Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem na prezent. Tak jak myślałem zbyt duzej różnicy w grubości to nie ma. Ale z paskiem to jak zwykle przekombinowane. Coś ostatnio mam "szczęście" do nieparzystych pasków
Właśnie dostałem maila , że przesuwają realizacje zamówienia na początek lutego jajcarze Zaraz się okaże, że nie mogę zrezygnować z zakupu, tylko zwrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnijcie pod lupą wszystkiego obejrzeć ;) a tak na serio starzy wyjadacze a dziwi Was nietrafianie sekundnika? Przecie w kwarcach to norma jest. Trafienie dobrego egzemplarza to sztuka. Dużo droższe zegarki (Seiko Astron patrzę na ciebie) mają z tym problem także ten...
 
Nie kupować takich bubli po prostu, a jak się trafi - odsyłać do skutku. Gdyby większość kupujących tak postępowała, to w trymiga producenci wyeliminowali by takie babole. Jeśli jednak będziemy takie coś tolerować "bo Seiko tak ma", "bo kwarce takie są" itd itp to nic się nie zmieni, pozdrówko

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hogg napisał:

Nie kupować takich bubli po prostu, a jak się trafi - odsyłać do skutku. Gdyby większość kupujących tak postępowała, to w trymiga producenci wyeliminowali by takie babole. Jeśli jednak będziemy takie coś tolerować "bo Seiko tak ma", "bo kwarce takie są" itd itp to nic się nie zmieni, pozdrówko

100% racji nic tak w zegarku nie razi jak nietrafianie w indeksy, a im większe indeksy  tym bardziej to razi - to jakby kupić nowy samochód co zastawia 4 ślady  :) niby jest, niby jeździ ale coś z nim jest nie tak :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej Powinniśmy się zorganizować, zrobić Stowarzyszenie Działaczy na rzecz Trafiania Sekundników w Indeksy  na razie na szczeblu lokalnym, potem krajowym, potem europejskim a na koniec światowym :) a kto wie może i nawet Galaktycznym bo przecież na innych planetach też musza odmierzać czas, więc może borykają się z tym samym problemem kto ich tam wie....  !!! Wybrać zarząd, napisać status, skarbników, oraz zrzeszyć miliony członków z całego świata (bo problem jest większy niż się zdaje ) otworzyć biura  na razie w większych miastach dla petentów pokrzywdzonych przez nierównomierne pokazywanie odmierzanego czasu  !!!  Jest problem światowy (być może i szerzej niż światowy) i trzeba go rozwiązać !!! Pamiętajcie:  W Kupie Siła - pojedyncze jednostki nie mają szans w starciu z gigantami ale Razem  przywrócilibyśmy równowagę oraz precyzje w  odmierzaniu czasu !!! Bo Czas dotyczy każdego z Nas !!!! Hasło: Prawdziwy Sekundnik zawsze trafia w indeks !!! Tylko nie piszcie że nie mam racji..... 😁

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerywnik reklamowy: Z Serii prezentacji moich dziadków: dzisiaj coś z historii - co nosili Nasi prapradziadkowie zanim pojawił się nieśmiertelny BN0118 ? Pierwsze wzmianki o tym Citizenie zostały odkryte w rysunkach naskalnych w jaskini Lascaux w południowo-zachodniej Francji i prawdopodobnie pochodzą z paleolitu. Następnie ok V w n.e. wszedł w posiadanie Galów, ok 1330 roku był widziany na ręku króla Francji Filipa IV, w czasie rewolucji francuskiej był na dłoni ściętego Ludwika XVI. Na długie lata słuch o Nim zaginął aż pojawił się znaleziony na strychu u mojego praprzodka, przekazywany z pokolenia na pokolenie, a to darowany  w spadku, a to odnaleziony  w piwnicy, a to odkryty na strychu ... i tak oto trafił na mój nadgarstek. 

Panie i Panowie, Ladies and Gentlemen, Damen und Herren,  Дамы и Господа, Mesdames et Messieurs, Signore e Signori, Damas y Caballeros, 女士们先生们,  سيداتي وسادتي,  Wanawake na Wanaume:

 a Oto i ON- przemierzył Wieki Odmierzając Czas, piękny i niezawodny, świadek historii oraz upływającego czasu (tu wchodzą werble ..... (kto nie słyszy musi kupić nowe głosniki) 😞

 

IMG_20201214_192637.thumb.jpg.b8478960b0ad9609f87827612c61b18c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Miszkolc napisał:

Właśnie dostałem maila , że przesuwają realizacje zamówienia na początek lutego emoji1.png jajcarze emoji1.png Zaraz się okaże, że nie mogę zrezygnować z zakupu, tylko zwrócić emoji6.pngemoji1.png

 

Przykra sprawa. 😤 Ale zawsze można znaleźć jakiś plus. Będzie w  sam raz na  Walentynki. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala.. Cena kosmos!

Pewnie najbardziej rozjechany.. 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już BN przeszedł i leci na bazarek. Fajny sikor, ale no trzeba szukać dalej, chyba czas na Seiko Flightmaster, od 3 lat go obserwuję.....

 

IMG_20201214_124352.jpg.17f72f7f97d3d97944777e3918114f32.thumb.jpg.abacae7a5c1402a79ad0089af07d83a3.jpg

 

 

... i go kupię, a BN zostaje bo zobaczcie jak wygląda cool 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol.. Chyba się pogubiłem.. To jak z tym BN? Leci na bazarek czy zostaje? 🤣

Mi już BN przeszedł i leci na bazarek.
.... a BN zostaje bo zobaczcie jak wygląda cool 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, p.r.p. napisał:

Karol.. Chyba się pogubiłem.. To jak z tym BN? Leci na bazarek czy zostaje? emoji16.png 🤣

 

 

Tylko jestem trollem. Nigdzie nie idzie, mały druczek to podstawa 😂 Chciałem, żeby pewien Darek Citizeniarz nie był zły za spam BNkiem :P

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomaliusz napisał:

Cena kosmos.

Brać i odsyłać jak krzywy 😁 

 

Skrzywiony właśnie wczoraj odjechał.

Cena niebieskiego smaczna, ale chyba jednak pozostanę wierny mojemu Hamowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał:

Mi już BN przeszedł i leci na bazarek. Fajny sikor, ale no trzeba szukać dalej, chyba czas na Seiko Flightmaster, od 3 lat go obserwuję.....

 

jeśli moje oczęta dobrze widzą to ten trafia w indeksy - czyżby unikat :) ? Więc  mógłby zostać :) 

 

19 minut temu, tomaliusz napisał:

Cena kosmos.

cena spada to chyba niedługo pojawią się w Biedronce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał:

jeśli moje oczęta dobrze widzą to ten trafia w indeksy - czyżby unikat :) ? Więc  mógłby zostać :) 

 

przeczytaj drobny druczek w tym poście ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vonziej napisał:

przeczytaj drobny druczek w tym poście ;) 

a no tak :) tak to jest  jak się nie nakłada okularów :) (musze się przyzwyczaić do nich bo mi mój sokoli wzrok stracił na jakości - niedawno to jeszcze browarka z dwóch kilometrów potrafiłem wypatrzeć a teraz.... echhhh  )  :) Słuszna Decyzja - bo mimo wad w niektórych egzemplarzach jest ładniutki :) (ale jest nieobiektywny bo mi prawie wszystkie Citizeny się podobają :) )  ale jak Kolega powyżej radził, z wadami odsyłać i tyle - to w następnej serii Citizen się postara  ( miejmy nadzieję ) :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijacie ciągle ten wątek Citizena na forum, spamujeta jednym modelem... Patrzę pierwszy raz, drugi, dwudziesty piąty... No fajniutki, ale tytan... :( Wszedłem z ciekawości na WS i dodałem najpierw tego Citka do koszyka z kodem, potem jeszcze dorzuciłem G-shocka, któremu niby też kodami nie można obniżać ceny i wyszły kwiatki jak niżej. Ciężko przejść obok tego obojętnie...

 

 

TRHGFDV.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie można obniżać ceny na niektóre modele które są tak opisane ale tutaj działa z marszu zasada że drugi, ten tańszy produkt jest taniej o 20% 😃 

Kiedyś to było często praktykowane na WS i teraz do tego wrócili ;)

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo
9427398052f2f02ad62e2aaf743c8b90.jpg&key=499f2f970f3586c00b04cf6f0de76eef26ddf0018510c5863934a433a209fb84
8f81412c71388c6c0d44b61a9eb1984a.jpg&key=a5baf2c46c9f3b62e3de919147cac1da15ec06c5a976eaed496655d788e2cc75
6e1b09d173c79bfb6c150fa9054e5d9d.jpg&key=3bb01052fe7fece25f3cf3679f5e8d7ef57cfcd0660dd185957cbedac7ed0591

Weź dwa takie same to już w ogóle po 712 zł wychodzi.
23fbe7f743f7e0642022c9c05808a0ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ten Citek Ci pięknie wszedł, ciekawe jak dalej przy płatności bo mi nie przechodzi ta cena.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena się nie zmienia, normalnie mogę kupić. O, widzę, że @p.r.p. jeszcze podbija zniżki... Osobiście uważam, że to co robią podchodzi już pod znęcanie :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już przechodzi ludzkie pojęcie co oni wyprawiają.. Nie chcę go, nie potrzebuję, a ta cena tylko się nade mną znęca i zachęca.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.