Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, clusca napisał:

Tak mnie po tych Citizenowych maluchach wzięło na zielonego Citka. Co myślicie o takim:

 

BUY Citizen Eco-Drive Promaster GMT World Time BJ7100-23X - Buy Watches  Online | CITIZEN Red Deer Watches

 

 

Wprawdzie stal, a nie tytan, ale fajnie wygląda :)

Dla mnie bomba :)

był ostatnio na creationwatches z rabatem -15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Johnny15 napisał:

Ja o tym ostatnio myślałem

U mnie dziadek powyższego :) 

 

IMG_20201205_094506.thumb.jpg.a5dcdc9c6a1649c59f8922a9701a0834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał:

Tak mnie po tych Citizenowych maluchach wzięło na zielonego Citka. Co myślicie o takim:

 

BUY Citizen Eco-Drive Promaster GMT World Time BJ7100-23X - Buy Watches  Online | CITIZEN Red Deer Watches

 

 

Wprawdzie stal, a nie tytan, ale fajnie wygląda :)

Bardzo fajny ale w automacie mam 2 GMT to ... chyba że ... 🤔

11 godzin temu, karloss napisał:

Dla mnie bomba :)

był ostatnio na creationwatches z rabatem -15%

Ten Twój czarny?  ... może nawet fajniejszy :) 

Wskazówka od GMT jest pomarańczowa?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał:

 

Ten Twój czarny?  ... może nawet fajniejszy :) 

Wskazówka od GMT jest pomarańczowa?

Tomek ja brałem tą wersję i przerzuciłem na pasek

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-bj7100-82e-eco-drive-promaster-land-world-time-gmt-mens-watch

 

Pit ma jeszcze wersję "wyngiel" ;)  nad którą bardzo mocno rozmyślałem:

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-bj7107-83e-eco-drive-promaster-land-world-time-gmt-mens-watch/

 

Wskazówka GMT jest brązowa

IMG_20201205_135719.jpg

IMG_20201205_135936.jpg

Edytowane przez karloss
Edycja dla kolegi tomaliusza w celu ukazania koloru wskazówki GMT o którą pytał w poście powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Kolegów mógłby mi wytłumaczyć - dlaczego w Sprzedaży mam taki komunikat ? You can't reply in not yours topics in this forum.   - czy to oznacza że przedmiot sprzedany czy po prostu znaczy że nie mam jakiś uprawnień ? i jak się kupuje to pod spodem się pisze czy na wiadomości do danej osoby  ?  z góry dzięki z a wyjaśnienie ! Ok już chyba wiem !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta skrócona. Może nie ma tutaj zbyt wielu opcji regulacji i w moim przypadku na nadgarstku zostaje lekki luz. Mi to odpowiada, bo wczesnym rankiem będzie to wyglądać zupełnie inaczej.

 

Końcówka Bergeona jest minimalnie zbyt krótka, aby wypchnąć pin z kołnierzyka, więc najlepiej użyć tych budżetowych przyrządów do wykonania całej operacji.

Uważać należy na same kołnierzyki, bo z odnalezieniem takiego może być problem, jeśli gdzieś się zawieruszy.

20201205_134032.jpg

20201205_135523.jpg

 

Edytowane przez ncx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Johnny15 napisał:

 

Fajny Citek, ale na WS mają podobną Certinę w podobnych pieniądzach. Gdybym chciał zegar tego typu, to chyba jednak ta "Cytrynka" fajniejsza.

BTW, za każdym razem, gdy spoglądam na logo tego sklepu z Twojego linku, to widzę HITLER ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu będzie nowy Citek to będe urozmaicał spam

IMG_20201205_163701.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, unadarek napisał:

Czy ktoś z Kolegów mógłby mi wytłumaczyć - dlaczego w Sprzedaży mam taki komunikat ? You can't reply in not yours topics in this forum.   - czy to oznacza że przedmiot sprzedany czy po prostu znaczy że nie mam jakiś uprawnień ? i jak się kupuje to pod spodem się pisze czy na wiadomości do danej osoby  ?  z góry dzięki z a wyjaśnienie ! Ok już chyba wiem !!!

Unadarek, czyżbyś zakupił tego Excalibura z bazarku?🙂Chwal się jak dostaniesz. Bardzo fajny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, incubus05 napisał:

Unadarek, czyżbyś zakupił tego Excalibura z bazarku?🙂Chwal się jak dostaniesz. Bardzo fajny zegarek!

He he wyszło zamieszanie znaczy inny Kolega zarezerwował  bo ja się namysłem, namyślałem, namyślałem, i po tym fakcie ja go odpuściłem - więc na pocieszenie i otarcie łez  w międzyczasie dogadywałem zakup  Sky Hawka w Tytanie (starszego ale Jarego )  i sprzedający zgodził się na obniżkę ceny wiec wziąłem Sky Howka który jak dojdzie to się pochwale -  lubię jak w zegarku jest w co poklikać  :),  ale w następnym miesiącu  będę się starał  zakupić divera ...ale to będzie niespodzianka która na pewno  podzielę się na forum,  bo być może od Kolegi z forum ... ale nie mówcie o tym nikomu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak. Super wdzięczny zegarek! Jak swoje nosicie Koledzy? Jakieś inne paski czy tak jak przyszło wszyscy?


IMG_20201206_143540.thumb.jpg.4da8e0b8dd064c6283f95bcae2892a51.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, ja noszę na oryginalnej szmacie bo jest dla mnie idealna a ta dodatkowa tytanowa szlufka jest miodna.

A tak w ogóle to już Ktoś wydziargał na niej swoje dane?

 

 

IMG_20201206_151001.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomaliusz napisał:

Karol, ja noszę na oryginalnej szmacie bo jest dla mnie idealna a ta dodatkowa tytanowa szlufka jest miodna.

A tak w ogóle to już Ktoś wydziargał na niej swoje dane?

 

 

 

 

 

Tomek, no fajny ten pasiorek, cały czas myślę o nim... Od razu oddałbym go do dziarania ;) Na razie tak jak z Patrykiem rozmawiałem, celuję w jakiegoś zielonego perlona drobnego. Może masz jeszcze jakiś pomysł na czym by wyglądał super? (bo to, że dobrze mu na wszystkim to inna sprawa :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam swoje typy (zdjęcia pozbierane z wątków Watchuseek).
50908e487fe5f81dc5c0542b63671d34.jpg
e6077fa4bb06ef64fa3dcf31316ef2c6.jpgbd440bc0d8f7cb9207c3c756b440753b.jpg
987ae97eb986a038ae533092fb9abdce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dla odmiany (taki przerywnik reklamowy przy serii programów o BN0118)  - stary dziadek, ale jary i działamy w parze :)  - to jest Szanowni Koledzy Podrywacz Kobitek,  u  mnie na potańcówce w Remizie jeszcze żadna mi się nie oparła, jak go założę na przegub !!! A działa to tak: nakierowuje się cyferblat na obiekt, szczerzy kły i odlicza: odin, dwa, tri ... i potem cud, kobitka leci ci w ramiona,  normalnie cud- ciekawe czy  BN0118 to potrafi :) ? Tylko trzeba uważać aby nie nakierować na niepożądany obiekt lub większe stadko bo to dział bardzo skutecznie. 

...a oto i On:

 

 

IMG_20201206_141353.thumb.jpg.1e0994eb148a1705bd71301f888e9739.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja, niebłyszczący nylon na skórze z matową sprzączką5ed220bd1baa3fa8474e4d0f9bb35d54.jpg&key=ec7f6b75e345a6009796047d01c953d7d87818e901f5f7926df90a0bc6dd9eb9
Gdzie można urwać taki?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.