Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakieś fajne, dzienne foty niebieskiego. Jeszcze bardziej kusi teraz.. 🤣 Pasek twardy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Fajniusi, milusi i po taniości z CNS.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Krygo napisał:

Nie. Fajniusi, milusi i po taniości z CNS.

 

Poratuj linkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wzornictwo jak w  BN0118 to znalazłem w katalogu z 1999r - wiec on już trochę już  jest na rynku z troszeczkę innymi parametrami :

 

1571555395_Zrzutekranu2020-12-18122016.jpg.0c05e6b8e2849707b7df0db0cbb820b1.jpg

53993493_Zrzutekranu2020-12-18122658.jpg.b67d257795974a76d558b49e13061a7b.jpg

 no to nie widziałem że to nowy/stary model :)

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, to  nie jest jakiś nowy model/wzór. No, pomijając to, że starsze wersje są całkowicie matowe, a te obecne bn0118 są już są lekko błyszczące, ale to i tak bardzo delikatnie. Ogólnie to tak citizenowa "kostka G". ;) Osobiście właśnie wersja Yellowstone bardzo kiedyś za mną chodziła. Iw sumie  chętnie bym ją dorwał w swoje ręce nawet dziś.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to ciężko dostępny zegarek Patryk. Poza tym sam chętnie bym go chapnął... Cena oscyluje około 800-1000 PLN może ciut więcej z dostawą i ew. Vatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, p.r.p. napisał:

No tak, tak, to  nie jest jakiś nowy model/wzór. No, pomijając to, że starsze wersje są całkowicie matowe, a te obecne bn0118 są już są lekko błyszczące, ale to i tak bardzo delikatnie. Ogólnie to tak citizenowa "kostka G". ;) Osobiście właśnie wersja Yellowstone bardzo kiedyś za mną chodziła. Iw sumie  chętnie bym ją dorwał w swoje ręce nawet dziś.

...a to wszystko wyjaśnia - bo przeglądając katalogi natykam się na wzornictwo tego modelu w różnych odmianach - z dodatkiem  dniia tygodnia  w 2008 roku i z dodatkami w postaci więcej indeksów - a myślałem ze to nowy model w znaczeniu nawet wzornictwa -  jak wszyscy zaczęli go kupować nawet po dwie sztuki :) to zaciekawił mnie ten fenomen a tu proszę  ilu  on ma braci i powiem ze niektórzy jeszcze ładniej wyglądają ale to kwestia gustu :) wiec po prostu sprawdzona linia Citizena :) dzięki za wyjaśnienie :) Nie... no musze sobie poszukać jakiegoś z używek z tych starszych  bo widzę że to wstyd jak beret nie mieć tak kultowego modelu :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2020 o 08:44, tomaliusz napisał:

Niebieski mi nie pasuje w tego rodzaju zegarku, już pisałem że bardziej w tej stylistyce to zielony

 

Zielony? Proszz bardzz.. :D

 

green_dial_large.png

imagejpg4-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, unadarek napisał:

...a to wszystko wyjaśnia - bo przeglądając katalogi natykam się na wzornictwo tego modelu w różnych odmianach - z dodatkiem  dniia tygodnia  w 2008 roku i z dodatkami w postaci więcej indeksów - a myślałem ze to nowy model w znaczeniu nawet wzornictwa -  jak wszyscy zaczęli go kupować nawet po dwie sztuki :) to zaciekawił mnie ten fenomen a tu proszę  ilu  on ma braci i powiem ze niektórzy jeszcze ładniej wyglądają ale to kwestia gustu :) wiec po prostu sprawdzona linia Citizena :) dzięki za wyjaśnienie :) Nie... no musze sobie poszukać jakiegoś z używek z tych starszych  bo widzę że to wstyd jak beret nie mieć tak kultowego modelu :) 

 

W sumie poruszasz bardzo ważną sprawę. Ta linia ma bogatą historię i można uznać BN0118 za przedłużenie tej kultowości. Musisz liczyć się z tym, że starsze modele wyjdą Ciebie tyle samo/więcej niż nowy BN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vonziej napisał:

W sumie poruszasz bardzo ważną sprawę. Ta linia ma bogatą historię i można uznać BN0118 za przedłużenie tej kultowości. Musisz liczyć się z tym, że starsze modele wyjdą Ciebie tyle samo/więcej niż nowy BN. 

a to zaskoczyłeś mnie - myślałem że te starsze w korzystnej cenie znaczy taniej kupie - ale faktycznie nigdzie gdzie szukałem nie trafiłem za bardzo na modele z tej linii starsze ... musze poszerzyć poszukiwania ale dopiero  po Świętach  :) (przepraszam za chwile nieobecności ale musiałem stadko Eco Driverów przenieść z zachodzącego światła dziennego pod sztuczne światełko - bo jak nie dostają światełka to stają się nerwowe i machają wskazóweczkami w gniewie :) a nie chcę ich stresować i denerwować :) )

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej z tego wszystkiego cieszy co innego w tym wątku. Wzrost świadomości historii marki Citizen, no i oczywiście fakt, że rodzina posiadaczy samych zegarków Citizen się powiększyła. Bo uważam, że niestety ale jest trochę pomijana, niedoceniona czasami u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, p.r.p. napisał:

Zielony? Proszz bardzz.. :D

...a to koledzy mają ich troszeczkę pomyszkowanych - tak na czarną godzinę :) rozumiem, rozumiem  :) Citizenów w domu nigdy za dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

 

IMG_20201218_113510.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, p.r.p. napisał:

Mnie najbardziej z tego wszystkiego cieszy co innego w tym wątku. Wzrost świadomości historii marki Citizen, no i oczywiście fakt, że rodzina posiadaczy samych zegarków Citizen się powiększyła. emoji16.png Bo uważam, że niestety ale jest trochę pomijana, niedoceniona czasami u nas.

..a to fakt że Citizeny jakoś tak niedoceniane są lub były  - Citizena kupiłem z dwadzieścia parę lat temu , tego na poniższym zdjęciu - cały czas  był używany i sprawuje się świetnie (pamiętam że przybrakło mi parę złotych a bym kupił  z tarczami )  teraz jest  na delikatnej emeryturze - niedawno dostał nowe źródło zasilania :) do swojego mechanicznego serduszka  :) ale nich odpoczywa na razie. Przydałaby  się mu wizyta u specjalisty zegarmistrza na mały serwisik, przeglądzik  - jak to na dziadka przystało  - zobaczymy  (problem z dostępnością mam do zegarmistrzów trzeba  spory kawałek jechać - bo to wymierający zawód powoli się robi w dobie  smartsłoczy  i zegarków  w pralkach i  i innych ustrojstwach  :) przez te lata to zawsze chwaliłem Citizeny i polecałem zakup na wszelakich odpustach ... :) (przepraszam za jakość zdjęcia ale jak w Niebie  rozdawali zdolności to fotografowania to ja akurat stałem w innej kolejce :) )

 

IMG_20201218_154845.thumb.jpg.bf1c8b9206bc9e9516b446943c6be945.jpg

21 minut temu, lysolek007 napisał:

;] 

żekbym: słitaśny !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał:

..a to fakt że Citizeny jakoś tak niedoceniane są lub były  - Citizena kupiłem z dwadzieścia parę lat temu , tego na poniższym zdjęciu - cały czas  był używany i sprawuje się świetnie (pamiętam że przybrakło mi parę złotych a bym kupił  z tarczami )  teraz jest  na delikatnej emeryturze - niedawno dostał nowe źródło zasilania :) do swojego mechanicznego serduszka  :) ale nich odpoczywa na razie. Przydałaby  się mu wizyta u specjalisty zegarmistrza na mały serwisik, przeglądzik  - jak to na dziadka przystało  - zobaczymy  (problem z dostępnością mam do zegarmistrzów trzeba  spory kawałek jechać - bo to wymierający zawód powoli się robi w dobie  smartsłoczy  i zegarków  w pralkach i  i innych ustrojstwach  :) przez te lata to zawsze chwaliłem Citizeny i polecałem zakup na wszelakich odpustach ... :) (przepraszam za jakość zdjęcia ale jak Bóg rozdawał zdolności to fotografowania to ja akurat stałem w innej kolejce :) )

 

 

żekbym: słitaśny !!!

Dzięki to jeden z dwóch Citkow jakie mam i z obu jestem mega zadowolony 👌


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lysolek007 napisał:

Dzięki to jeden z dwóch Citkow jakie mam i z obu jestem mega zadowolony 👌

fajny jest ( a jaki to model )  dlatego nie poprzestawaj na dwóch    - jak mówi stare japońskie przysłowie z dorzecza Kongo   życie jest  zbyt krótkie aby mieć tylko dwa Citizeny ;)  

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał kupować 3 Citka to wybór padł na  Citizen Campanola Cosmosign CTV57-1231 :)

Screenshot_20201218_163435.jpg

Screenshot_20201218_163805.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Campanola... pomarzyć.. Rewelacyjna seria.

Dorzuciłbym do powyższego jeszcze taką dwójeczkę;

Citizen Campanola Mechanical Chronograph Watch | aBlogtoWatch

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega jak dla mnie :) szkoda że tak ciężko z dostępnością tych modeli, i fajnie by się komponował do moich 2 pozostałych Cirrusa i Signature Moona 👌

Niebieskie wskazówki mega w tym 1 na zdjęciu 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał:

Campanola... pomarzyć.. Rewelacyjna seria.

no piękna sztuka - jakbym miał  to bym oprawił w ramki i powiesiła na ścianie :) i wycieczki przyjmował z mojej wioski (odpłatnie) aby go podziwiali :)  dzieło sztuki to już jest - wiem ze jest masa innych ale ten jest piękny :) i mój kosmiczny klimat  :) 

6 minut temu, p.r.p. napisał:

Campanola... pomarzyć.. Rewelacyjna seria.

Dorzuciłbym do powyższego jeszcze taką dwójeczkę;

Może nie  pokazujcie tak pięknych bo ... no właśnie powrót w moim wypadku  do rzeczywistości jest okrutny  :) no dobra muszę być twardy i  się cieszyć z tego co mam aby  dążyć aby mieć to co tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.