Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, p.r.p. napisał:

Miałem chwilkę BN0110-6E Royal Marines Commando - tytan i szafir był.

 

Ten to w zasadzie to samo, co BN0118, podobnie jak Mont-Belle. Chodziło mi bardziej o coś w stylu serii BJ7100. Gdyby tam zaaplikowali szafir, pewnie bym już go miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tyle to i ja bym nie dał ale cierpliwie czekając i szukając można wyrwać w dobrych pieniądzach. Mi to zajęło ponad pół roku a chemię do niego poczułem dzięki Patrykowi ( [mention=92229]p.r.p.[/mention] ) bo to on kiedyś pokazał mi jego srebrną wersję BN0140 która mi wpadła w oko i szukając o nim info natknąłem się na "czarnucha" - od tego momentu śledziłem na bieżąco aż w końcu mam 🙂
Cieszę się Tomku, że pomogłem Ci wydać parę zł.   
 
 
citizen pmx56-2811 - Swego czasu mocno nad nim myślałem, ale tu już jest chyba za dużo cukru w cukrze z tymi arabskimi cyferkami - są wszędzie.  
IMG_4539.jpg&key=677d69d7048bf32f3eabd4db131724b19ac301954a68c0e543ea15e3cc578689

Dobra, blok reklamowy innych modeli trwał tyle co na Polsacie, więc czas wrócić do serialu pt. BN0118.. 🤣 🤣
e465c3206d87618495f725c533fedabb.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam być niezadowolony z zakupu BN0118. Niestety od jego przybycia nie mam "parcia" na noszenie czegokolwiek innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam być niezadowolony z zakupu BN0118. Niestety od jego przybycia nie mam "parcia" na noszenie czegokolwiek innego

Hahaha! To jest nas dwóch.. 🤣 Normalnie codziennie inny zegar na ręku lądował. Codziennie inny. Odkąd mam BNa, nawet ukochane kostki G mają wolne już ponad 2 tygodnie, a zaraz będzie trzeci, i nie zanosi się na zmianę.
Żaden inny zegar tak długo, ciągiem praktycznie, nie gościł na moim nadgarstku.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, p.r.p. napisał:


Hahaha! To jest nas dwóch.. 🤣 Normalnie codziennie inny zegar na ręku lądował. Codziennie inny. Odkąd mam BNa, nawet ukochane kostki G mają wolne już ponad 2 tygodnie, a zaraz będzie trzeci, i nie zanosi się na zmianę.
Żaden inny zegar tak długo ciągiem praktycznie, nie gościł na moim nadgarstku.
 

... bo oni tam w Fabryce Citizena maja Szamana  Japończyka z dorzecza Kongo co rzucą Klątwy na linii produkcyjnej , i kto dotknie BN0118 ten już na wieki jest oczarowany i na zawsze pozostanie z nim  i będzie chcieć mieć i więcej   i więcej BN....  niestety   potrzebne są egzorcyzmy aby odczarować to zauroczenie w postaci zakupu innego modelu nie mniej nie więcej niż Attesa lub Signature GT  - bo niższe nie zdejmą klątwy - a ten egzorcyzm jak widać do tanich nie należy  .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no i bardzo dobrze, że nie macie ochoty nosić nic innego. Też u mnie tylko BN na łapie (dzisiaj FW91, ale chce go w końcu zepsuć - tylko jakoś mi nie idzie) Ja dla balansu od prostoty już czekam na Flightmastera, który jest przeładowany jak wiecie ;)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vonziej napisał:

który jest przeładowany jak wiecie ;)

ja tam uważam że w Citizenie nigdy za wiele pokrętełek, przycisków, tarczek, wyświetlaczy - niektórym daje ogromna radoche klikanie w zegareczek aby mu wskazóweczki się pokręciły :) no i i on nie nudzi się tylko monotonnym tykaniem  :)  ale i fakt niezaprzeczalny że dla odmiany od czasu do czasu   to i dobrze zastosować prostotę :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał:

ja tam uważam że w Citizenie nigdy za wiele pokrętełek, przycisków, tarczek, wyświetlaczy - niektórym daje ogromna radoche klikanie w zegareczek aby mu wskazóweczki się pokręciły :) no i i on nie nudzi się tylko monotonnym tykaniem  :) 

 

Czekaj czekaj Darek, ja mówię o Seiko Flightmasterze 😎 Jestem podwójnym agentem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał:

Czekaj czekaj Darek, ja mówię o Seiko Flightmasterze 😎 Jestem podwójnym agentem 

hehheheheh myślałem ze jakiś Citizen Sky - nie mam nic przeciwko Seiko :) po prostu jak będę już obrzydliwie bogaty   to też  wtedy wejdę na poziom posiadania innych marek :) na dwa fronty nie wyrobie :)  ale 👍 SEIKO Pilot Flightmaster SNA411P1 200m - jeśli to ten to faktycznie okrągły suwak logarytmiczny z umieszczonym małym zegareczkiem po środku :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał:

hehheheheh myślałem ze jakiś Citizen Sky - nie mam nic przeciwko Seiko :) po prostu jak będę już obrzydliwie bogaty   to też  wtedy wejdę na poziom posiadania innych marek :) na dwa fronty nie wyrobie :)  ale 👍 


Ten Blue Angles ciągle mimo wszystko za mną chodzi i coś czuję, że w styczniu/lutym pojawi się w moich postach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Vonziej napisał:

Ten Blue Angles ciągle mimo wszystko za mną chodzi i coś czuję, że w styczniu/lutym pojawi się w moich postach ;)

dla mnie ten model się podoba - ma wszystko w jednym : Citizen Eco-Drive Promaster Blue Angels Skyhawk A-T Titanium Watch JY8101-52L  :)  i zawsze się zastanawiałem - na ile te suwaki logarytmiczne na bezelu są użyteczne a na ile użyteczną  ozdobą ?  Znaczy czy ktoś np z pilotów tego używa ?- bo jakoś nie mogę tego wyobrazić jak w trzęsącym się samolocie leci i na zegarku przelicza np paliwo :) toż to ledwie widać :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak skręciliśmy w stronę multitarcz, kółek itp.. Ja osobiście zdecydowanie preferuję w zegarkach bardzo proste, czytelne tarcze, bez zbędnych właśnie subtarcz itd. i bransolety a nie paski. ALE.. gdy w Swissie trafiłem na poniższy model, pomacałem, zobaczyłem jak mięciutki jest pasek.. No cóż.. Chyba zagości kiedyś u mnie. Jest piękny!
5c4fcf5b8bf2fd37bbaec4d727f4ac14.jpg&key=83cb18c0c3c0beb647019fee85e97fd97577edd3a4f2a724e53cfee4b240d30a
1c7b28a193f56cf61adf6e45ae6a0a50.jpg&key=0ae49e8e006b23e6147008625293f25bdbe81e79bc31d3bf3b9b370237405232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, clusca napisał:

Ja zaczynam być niezadowolony z zakupu BN0118. Niestety od jego przybycia nie mam "parcia" na noszenie czegokolwiek innego ;)

 

5 godzin temu, p.r.p. napisał:

Hahaha! To jest nas dwóch.. 🤣 Normalnie codziennie inny zegar na ręku lądował. ...

 

Jedyny sposób na zdjęcie z łapska nowego nabytku jest ... kolejny nowy nabytek :D 

Mnie zafascynował Edek, ostatni zakup :) 

A tej zielonej kostki nawet nie przymierzałem i chyba pogonię ;) 

BN poszedł do pudełka ale zapewne nie na długo ale Kazik teraz cieszy i rządzi 😊 

 

 

Patryk,miałem tego Citka.

Świetny był :) 

A alarm w nim obudziłby zmarłego 😛 

Nie wiem czy w każdym tak jest ... czy tak trafiłem ale dzwonił jak przeklęty 😱

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, p.r.p. napisał:

Jak już tak skręciliśmy w stronę multitarcz, kółek itp.. Ja osobiście zdecydowanie preferuję w zegarkach bardzo proste, czytelne tarcze, bez zbędnych właśnie subtarcz itd. i bransolety a nie paski. ALE.. gdy w Swissie trafiłem na poniższy model, pomacałem, zobaczyłem jak mięciutki jest pasek.. No cóż.. Chyba zagości kiedyś u mnie. Jest piękny!

... z faktami się nie dyskutuje - jest piękny :) A tarczuszki ,  jak już  są to niech siedzą,  idzie się przyzwyczaić- zegareczek bardziej profesjonalnie wygląda, wtedy każdy popatrzy i pomyśli - ..... o jak da radę obsłużyć tak skomplikowany przyrząd na ręce to nie jest gupi  - mała forma  autopromocji 😁:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak skręciliśmy w stronę multitarcz, kółek itp.. Ja osobiście zdecydowanie preferuję w zegarkach bardzo proste, czytelne tarcze, bez zbędnych właśnie subtarcz itd. i bransolety a nie paski. ALE.. gdy w Swissie trafiłem na poniższy model, pomacałem, zobaczyłem jak mięciutki jest pasek.. No cóż.. Chyba zagości kiedyś u mnie. Jest piękny!
5c4fcf5b8bf2fd37bbaec4d727f4ac14.jpg&key=83cb18c0c3c0beb647019fee85e97fd97577edd3a4f2a724e53cfee4b240d30a
1c7b28a193f56cf61adf6e45ae6a0a50.jpg&key=0ae49e8e006b23e6147008625293f25bdbe81e79bc31d3bf3b9b370237405232


Co to za ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... profesjonalnie wygląda, wtedy każdy popatrzy i pomyśli - ..... o jak da radę obsłużyć tak skomplikowany przyrząd na ręce to nie jest gupi  - mała forma  autopromocji 

Buhahaha! Darek rozwaliłeś! Padłem! 🤣 🤣 🤣

Co to za ref.?


CB5860-27E
 
Patryk,miałem tego Citka.
Świetny był  
A alarm w nim obudziłby zmarłego  
Nie wiem czy w każdym tak jest ... czy tak trafiłem ale dzwonił jak przeklęty

Choopaaku! Koralu złoty, to dawaj jakieś swoje foty jak masz, bo te w necie to daj Pan spokój "ić pan stont".. Mizeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, p.r.p. napisał:

CB5860-27E

 

Jest też wersja w tytanie na bransie: CB5850-80E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jest też wersja w tytanie na bransie: CB5850-80E

Wiem, również macałem. Ale nie ma aż tak ładnej tarczy, z żółtawymi akcentami, która jest jakaś taka milsza dla oka w tym przypadku. Oczywiście moim zdaniem.
99e1d88b64a9200eebefab8eaf4887d1.jpg
60896d7ae5a4bf6c167ba9a2e75c3ce6.jpgc8f87595a8a2fd81ebd6e9fd841e0c1b.jpg
Ale nie pogardziłbym i nim. Ze względu na bransę.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, p.r.p. napisał:

Buhahaha! Darek rozwaliłeś! Padłem! 🤣 🤣 🤣

Dzięki za docenienie wpisu  - ".... Gdy się śmiejesz, Twoje serce szybciej bije. Wzrasta produkcja endorfin, czyli hormonów szczęścia, maleje natomiast wydzielanie kortyzolu, czyli hormonu stresu. Efekt? Po chwili poczujesz błogi relaks. Śmiech zmniejsza stres....."  

13 minut temu, p.r.p. napisał:

Wiem, również macałem. Ale nie ma aż tak ładnej tarczy, z żółtawymi akcentami, która jest jakaś taka milsza dla oka w tym przypadku. Oczywiście moim zdaniem. emoji6.png

mam podobne odczucia ... na bransolecie są bardziej zimne na pasku z akcentem żółtym cieplejsze :) to jak zima i wiosna :)  więc ten na bransolecie na lato a ten cieplejszy na zimę :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że się różnią. Ta żółta to taka w stylu "old radium" jest. Faktycznie sporo ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej to bym widział tego żółtego na bransie, ale pasek jest tak fajny i miękki i na żywo intensywny w swym kolorze, że dodaje mu tylko charakteru.



Maciek zerknij na pw.





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! To jest nas dwóch.. Normalnie codziennie inny zegar na ręku lądował. Codziennie inny. Odkąd mam BNa, nawet ukochane kostki G mają wolne już ponad 2 tygodnie, a zaraz będzie trzeci, i nie zanosi się na zmianę.
Żaden inny zegar tak długo, ciągiem praktycznie, nie gościł na moim nadgarstku.


Trochę mi głupio zakładać go w niedzielę co do zastąpienia kostki G, gdyby nie strach i "szkoda" to zabierałbym go do garażu i na podwórko
Ps. Spadła mi liczba publikowanych zdjęć na "Jaki dziś masz zegarek" ze względu na to, że nie chcę być nudny 66d03d0775f493bc474cea4ee156e2a4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dzięki Wam to już nie musze ciułać aby go kupić,  bo  czuje się jakbym Go miał na co dzień  :)  

 

Godzinę temu, Miszkolc napisał:

Ps. Spadła mi liczba publikowanych zdjęć na "Jaki dziś masz zegarek" ze względu na to, że nie chcę być nudny emoji2.png66d03d0775f493bc474cea4ee156e2a4.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dział Casio ma  podtemat Okazje Zegarkowe Casio a dział Citizena tego nie ma ?  w czym Citizen jest gorszy ja się  grzecznie zapytuję :) ?  Mogły by się tam pojawiać gorące oferty (nie myślę o ofertach  pań zagubionych i prowadzących niemoralny tryb życia :) ) okazji zegarkowych w sklepach i innych punktach dostępności sprzedażowej Citizenów  :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.