Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Noodles napisał:

Widzę problem z tą bransą. Nie ma wgl mikroregulacji ani pół ogniw. Więc loteria albo będzie pasować albo nie, bo chodzenie z na stałe wysuniętym rozszerzeniem raczej nie będzie komfortowe ani specjalnie dobrze wyglądające...

Racja - ale zawsze można zmienić na pasek - łatwiej w tą stronę niż z paska na bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc być złym prorokiem wrzucę tylko fragment regulaminu sklepu:

 

"1.3 Złożenie przez Państwa zamówienia i otrzymanie od nas jego potwierdzenia nie oznacza, że podjęliśmy się realizacji tego zamówienia, oznacza to jedynie, że zamówienie zostało pomyślnie przyjęte do naszego systemu. Po wysłaniu Potwierdzenia zamówienia, zweryfikujemy prawidłowość złożonego przez Państwa Zamówienia. W przypadku otrzymania pozytywnych wyników takiej weryfikacji, umowa pomiędzy Państwem, a nami zostanie zawarta, o czym poinformujemy Państwa e-mail'em potwierdzającym, że produkt został „zdjęty z magazynu” i przypisany do Państwa zamówienia (tak jak podano w postanowieniu 1.2.2 powyżej)."

 

 

"1.5 Możemy wysłać Państwu wiadomość e-mail z informacją, iż nie przyjmiemy danego zamówienia do realizacji. Zazwyczaj może to być spowodowane którymś z następujących powodów:

....

1.5.5 wystąpienie po naszej stronie błędu w przy wycenie lub opisie towaru."

 

Większość sklepów zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówień bez podania przyczyny i tak jest na WS. Jeśli uznają, że umoczyli, zwrócą Wam kasę i temat się zamknie.

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale WS zdarzało się wcześnie realizować zamówienia w cenach, o których teoretycznie mogliśmy pomarzyć. Np. złoty GMW-B5000 za 1200 PLN. Sądzę, że i tym razem wszystko pójdzie gładko. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo zamówienie z DCLeake już skasowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę, odpoczywam przed tygodniem i mój Obywatel razem ze mną

IMG_20201129_174722.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał:

A ja sobie siedzę, odpoczywam przed tygodniem i mój Obywatel razem ze mnąemoji1787.png

IMG_20201129_174722.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

przyglądam mu się od wczoraj na Twoim nadgarstku i coraz mocniej mi się podoba :) (oczywiście zegareczek ;) ) - musze być silny powtarzam sobie - i dalej zbieram na nowego/używkę BN 0100  :) , a  jak już nadejdzie Ten Dzień....  to drżyjcie Narody,  zaprezentuje Światu i Szanownemu Gronu - Mój Zakup  będzie orkiestra w Remizie, sztuczne ognie a w Świetlicy wystawiony będzie w gablotce aby wszyscy mogli go oglądać przez trzy dni !!! Więc niech Moc i Citizeny Promastery Divery będą z Wami !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał:

@ncx

...

 

@beriam

Jaka by nie była, to uważam, że warto. Bransolety tytanowej nie kupisz sobie ot tak w sklepie, nawet za dwie stówki.

A imo nie warto, nie dopłacę ponad dwie stówki za "plastik" :P 

Już sam zegarek plastikowy mi wystarczy i nie wiem czy się przyjmie.

Kocham kajdany, prawie wszystkie zegarki mam w nie zaopatrzone ale na Boga nie w plastik 🤦

To będzie zegarek paskowy, o ile jego waga mnie nie pokona ;)😋

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tomaliusz napisał:

A imo nie warto, nie dopłacę ponad dwie stówki za "plastik" :P 

Już sam zegarek plastikowy mi wystarczy i nie wiem czy się przyjmie.

Kocham kajdany, prawie wszystkie zegarki mam w nie zaopatrzone ale na Boga nie w plastik 🤦

To będzie zegarek paskowy, o ile jego waga mnie nie pokona ;)😋

 

Podobnie do tego pochodzę.

Od zawsze stawiałem na nato, szmaciury, dla mnie większą możliwość szaleństwa.

Od kilu dni mam kompozyt w kostce Casio i to tylko dlatego, ze była bardzo dobra okazja zakupowa ;)

 

Poza tym to wewnętrznie walczę, aby tym obywatelem zamienić mojego Hama ...

LRM_EXPORT_96196586090855_20191208_121452509.jpeg

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tomaliusz napisał:

A imo nie warto, nie dopłacę ponad dwie stówki za "plastik" :P 

Już sam zegarek plastikowy mi wystarczy i nie wiem czy się przyjmie.

Kocham kajdany, prawie wszystkie zegarki mam w nie zaopatrzone ale na Boga nie w plastik 🤦

To będzie zegarek paskowy, o ile jego waga mnie nie pokona ;)😋

Mike Tyson Smile GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, beriam napisał:

 

Podobnie do tego pochodzę.

Od zawsze stawiałem na nato, szmaciury, dla mnie większą możliwość szaleństwa.

Od kilu dni mam kompozyt w kostce Casio i to tylko dlatego, ze była bardzo dobra okazja zakupowa ;)

 

Poza tym to wewnętrznie walczę, aby tym obywatelem zamienić mojego Hama ...

 

Mając dodatkowo bransoletę, masz jeszcze większe możliwości, żeby zaszaleć. Nie mając bransy, pozostają Ci tylko paski ;)

 

A Ham, to moim zdaniem fantastyczny zegarek. Mam zielonego i nigdzie się nie wybiera, pomimo nadchodzącego Citka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ten Citek sypnie się na forum jak swego czasu jego nurkowy brat BN0151 , chyba już go przechorowałem bo ostatnia obniżka nadal nie wyzwoliła we mnie tiku kliknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, clusca napisał:

 

Mając dodatkowo bransoletę, masz jeszcze większe możliwości, żeby zaszaleć. Nie mając bransy, pozostają Ci tylko paski ;)

 

A Ham, to moim zdaniem fantastyczny zegarek. Mam zielonego i nigdzie się nie wybiera, pomimo nadchodzącego Citka.

 

Fakt, Ham jest klasą samą w sobie.

Obecnie nieszczególnie często gości na ręce.

Mimo wszystko obawiam się, ze jak go sprzedam, to szybko znów zatęsknię ;)

Obywatel spowoduje tylko odstawienie go od piersi na jeszcze większy okres czasu :)

 

 

  

3 minuty temu, GTB napisał:

Zaraz ten Citek sypnie się na forum jak swego czasu jego nurkowy brat BN0151 , chyba już go przechorowałem bo ostatnia obniżka nadal nie wyzwoliła we mnie tiku kliknięcia.

 

Dlatego szukam dziury w całym, a by dać sobie spokój mimo pokus ogromnych :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, beriam napisał:

 

Fakt, Ham jest klasą samą w sobie.

Obecnie nieszczególnie często gości na ręce.

Mimo wszystko obawiam się, ze jak go sprzedam, to szybko znów zatęsknię ;)

Obywatel spowoduje tylko odstawienie go od piersi na jeszcze większy okres czasu :)

 

 

  

 

Dlatego szukam dziury w całym, a by dać sobie spokój mimo pokus ogromnych :)

 

 

a no to pisz aby Ci GO zohydzić go - prosisz masz: - Co ty będziesz kupować tak popularny zegarek który ja bułeczki się rozchodzi - to będzie obciach nosić cos co kupiło pół Polski za grosze - zobacz jaką ma nędzną tytanową kopertę która za dwa miesiące będzie świecił od rys - a bransoleta jak Kolega wspominał wyżej - nie dopasujesz chyba że kątówki użyjesz - a cyferblat prosty i mało wyrazisty w przekazie jakby projektował je dziecko, strasznie obcykany i wygląda jakby go na tekturze narysowali - no i w tej kwocie aby nie miał żadnej tarczy i nie można było poklikać - no i to jego szemrane WR200 -nie człowieku daj sobie spokój - w tej cenie znajdziesz milion nowych  lepszych  .... może być :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GTB napisał:

Zaraz ten Citek sypnie się na forum jak swego czasu jego nurkowy brat BN0151 , chyba już go przechorowałem bo ostatnia obniżka nadal nie wyzwoliła we mnie tiku kliknięcia.

Jak wszystko co kupowałem :P 

Tak było z Hamiltonem X-Wind, Citizenem GTS, Oceanusem T200S, Citkiem BN0151 czy nawet Tisellem Sub :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słodkości ;)

Kajdan imho mu średnio pasuje.

Jaką ma szerokość ma  pasek ?

 

foto by net.

 

 

pobrane.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien Was zbanować za szczucie do drenażu portfela

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beriam napisał:

Słodkości ;)

Kajdan imho mu średnio pasuje.

Jaką ma szerokość ma  pasek ?

 

foto by net.

 

 

 

 

Zależy jak kto lubi bransy. Ta jest bardzo fajna. Bardzo wygodna, zapięcie nie robi mi takiej tarki jak BN0151, tylko jest dobrze i tak jak powinno. Oczywiście, że paskowanie będzie mu dobrze robić, ale na to też będzie pora :) Trochę bransa, trochę pasek, trochę NATO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał:

 

Zależy jak kto lubi bransy. Ta jest bardzo fajna. Bardzo wygodna, zapięcie nie robi mi takiej tarki jak BN0151, tylko jest dobrze i tak jak powinno. Oczywiście, że paskowanie będzie mu dobrze robić, ale na to też będzie pora :) Trochę bransa, trochę pasek, trochę NATO ;)

 

Oczywiście.

Ja wiem, ze nosić nie będę, wiec wole kupić taniej.

Jedyna opcja to kompozyt z Casio, który mnie urzekł :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne skórzane NATO. Jak przyjdzie będą przymiarki :)

Chociaż najbardziej, jeśli chodzi o paski, to bym go widział na takich, które robi kolega zodiak7. Taki https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/?do=findComment&comment=2875227, albo taki na przykład https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/?do=findComment&comment=2677589.

 

 

4 godziny temu, beriam napisał:

Od kilu dni mam kompozyt w kostce Casio i to tylko dlatego, ze była bardzo dobra okazja zakupowa ;)

 

Zapytam z ciekawości, ile dałeś za kompozyt i czy kupowałeś nowy, czy z drugiej ręki? I który kupiłeś, ten starszy, czy nowszy od GW-B?

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał:

Mam fajne skórzane NATO. Jak przyjdzie będą przymiarki :)

Chociaż najbardziej, jeśli chodzi o paski, to bym go widział na takich, które robi kolega zodiak7. Taki https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/?do=findComment&comment=2875227, albo taki na przykład https://zegarkiclub.pl/forum/topic/147257-my-handmade-straps/?do=findComment&comment=2677589.

 

 

 

Zapytam z ciekawości, ile dałeś za kompozyt i czy kupowałeś nowy, czy z drugiej ręki? I który kupiłeś, ten starszy, czy nowszy od GW-B?

 

 

Mam tez nato, ale wole opcje materiałowe oraz biały silikonowy pasek Bartona.

Jestem ciekawy czy cos z tego siądzie :)

 

Kupowałem z rozbiórki GW-B.

Miedzy 200-250 pln z wysyłką odpowiem dyplomatycznie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beriam napisał:

Kupowałem z rozbiórki GW-B.

Miedzy 200-250 pln z wysyłką odpowiem dyplomatycznie.

 

Dzięki za info. Ja ostatnio kupiłem tą starszą wersję (jakoś bardziej mi podchodzi), ale niestety ceny poszybowały do góry, a przydałaby mi się jeszcze jedna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dałem się omotać. Tłumacząc sobie, że jak nie urzeknie, to odeślę. Może się okazać, że za 3 h zabawy w rozważania czy chcę następny zegarek i jak będzie leżał na łapce, zapłacę kosztami odesłania.
Na szczęście, nie przepadam za kajdanami więc tu nie miałem dylematów, a w necie widziałem go na zielonym canvasie i było mu do twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Ruch w wątku citka jak nigdy! 🤣

Jak już wszystkim dojdą te BN0118 to trza będzie zrobić zmasowany atak na wątek "Jaki zegarek masz dziś na ręku", o w miarę tej samej godzinie, danego dnia.. 🤣 🤣 🤣


W zielonym mu mega do twarzy. Mnie się widzi na zielonym perlonie.
Zdjęcie z netu. bb67cd28e22fd459e91d2d6df2563c58.jpg&key=c84824ba33e481a18d89562a4473791c205f892343b28a70c6ce97883703b202
Pobawiłem się trochę na telefonie - no niesamowicie paskuje się ten zegar!

0465158a8114c2db57eba164fc8e8bed.jpg
8dc370061f4070e9565c1331b3e31422.jpg
a2bff1c8636d0ee25ffffffc192c71ae.jpg
96bbf322b2b67a813494c7118f866771.jpg
7ee6a2e3394af5dbe0ab38ca60048dec.jpg
Na lato można by mu jakiś ciemno żółty gumiak zapodać. Z ciemną tarczą i białymi indeksami myślę, że było by ciekawie.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.