Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogłem tylko z tapatalka wrzucić bo mi w google od razu przerzuca do TT.

Także jak ktoś może to niech podzieli się linkiem internetowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1vhbld.jpg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tropic przyleciał, więc już założony :)

To na prawdę świetny zegarek, cieszę się z zakupu !

IMG_20210111_131631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20210112_145030.thumb.jpg.24c39c783b7631d30c6a3ddc8592a713.jpg

Przed chwilą odebrany :)

 

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, eddi87 napisał:

Panowie pobróba? 

według mnie nie  - po pierwsze juz są w sklepach po  ok 1K  - drugie lombard -a tam czasem sa niezłe ceny, po trzecie- powystawowy i tańszy o ok 400zł -  ale zawsze jakieś ryzyko jest - nie pokazane z tyłu dekiel tam chińczycy cuda drukują - i przważnie nie nadrukowują z przodu na dole tych oznaczeń - no i tu wyglada na solidnie skleconego - według ceny i mnie taka w miare okazja. 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eddi87, popchnales juz tego Citka AW1410? Widzialem w watku "okazje zakupowe", ze wystawiales na OLX, ale juz link nieaktywny.

Pozdrawiam.

Edytowane przez incubus05
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprzerośnięty

bardzo wygodny

ma świetną lumę

WR 200

trafia w indeksy :P

jest tani w zakupie

i ma swój własny wątek, do którego zapraszam ;)

 

Liczymy / pokazujemy 'Majty', czyli Citizeny NY0040 - Citizen - Klub Miłośników Zegarów i Zegarków (zegarkiclub.pl)

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, incubus05 napisał:

Eddi87, popchnales juz tego Citka AW1410? Widzialem w watku "okazje zakupowe", ze wystawiales na OLX, ale juz link nieaktywny.

Pozdrawiam.

Poszedł. 

2 godziny temu, unadarek napisał:

według mnie nie  - po pierwsze juz są w sklepach po  ok 1K  - drugie lombard -a tam czasem sa niezłe ceny, po trzecie- powystawowy i tańszy o ok 400zł -  ale zawsze jakieś ryzyko jest - nie pokazane z tyłu dekiel tam chińczycy cuda drukują - i przważnie nie nadrukowują z przodu na dole tych oznaczeń - no i tu wyglada na solidnie skleconego - według ceny i mnie taka w miare okazja. 

Panowie, ktoś coś? 

 

20210113_153524.thumb.jpg.aba8c645c0311e1d4e7d375bbc6528b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał:

Panowie, ktoś coś? 

do tej pory  jak widziałem chińskie podrobki wprawdzie niewiele to te loga byly ogromne, strasznie biły po oczach i czasem kaliber mechanizmu był cudaczny nie zgadzał sie z tym co czasem było z przodu na cyferblacie napisane (lub w ogole nei było nic tam)  a ogólnie to nie zgadzał sie z komplikacjami jaki mechanizm ma, tu zdaje sie szczotkowan stal też w chińskich tak nie wygladała  , nie chcem tu sie mądrzyć ale wyglada na oryginał ale .... no właśnie lepiej zeby ktoś sie jeszcze wypowiedział bo wyjdzie że kupisz a bedzie podróba i potem bede musiał kanałmi chodzić po Polsce albo nocami ;)  i nie zdje mi sie aby chińczycy chcieli kopertę monoblock podrabiać  ale to takie moje obserwacje :)  dodatm że ten zegarek jest za tani aby go tak dokładnie podrabiać tak mi sie wydaje.i podróbę możan byłoby od razy rozpoznac ale pozostaje ale ....patrzałem na sklepowie to tak wygladaja chodż tam dekla też mało pokazują 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, incubus05 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Niewiele się spóźniłem, co w sumie nie pomaga:-/

A propos Twojego pytania odnośnie oryginalności citka- Trochę dziwne, tu mają BN0217-02 E za 800 PLN..Ten sam lombard:

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-citizen-bn0217-02e-lombard66-10034372617

Casio też mieli dwa jedno było za 179 - obserwowałem a drugie co obserwuje zostało za 189 i takie same - nie wiema ale chyba gdzieś na jakieś powystawówki sie załapali - a ten czarny moze dlatego ? najlpeiej zadzwonić a druga sprawa paragon wystawiaja i pewnie zwrto mozliwy  wiec to pewniejsze niz olx 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, incubus05 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Niewiele się spóźniłem, co w sumie nie pomaga:-/

A propos Twojego pytania odnośnie oryginalności citka- Trochę dziwne, tu mają BN0217-02 E za 800 PLN..Ten sam lombard:

https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-citizen-bn0217-02e-lombard66-10034372617

Ten o który pytałem jest bez papierów i stąd taka cena. Taką odpowiedź dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu się zastanawiasz, jak się podoba to brać. Lombardy dają 14 dni na zwrot bo to firma. Jak coś będzie jak to mówią no yes, to odsyłasz i zwrocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał:

Panowie, ktoś coś? 

Oryginał , w podróbce nie robiliby monoblocka tylko wstawili chamski dekielek.  

Cena jak cena , model nie bijący rekordów popularności to i cena za "golasa" jest taka a nie inna (choć jak widzę nówkę , bez papierów u sprzedawcy lombard to mam takie jakieś dziwne wrażenie , że pochodzi z jakiegoś "nocnego spacerku po galerii").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Citki dzisiaj u Was? :)

 

 

IMG_20210116_130021.jpg

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Vonziej napisał:

Jakie Citki dzisiaj u Was? :)

.... no to zaskoczenie pełne 😁 

...jak będę robił pierwsze zimowe wejście na K2 w samych sandałch i bialych skarpetkach to na ręku będę miec ..... Citizena BN0118 :) tylko nie wiem czy na pasku czy na bransolecie :) i to dopiero bedzie reklama Citizena !!! i Wtedy przejdziemy do histroii ja i ten Citizen - coś jak omega z misji księzycowej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś jak wygląda zwrot do watches2u? Jak się odbywa zwrot, przez co i ile się opłaca? I w ogóle jak? :)

 

Dobra już wiem.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X6Jj1Oy.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, eddi87 napisał:

Citizen team strong

 

 

 

I co to ten z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.