Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze te wzornictwo bardziej mi się podoba od tego nowego - nie mówię że tamten brzydki ale .... ile ludzi tyle gustów  

TO wzornictwo, chyba, że miałeś na myśli TE wzornictwa, jakkolwiek to brzmi.

Masz, innego diverka.
98a98a3106c9377df806f5b2806030fc.jpg&key=0677c2b2ff38f95b339cdc3b1e944a28d06615955320837a204305ac4fecd9f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał:

To dla Ciebie na górkę, żebyś nie był zły za Bn0118 :)

Dzięki, ale macie tyle fajnych zegareczków - a tu ten BN i BN :) wiem, wiem  nowy ... pierwsza radocha  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Vonziej napisał:

Proszę bardzo. Wyciągnięty z czeluści telefonu. Już nie mój, ale był fajby

 

To ja też "ze szuflady" fotkę zapodam :)

 

481283107_pojedynek-Zegareknarku_00.thumb.jpg.631a406e9c96148ae67ed9ebe93b3a4c.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, p.r.p. napisał:

że miałeś na myśli TE wzornictwa, jakkolwiek to brzmi. emoji16.png

dokładnie te style wzornictwa - ale ten Citizenik to elegancki (jaki to model)  wiem że wam się opatrzyły te stare (w sensie posiadani)  ale nie ukrywajcie ich przed światem :) i dajcie nacieszyć oko innym :) pewnie były w wątkach ale odświeżyć  i ponownie pokazać też by wypadało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

3 minuty temu, unadarek napisał:

dokładnie te style wzornictwa - ale ten Citizenik to elegancki (jaki to model)  wiem że wam się opatrzyły te stare (w sensie posiadani)  ale nie ukrywajcie ich przed światem :) i dajcie nacieszyć oko innym :) pewnie były w wątkach ale odświeżyć  i ponownie pokazać też by wypadało :)

 

Oj, jakbym posiadał ten zegar Patryka, to nie opatrzyłby mi się tak szybko. Niestety ciężko dostępny, a jak już się pojawia, to ceny niefajne. Mogłem niedawno kupić taki, tylko w innym kolorze, ale zdecydowałem, że albo niebieski, albo wcale :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, clusca napisał:

To ja też "ze szuflady" fotkę zapodam :)

jednak zdecydowanie w tym więcej  sie dzieje na tarczy - więcej kropek, indeksików ma  no i dzień tygodnia jakby ktoś przysnął  to by wiedział jakiego dnia się ocknął : :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał:

Oj, jakbym posiadał ten zegar Patryka, to nie opatrzyłby mi się tak szybko. Niestety ciężko dostępny, a jak już się pojawia, to ceny niefajne. Mogłem niedawno kupić taki, tylko w innym kolorze, ale zdecydowałem, że albo niebieski, albo wcale :)

Miałem czarnego w chrono i też był super.

Na niebiedkiego też polowałem, była oferta na eBayu za 1,7k. i za długi się zastanawiałem.

Maciek, szary też jest petarda 😄 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szarego miałem na oku. Cena nawet dość ciekawa, bo okolice 250-280 USD, ale ze Stanów musiałbym ściągać, dlatego dałem sobie spokój. Nieco obawiałem się o jego stan - zdjęcia i opis sprzedawcy swoje, a rzeczywistość swoje. Z tym, że to chrono było.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomaliusz napisał:

No to masz GTSa ...

WOW !!!  takiego to z poł roku bym z ręki nie zdejmował :)  no to dowaliliście !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, eldupek napisał:

inna sztuka

 

Blue Angels w  wersji Red Arrows 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Unadarek to Citizen Eco-Drive Signature BL1258-53L. Wrzucałem tyle razy, że pewnie się już przejadł trochę. Jak chcesz napatrzeć się na citki to zajrzyj do innego wątku, pt. Chwalimy się swoimi Eco-Drive https://zegarkiclub.pl/forum/topic/38385-chwalimy-si%C4%99-swoimi-eco-drive39am/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora wyboru...zdjęcia - naturalne i sztuczne oświetlenie.
Zapytałbym żony, ale to może być ostatnie dzisiaj pytanie albo powie żaden afd0cd588f8b359acd5ff5ea83463e85.jpg&key=33f817b7d1b14da11774f129433d22415fb54502242a5017632e6a6bc6d4e9372d3e1966202482f4f0c229d836639dfe.jpg&key=421324907b7f8ede91bef73681fb3433a13584668a5d1749359a0aad2ad5e035



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj więcej fotek niebieskiego, ale w naturalnym świetle. Grzecznie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór łatwy nie jest. Niebieski też ciekawy. Jednak czarny pasuje do większej ilości kreacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, clusca napisał:

Wybór łatwy nie jest. Niebieski też ciekawy. Jednak czarny pasuje do większej ilości kreacji ;)

 

Popieram to zdanie. Już raz miałem 2 Citki na raz tylko inne kolory i przez to przejadły mi się 2x szybciej... Potem poszły na bazarze za bezcen... Ale chociaż koledzy są zadowoleni na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybór łatwy nie jest. Niebieski też ciekawy. Jednak czarny pasuje do większej ilości kreacji

Dokładnie. Osobiście wolę niebieskie tarcze. Ale czarna w tym przypadku będzie się paskować wręcz ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał:

@Unadarek to Citizen Eco-Drive Signature BL1258-53L. Wrzucałem tyle razy, że pewnie się już przejadł trochę. Jak chcesz napatrzeć się na citki to zajrzyj do innego wątku, pt. Chwalimy się swoimi Eco-Drive https://zegarkiclub.pl/forum/topic/38385-chwalimy-si%C4%99-swoimi-eco-drive39am/

Wątki dotyczące Citizena przeczytałem wszystkie od deski do deski ale mogłem coś pominąć, coś zapomnieć itd... gdzieś jakiegoś mogliście nie pokazać :)  lub nie pamiętam jak go oglądałem itd.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO również czarny ciekawszy do paskowania i różniejszej garderoby.

W ogóle do zegarków w stylu pilota czy tam militarnego bardziej pasuje kolor czarny lub zielony i wtedy wybór mógłby być trudniejszy ale tak to kolor niebieski zostawiam dla diverów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To również się przypomnę, fotka archiwalna a Obywatel w domu w pudełeczku

IMG_20201204_144715.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za opinie, żona też wybrała czarnego. Więc będzie kolejny czarny. Czas go porysować
Teraz poszukam zdjęcia wygrawerowanej szlufki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Miszkolc napisał:

Dziękuje wszystkim za opinie, żona też wybrała czarnego. Więc będzie kolejny czarny. Czas go porysować emoji1.png
Teraz poszukam zdjęcia wygrawerowanej szlufki.

 

Psst Miszko nie chcesz sprzedać za pu ceny niebieskiego? 🤯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.