Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, GTB napisał:

Kto jeszcze się waha nad tym Citkiem to WS przyszykował kolejną obniżkę (niebieski nawet poniżej 1k).

 

Poczekam aż Będziecie je opychać jpo 500zł ;) (wiem wiem że minie trochę czasu - ale poczekam jestem jak myśliwy cierpliwy w polowaniu na używki czasomierze  :) )  no i trochę szokuje że w zegarku za 1,5tys  jest tyle radochy że zegarek trafia w indeksy - co powinno być normą :)  ale pal licho  ważne że cieszy - bo skubany ładny jest  - miłego Noszenia Panowie - idę polować na BN0100 :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie czekać ile chcesz jak myśliwy, ale za takie grosze to ci nikt go nie odda.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał:

Możesz sobie czekać ile chcesz jak myśliwy, ale za takie grosze to ci nikt go nie odda.. 🤣

odda odda tylko jeszcze o tym nie wie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

11 minut temu, Vonziej napisał:

Co do ceny Tomek, to nie denerwuj mnie już. Kupiłem chyba najdrożej z wszystkich nas.... 200 PLN już w plecy ... Co ja takiego kurde zrobiłem...

 

Karol, a chciałem dobrze. Zresztą na tamten czas było super. Teraz tylko WS się wyrwał przed szereg ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, clusca napisał:

Karol, a chciałem dobrze. Zresztą na tamten czas było super. Teraz tylko WS się wyrwał przed szereg ;)

 

Coś czuję, że wyprzedają ten model i zniknie z ich oferty jak to było z BN0151 i 150 na początku 2020. Wtedy też kupiłem na bransie jeden z nich i potem zniknęły na długi czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróciłem bransę i przyznam szczerze, że klamrę to b wymienił. Jest nieproporcjonalna w stosunku do całego zegarka. Za długa - wiadomo dlaczego. I po odjęciu dwóch ognim zegar jest za luźno choć idzie przeżyć, a gdy odejmę trzy ogniwka to już siedzi na styk, więc tylko rozsuwka wchodzi w grę. Ale tak nosić nie będę. Nadgarstek 18,5cm jakby co. Zobaczę, może z czasem klamrę zmienię na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał:

Skróciłem bransę i przyznam szczerze, że klamrę to b wymienił. Jest nieproporcjonalna w stosunku do całego zegarka. Za długa - wiadomo dlaczego. I po odjęciu dwóch ognim zegar jest za luźno choć idzie przeżyć, a gdy odejmę trzy ogniwka to już siedzi na styk, więc tylko rozsuwka wchodzi w grę. Ale tak nosić nie będę. Nadgarstek 18,5cm jakby co. Zobaczę, może z czasem klamrę zmienię na inną.

 

Z tym bywają problemy. Niestety Citek chciał za bardzo i nie udało się (przynajmniej nie dla wszystkich). To samo dokładnie było w BN015X. To była ta sama bransa tylko w stali (ciężkie kowadło było). Wtedy nie mogłem dopasować. Tutaj dzięki lekkości tytanu zegarek mniej pracuje na nadgarstku i nie mam problemu z tym, że bardziej przyległy jest do nadgarstka. Natomiast, no niestety, to zapięcie jest dobre, ale nie dla wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sol napisał:

Nie wiem czym się tutaj tak podniecacie.

Miałem taki zegarek 4-5 lat temu.

 

spacer.png

 

Nie jest to ten sam model, ale może ktoś mnie oświeci o co tyle szumu?

PS. Kupiłem za trzy stówy chyba. Używka na bransolecie.

 

Tyle czasu w zegarkach siedzisz a nie wiesz o co chodzi 🤦‍♀️

 

 

42 minuty temu, GTB napisał:

Kto jeszcze się waha nad tym Citkiem to WS przyszykował kolejną obniżkę (niebieski nawet poniżej 1k).

Screenshot_2020-12-02-08-34-59-115_com.mi.globalbrowser.jpg

 

Screenshot_2020-12-02-08-34-47-323_com.mi.globalbrowser.jpg

 

Screenshot_2020-12-02-08-35-18-430_com.mi.globalbrowser.jpg

Na stronie mają coś powalone bo powyższe ceny są z kodem SWIETA300

Zastanawiam się teraz nad niebieskim ^_^

Taka parka byłaby super :)

A Karol dobrze prawi, to wyprzedaż modelu i jak nie teraz to ju nigdy, pamiętacie Romki po 520 zeta? ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Watchshop robi z człowieka... 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promka się skończyła. Kodu SWIETA2020 nie przellicza do niebieskiego i czarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd w opisie. Kod SWIETA2020 nie wchodził od początku, tylko SWIETA300.

 

 

Godzinę temu, tomaliusz napisał:

A Karol dobrze prawi, to wyprzedaż modelu i jak nie teraz to ju nigdy, pamiętacie Romki po 520 zeta? ;)

 

Tez tak myślałem, ale np. stalowe kostki też było po niecałe 1200 PLN (srebrna i złota), a dalej są w ofercie, więc na dwoje babka wróżyła (czy jakoś tak to leciało) ;)

 

Tomek, jak jeszcze niebieski będzie Ci trafiał idealnie w indeksy, to będę się zgłaszał, żebyś mi zamawiał zegarki i wysyłał do mnie, bo z moim szczęściem to zazwyczaj musiałbym zamawiać co najmniej dwie sztuki, żeby jedna idealnie trafiała.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, patrzyłem okrągłą minutę. Trafia w każdą sekundę idealnie.
A na 18,5 cm leży tak.
4efcc27bb530fc74f3c42e67977089a7.jpg&key=4d16581e3ef15cd657fafd450b39d2b74e270d3093acbf5aefa801d436f23fec
d889b296e1e2a06a8f3594d02fb0d988.jpg&key=860935f1bd95068e9f68cede1a8d2c25c559a711d7351e9c61991159213b3fdd
ed5e63839f3181e70deecac90ed84ee4.jpg&key=64b7604ba0b9af895c1162e67dd90f195ac17cf2b82f4dc4a8a6e718031e1b6a



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie jedzie wersja paskowa ;) Jakoś nie mogę się do tej bransy przekonać. Może gdyby była bardziej prosta (w sensie bez tych przetłoczeń), to byłoby lepiej w moim odczuciu. Za to szkło z AR robi wg mnie fantastyczną robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20201202_115214.thumb.jpg.e715aa73a635cc5330b2317b822e5820.jpgWszyscy maja Citizena mam i ja :)20201202_113956_HDR.thumb.jpg.326ef765b32ab9071b79472d71245f21.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozglądałem się gdzie tu najlepiej kupić BN0151-17L, a tu dziś WS z takimi promocjami wyjeżdża 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na bransie wygląda bardzo słabo.

Cały urok zyskuje na dobrym pasku.

Swojego od razu przełożyłem na pasek.

 

Podniecajcie się dalej, nie przeszkadzam :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, karloss napisał:

Wczoraj rozglądałem się gdzie tu najlepiej kupić BN0151-17L, a tu dziś WS z takimi promocjami wyjeżdża 🤔

Masz na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na bransie wygląda bardzo słabo.
Cały urok zyskuje na dobrym pasku.
Swojego od razu przełożyłem na pasek.

Podniecajcie się dalej, nie przeszkadzam


Mam wrażenie, że najbardziej to chyba ty się podniecasz dogadując tu innym... 🤣 🤣 🤣
Mnie ta bransa specjalnie nie przeszkadza, a na pewno nie wygląda bardzo słabo tak jak piszesz. Ale fakt, zegar ZDECYDOWANIE zyskuje na pasku!!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, p.r.p. napisał:

 


Mam wrażenie, że najbardziej to chyba ty się podniecasz dogadując tu innym... 🤣 🤣 🤣
...

 

Hehe

Ewidentnie kolegę ☀️ dupka szczypie :D 

Przypomniał mi się były kolega który wbił Tisellem w dział Rolexa zadając pytanie po co płacić tyle hajsu jak można kupić za 1/40 ceny lepszego z AR ^_^ 

Kolego Sol, jakbyś nabył tego Citka to by Cię wykręciło z zachwytu jak kiedyś na fotce z Waldziorowym Monsterem :D 

O GTSa pytałeś, o X-Winda też i teraz też trzeba było zapytać w czym ta podnieta ;)

 

P.S. ja żartobliwie napisałem a więc bez spiny bo już mnie kolega Marcin na Messengerze zje.ał za to ... "co to k..wa jest" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, że niby mnie bo już się pogubiłem? Ja to mam wywalone. Śmieszy mnie to. 🤣🤣

Edyta: a już widzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "rozterki przy zakupie zegarka" Zegarek zostanie ze mną i już byłem zdecydowany. Po czym pomyślałem, że nie mam niebieskiego niedivera. A czarnych to kilka. Więc jedzie niebieski. I znowu stanę przed "bulem wyboru" Błąd ortograficzny zamierzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MZ taki typ zegarka powinien być w kolorze czarnym... albo zielonym ;)

Chyba, że jesteś w marynarce*.

 

 

* - oczywiście nie chodzi o ubiór 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, myślałem przez chwilę, żeby I niebieskiego wziąć, potem na bransę wrzucić a czarny na zieloną jakąś szmatę. Ale to już za dużo cukru w cukrze.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, ubiegłeś mnie bo zacząłem pisać jak pojawiła się Twoja wypowiedź :)

...

Jednak niebieskiego nie kliknąłem, mimo że trochę dalej kusi.

Czarny mi styknie, no chyba że znów cena poleci w dół i nie będzie argumentów bo za pu ceny to ja zawsze :D 

 

BTW

Karol jest 😈 

 

 

 

Screenshot_2020-12-02-21-59-51-548_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.