Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Co oni sr..ą tymi citkami czy co?? Nosz kur... mać! Ludzi denerwują tylko kolejnymi obniżkami! 🤣 Codzień to niższa cena. To w piątek chyba już na bransie za pincet będzie tak jak tu jeden kolega chciał! Się doczeka.. 🤣



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jestem, ale nie komentuje. Żal mi palce używać na te obniżki. To już chore jest. Można napisać do watchhut i dostać wyrównanie? :( 

 

Edit: acha, chciałbym dodać, że na WatchHut jest za 1210 PLN 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit: acha, chciałbym dodać, że na WatchHut jest za 1210 PLN 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500 to i ja kupię, żeby być w TOP10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MZ taki typ zegarka powinien być w kolorze czarnym... albo zielonym
Chyba, że jesteś w marynarce*.
 
 
* - oczywiście nie chodzi o ubiór 
W marynarce - nie, ale do morza mam dyszkę a indeks na 12 to taki częściej spotykany w diverach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś czy luma w 1410 jest taka sama jak w 0118?

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał sprzedać bransoletę od Citizen BN0118-55E to jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Burns napisał:

Za 500 to i ja kupię, żeby być w TOP10 :)

W cenie do pińcet to będzie top 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20201203_091736.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle piękny ten moon.

Wracając na moment jeszcze do wiadomo jakiego citka, który ma swoje 5 minut obecnie w wątku, wrzucam kilka porównawczych fotek.
Z tradycyjną kostką GW-5000-1JF
d3f837ae8f56a75f6be5431a1366d54f.jpg
Z Oceanusem s100 - te same wymiary kopert, L2L
819c011ccae8b7ad52eb45f235c2afb4.jpg
9cb5d630b678a51810959e43240a6ed0.jpg
44a39f3a26890a621abcdbef739c16db.jpg
I z sigim BL1258-53L, moim największym obecnie zegarkiem.
d690fcdf36f88a813c515348ab250ad5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój "zapaskowany" właśnie dotarł i muszę przyznać, że jednak to bardziej paskowy zegar, a nie bransoletowy. Świetnie leży na ręku, jednak osoby z obwodem nadgarstka 19+ mogą mieć już problem z jego długością (podobnie jak bransa, nie jest najdłuższy). Tak sobie też myślę, że datę mogli sobie w tym zegarku podarować. Nie mam już sokolego wzroku, ale nawet gdybym miał, to jest ona tak mała i umieszczona tak głęboko, że ciężko tam coś dojrzeć z uwagi na padający cień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie leży ta bransa. Owczem urodą nie grzeszy i zapięcie ma za długie, przez co nie mogę jej idealnie dopasować - ma ktoś na zbyciu podobne zapięcie citka, ale bez tej przedłużki?? Ale myślę, że kupię mu jakiegoś zielonego pseudo perlona właśnie.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny jest i ... tylko fajny , ja się z niego już całkowicie wyleczyłem (szczególnie patrząc na Patryka fotki porównawcze z Ockiem). Zada nie urywa ale w sumie taki ma być - w końcu to klasyczny tool watch (kolejny zegarek , który będzie przyciągał moje oko u innych ale u siebie go nie widzę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest na bransie, a nie na pasku 😜

 

Wiadomo, że Oceanus zjada go na śniadanie i nawet nie musi popijać, ale Citek kosztuje 2,5x mniej. Dla mnie znakomicie będzie uzupełniał Hamiltona Khaki Field Mechanical 38mm, kiedy będę potrzebował małego i lekkiego zegarka na nadgarstku...

 

EDYTA:

...wskazówkowego rzecz jasna, bo jeśli chodzi o digitale, to kostka i tak zawsze górą ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie będzie robić jako takie kolejne EDC, tool/field watch. Ma być mały, niepozorny, nieabsorbujący, mega czytelny. Set it and forget it lub grab and go jak to mówią. Od urywania zada są inne. Choć na dobrym pasku to i ww bn0118 wzbudzi zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem szczerze się cieszę waszym zadowoleniem ... i swoim , że go nie wziąłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🤣
Ciekaw jestem jak szybko i kto pierwszy wystawi go na bazarek. Obstawiam, co zrozumiałe, Tomaliusza.. Miesza w tym wiadrze jak szalony. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał:

Nie mów "hop". Jeszcze są na stanie ;)

W sumie patrząc co robię z cenami to jak zejdzie do 500(+) to wezmę - będzie dla syna z jego świadczenia od MOPSu 😜

4 minuty temu, p.r.p. napisał:

emoji16.png 🤣
Ciekaw jest jak szybko i kto pierwszy wystawi go na bazarek. Obstawiam, co zrozumiałe, Tomaliusza.. Miesza w tym wiadrze jak szalony. 🤣

Bo ma za małe wiaderko i musi coś wyrzucić żeby wrzucić nowe , może poprosi Mikołaja o jakąś beczkę 😄

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vonziej

Karol, znalazłem Ci okazję, która nie okazała się okazją, więc spieszę z pomocą. Zamów na WatchHut jeszcze jednego w lepszej cenie, a potem odeślij go jako ten pierwszy w wyższej cenie. Wiem, że to takie trochę "polaczkowanie", ale oni też sobie w kulki lecą zmieniając cenę dość znacznie i nie oferując możliwości wyrównania, jak wiele innych sklepów. Albo po prostu napisz maila z prośbą o wyrównanie ceny. Wiele sklepów naprawdę uprawia taką politykę. No może nie wiele, ale te szanujące się tak... chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=99243]Vonziej[/mention]
Karol, znalazłem Ci okazję, która nie okazała się okazją, więc spieszę z pomocą. Zamów na WatchHut jeszcze jednego w lepszej cenie, a potem odeślij go jako ten pierwszy w wyższej cenie. Wiem, że to takie trochę "polaczkowanie", ale oni też sobie w kulki lecą zmieniając cenę dość znacznie i nie oferując możliwości wyrównania, jak wiele innych sklepów. Albo po prostu napisz maila z prośbą o wyrównanie ceny. Wiele sklepów naprawdę uprawia taką politykę. No może nie wiele, ale te szanujące się tak... chyba
Nie biczuj się. :) poradziłem sobie, jestem dobry w gadce i uznano mi zwrot różnicy na kartę. Sklep się zachował fair i 49 funtów mi przeleją w ciągu 3-5 dni. Na zamawianie i odsyłanie nie mam wolnych funduszy, ale dziękuję za troskę. Chciałem sobie detoks zrobić od patrzenia tutaj jak cena spada, ale dostałem dobre informacje więc wróciłem :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

A tutaj fotka na gumowym waflu :)

IMG_20201203_122009.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg sypie, grudzień, święta czuć w powietrzu. Bardzo miło z Obywatelem w pracy dzisiaj ;)

 

IMG_20201203_132551.thumb.jpg.a26c6c102a209ee8c34b6d4498196d30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, clusca napisał:

Kto zgadnie, jakie to zegarek? ;)

 

13-34-03-myslenie2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał:

Kto zgadnie, jakie to zegarek?

Ted Lapidus ? Tomy Hillfinger ? Q&Q ? hmmmmmmm coś chińskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.