zwiększenia działa w celach  zarobkowych aby uzbierać na upragniony czasomierz !!! Nie będę wspominał o oddziaływaniu na życie rodzinne kiedy to w niektórych przypadkach bliscy z otoczenia zaczynają patrzeć podejrzliwie na delikwenta kiedy ten tuli 30 czasomierz, lub wręcza dają wybór albo Ja albo zegareczki (ale tu wybór jest prosty dla każdego prawdziwego  pasjonata... :) )

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tomaliusz napisał:

Karol, co Ci nie podeszło?

Chyba kryzys wieku średniego mnie powoli dopada ;) Taki zegarek idealnie będzie pasował dla wysportowanego gościa w wieku 20-30 lat... Czyli nie dla mnie 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.