Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, unadarek napisał:

Dlaczego dział Casio ma  podtemat Okazje Zegarkowe Casio a dział Citizena tego nie ma ?  w czym Citizen jest gorszy ja się  grzecznie zapytuję :) ?  

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś taki temat założył.

Citizen w niczym nie jest gorszy od Casio , widocznie sympatycy marki nie są tak skorzy do wymiany poglądów jak Casiomaniacy. Ostatnio i tak tchnęło tu życiem chyba dzięki WS i jego promce na Mears'a.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, GTB napisał:

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś taki temat założył.

Citizen w niczym nie jest gorszy od Casio , widocznie sympatycy marki nie są tak skorzy do wymiany poglądów jak Casiomaniacy. Ostatnio i tak tchnęło tu życiem chyba dzięki WS i jego promce na Mears'a.

Citizen i ten dział będzie żywy  :) choćbym miał sam sobie odpisywać :);)  ... ale po założeniu tematu to trzeba byłoby go przykleić u góry aby nie zjeżdżał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał:

 ale po założeniu tematu to trzeba byłoby go przykleić u góry aby nie zjeżdżał :) 

W Casio bez podpinania ma się dobrze , będziesz wrzucał okazję na bieżąco to i ciągle w górze będzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GTB napisał:

W Casio bez podpinania ma się dobrze , będziesz wrzucał okazję na bieżąco to i ciągle w górze będzie 😉

przeliczając cenę, ilość i okazje to Casio utrzymuje się bo jest popularniejsze - a Citizen niestety ale aż tylu okazji nie ma cenowych :) wiec będę musiał wtedy sztucznie podtrzymywać wysoki pułap :)  a dobrze byłoby jakby było przyklejone okazje i wtedy każdy może zajrzeć nawet do starszego linka :)  trzeba będzie jednak spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ma być na górze, kiedy nic nowego w nim nie będzie? Kto jest zainteresowany, dodaje temat do obserwowanych i kiedy się coś nowego pojawi, to ma o tym info od razu.

Jest temat z okazjami zegarkowymi ogólnie i tam też lądują okazje na Citki i Casio. Wątek okazji Casio jest odrębny, bo "ktoś" wpadł na pomysł, żeby go założyć ;) A to dlatego, że okazji na Casio, a zwłaszcza na G-Shocki, jest drugie tyle, co na pozostałe marki razem wzięte :) Nie jestem pewien, czy na Citizeny będzie tego dużo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zainicjował taki temat :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, clusca napisał:

Ale po co ma być na górze, kiedy nic nowego w nim nie będzie? Kto jest zainteresowany, dodaje temat do obserwowanych i kiedy się coś nowego pojawi, to ma o tym info od razu.

Jest temat z okazjami zegarkowymi ogólnie i tam też lądują okazje na Citki i Casio. Wątek okazji Casio jest odrębny, bo "ktoś" wpadł na pomysł, żeby go założyć. A to dlatego, że okazji na Casio, a zwłaszcza na G-Shocki, jest drugie tyle, co na pozostałe marki razem wzięte :) Nie jestem pewien, czy na Citizeny będzie tego dużo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zainicjował taki temat :)

 

Dzięki założyłem, zobaczymy - może będzie powoli rozwijał się  ten wątek  - wiem że na Citizeny jest mało - ale może nawet gdzieś okazje używanych pojawią się  - wtedy większa dostępność informacji będzie.  Pożyjemy zobaczymy jak mawiał stary Zegarmistrz prostując wskazówkę sekundową młotkiem :)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat ponad 4 lata temu.

Już w pierwszym poście prosiłem admina o podpięcie tematu ... i cisza 🤔 

Dla przypomnienia ...

 

Screenshot_2020-12-20-14-19-54-534_com.android.chrome.jpg

1 godzinę temu, clusca napisał:

Ale po co ma być na górze, ... :)

A po to aby nikt nie zakładał nowego tematu czy gdzieś teraz tanio można kupić Citka ;) 

Tak samo ten temat który teraz odżył od BNa ale na początku było 100 nowych tematów o Citki z zapytaniem bo ten temat o Citkach nie jest podpięty.

Starzy użytkownicy mają wiedzą, wiedzą gdzie zapytać, mają powiadomienie ... a nowi?

 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Johnny15 napisał:

Tomaliusz, cztery lata z tym citkiem... Puść go już na bazarek!

Puściłem już dawno ;) 

Teraz mam Cygana który nigdzie się nie ruszy :) 

 

IMG_20201208_144824.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D
Miałeś dwa, cygan lepszy?

Jak już tak skręciliśmy w stronę multitarcz, kółek itp.. Ja osobiście zdecydowanie preferuję w zegarkach bardzo proste, czytelne tarcze, bez zbędnych właśnie subtarcz itd. i bransolety a nie paski. ALE.. gdy w Swissie trafiłem na poniższy model, pomacałem, zobaczyłem jak mięciutki jest pasek.. No cóż.. Chyba zagości kiedyś u mnie. Jest piękny!
5c4fcf5b8bf2fd37bbaec4d727f4ac14.jpg&key=83cb18c0c3c0beb647019fee85e97fd97577edd3a4f2a724e53cfee4b240d30a
1c7b28a193f56cf61adf6e45ae6a0a50.jpg&key=0ae49e8e006b23e6147008625293f25bdbe81e79bc31d3bf3b9b370237405232


Ten gagatek też niezły
742508c9cf2692c3fa8c3ecc9cde8a2d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Johnny15 napisał:

:D
Miałeś dwa, cygan lepszy?

Dla mnie fajniejszy, mniej oklepany.

No ale obydwa są super, szkło z AR petarda.

Tego nawet nie da się opisać, tylko trzeba zobaczyć samemu  ;)

Teraz bez ściemy ale jak po raz pierwszy zobaczyła go żona to zapytała dlaczego ten zegarek nie ma szkiełka :D 

11 minut temu, Johnny15 napisał:

 

742508c9cf2692c3fa8c3ecc9cde8a2d.jpg

Miałem czarnucha, fajny zegar.

Wrócę :rolleyes: 

Jajecznica też fajna ale bransa w tym modelu jest fajna a w jajku brak ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, tomaliusz napisał:

A po to aby nikt nie zakładał nowego tematu czy gdzieś teraz tanio można kupić Citka ;)

 

Racja, o tym nie pomyślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo temat się ruszył i ostatnio wydaje się że to jeden z głównych na forum a to dopiero 75 strona :D

Johnnypiętnasty, widziałeś recenzję kolegi Marcina?

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje napisałem i zegarek też mam. Chyba nawet są zdjęcia jajecznicy na bransolecie ale jej bransoleta nie pasuje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybyście mieli wybierać to czy AW1410-08E

s-l400.jpg.25ff9eba86dfb2acbb548bb173833aa4.jpg

 

 

czy BM8470-11EE

BM8470-11EE_4m.thumb.jpg.6f6fa7ff51284013c09160aaaade1774.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem BM, jest poprawny. Ale AV jest bardziej militarny i lubię zegarki z ochroną koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za BM8470-11EE dałem jakieś 250zł, myślę że za tyle to fajny zegarek.

W przedziale 480-600zł AW1410-08E jak dla mnie lepszy i ładniejszy w stylu Ray Mayers

 

Ja mam BM8470-11EE i BN0118-55e i jestem zadowolony 🙂 

 

BM8470 z innym paskiem:

IMG_20200421_220447.jpg

Edytowane przez eldupek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem BMa w wersji Stealth. To był najgorszy zegarek jaki kiedykolwiek miałem... Najgorsze jest to, że sobie go sam wybrałem, bo /*jeszcze wtedy narzeczona*/ chciała mi zrobić prezent... Sprzedawałem go (z przyzwoleniem) rok, bo nikt nie chciał. Jak się udało to od razu wybrałem scyzoryk Victorinoxa Rangera i do teraz jestem zadowolony i jest to przydatne codziennie ;)

 

Co do zegarka, no ten tego - jest, można go kupić, no i tyle ;)

 

PS. luma dla mnie to był kompletny żart. Nawet naświetlić się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, eldupek napisał:

 

W zielonym luma ok

 

Wow ;) Wstawę fotkę swojego "byłego" jak znajdę. W każdym razie nigdy więcej wersji stealth jakiegokolwiek zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł prezent dla żony nawet trafia w indeksy, ale jestem rozczarowany opakowaniem. Liczyłem na butle tlenową a dostałem kawałek gąbki i pudełko "ekologiczne" z papieru makulaturowego. Takie pudełka to za darmo dokładał CW jak się brało przesyłkę bez oryginalnego pudełka
Coraz bardziej nabieram przekonania, że jak coś jest "ekologiczne" to jakościowo kiepskie i za chwilę trzeba będzie kupić nowe bardziej ekologiczne, które jeszcze szybciej wyląduje na śmietniku.

a2fe8c90008b7f5fea322af396b8d5d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomaliusz napisał:

Dawno 118-tki nie było :D 

popieram oj dawno nie było oj dawno nie było :) normalnie zatęskniłem ....  - Z okazji Świąt mógłby ktoś się szarpnąć i kupić ich tyle aby drzewko choinkowe zamiast bombek obwieszać, zrobić fotkę i  pokazać  - fajna choinka byłaby a szczególnie w nocy lumia  i lampeczek nie trzeba wtedy ;)  :)  a na drugi rok tez byłoby co powiesić ;)  (tylko w różnych kolorach) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.