Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki mające wszystko mają tendencję do szybkiego znudzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś BeNek znudził to piszcie:)

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe :)

1118343948_20210124_115002_HDR2.thumb.jpg.88d24ca4b233dd3510ee244d673c6369.jpg

 

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, eddi87 napisał:

Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe :)

 

 

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)

 

 

 

Masz czas je nosić ?:D

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukamy Citizena w tytanie na kajdanie do uzupełnienia kolekcji co by go wsadzić między czarne a białe 
1118343948_20210124_115002_HDR2.thumb.jpg.88d24ca4b233dd3510ee244d673c6369.jpg
 
Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego
 
 
Może taki?
2f215f88f69b94b28b993947f9500eb9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał:

Maks 1500zł, 40mm-44mm ideał by był 42mm. Tarcza kolor nie biały i nie czarny, eco drive lub automat i nie cyfry tylko same indeksy, chrono, pilot odpada. Może ktoś ma na myśli coś fajnego :)CA0700-86L

 

Może..... CA4010-58L , CA4440-16L ,  AT2470-85L , NH9120-88L ,   AW2020-82L  ,  CA0350-51M , CA0348-53W      - ja tam bym szukał koperty i bransolety  z Kryptonitu a nie żadnego Tytanu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Miszkolc napisał:

Ciężko się zdecydować emoji2.png0b0d638e70d1b5b043840d4a301a62cf.jpg

 

Fajne, co to? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vonziej napisał:

 

Fajne, co to? :)

eeee. pozostałe dwa fajniejsze  nawet świetne a to wygląda jak samoróbka  wycięta nożyczkami z podkładki pod myszkę :)  przynajmniej ja mam takie skojarzenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał:

eeee. pozostałe dwa fajniejsze  nawet świetne a to wygląda jak samoróbka  wycięta nożyczkami z podkładki pod myszkę :)  przynajmniej ja mam takie skojarzenie :) 

 

Taki Stajl ;) Dwa pozostałe mam tylko ciut inne kolory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vonziej napisał:

Taki Stajl ;) Dwa pozostałe mam tylko ciut inne kolory

 
 
 
 
 
 
 

 

bardzo pasują do tego typu zegarka mi się  podobają - a w tym zobacz -  już na bokach zaczęły się pruć i wiszą takie frędzle :) mam podobną podkładkę pod myszkę tylko czarną i z boków też wiszą takie frędzle :)  nie chcę nikogo zniechęcać tylko takie mam odczucie - pewnie pasek dość drogi no ale jak wygląda tak wygląda w moich oczach :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś go kupiłem specjalnie do Alpinista. Ale okazało się, że nie do.końca dobrze się prezentował. Jest wykonany z super miękkiej skóry przez co super wygodny. Ma tylko jeden minus. Podnosi zegarek o 3mm.9bac4d38e5fa53cb50838a484c1fc37e.jpg

Mogę tylo powiedzieć, że ten dzisiaj założony elastyczny jest z nich najwygodniejszy. Złapałem się własnie na tym, że musiałem potrząsnąć nadgarstkiem, aby upewnić się, że mam zegarek na ręku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On nie jest w Tytanie
Fakt, nie jest w tytanie, przeoczyłem to wymaganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Odkurzylem szuflady i znalazłem takie toto😉

 

... chciałbym mieć takie szuflady co by wypadały z nich takie tota :) 

11 minut temu, KRISTOF_KON napisał:

😉

20210126_110304.jpg

 

Chyba czasomierz Ci się rozpuszcza ...  😁  zdjęcie 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał:

... chciałbym mieć takie szuflady co by wypadały z nich takie tota :) 

Ma chyba 25lat albo i więcej. Pamiętam kupiłem go we Włoszech i też nie był nowy, ale mam do niego fajne etui, a w zasadzie to sakiewka. W sumie oprócz tego Citka, nigdy nie widziałem żeby zegarek był pakowany jak srebrniki😆 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SLAWEK 01 napisał:

Ma chyba 25lat albo i więcej. Pamiętam kupiłem go we Włoszech i też nie był nowy, ale mam do niego fajne etui, a w zasadzie to sakiewka. W sumie oprócz tego Citka, nigdy nie widziałem żeby zegarek był pakowany jak srebrniki😆 

lubię te starsze - bardzo fajny i moje ulubione tarcze ma :)  tez gdzieś widziałem i to chyba Citka tak pakowanego  starszego  jak srebrniki  -     - www.ebay.com/itm/Vintage-mens-Citizen-quartz-chronograph-watch-0510-C50154-Speedmaster-vision/283458897664   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał:

lubię te starsze - bardzo fajny i moje ulubione tarcze ma :)  tez gdzieś widziałem i to chyba Citka tak pakowanego  starszego  jak srebrniki  -     - www.ebay.com/itm/Vintage-mens-Citizen-quartz-chronograph-watch-0510-C50154-Speedmaster-vision/283458897664   

Ciut inny, ale faktycznie klimat podobny.

20190924_155151.jpg

20190924_155049.jpg

20190924_155231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Ciut inny, ale faktycznie klimat podobny.

Mechanizm ten sam tylko koperta ciut inna :)   nie ja widziałem w jakimś ciemniejszym woreczku - ale to niezłe :)  25 lat nieźle trzymaj - im starszy tym lepszy :)  ciekawe ile zapłaciłeś pamiętasz ?  o tutaj taki sam - www.watchuseek.com/threads/crystal-size-of-citizen-0510.4604005/

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, unadarek napisał:

Mechanizm ten sam tylko koperta ciut inna :)   nie ja widziałem w jakimś ciemniejszym woreczku - ale to niezłe :)  25 lat nieźle trzymaj - im starszy tym lepszy :)  ciekawe ile zapłaciłeś pamiętasz ?  o tutaj taki sam - www.watchuseek.com/threads/crystal-size-of-citizen-0510.4604005/

No nie, też trochę inny - zobacz totalizatory i a'la bezel, różnią się od tego mojego. U mnie totki mają szlif słoneczny i na bezelu są niby nity znaczniki na 3,6,9,12 no i bransa ori. 

Co do ceny to niestety nie mam aż tak dobrej pamięci, ale pamiętam że długo cieszył oko😉. Jak na tamte czasy, to był fajny chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SLAWEK 01 napisał:

Jak na tamte czasy, to był fajny chrono.

tak i nadal oko może cieszyć - oj by się wróciło te 25 lat wstecz wróciło :)  z numerami totalizatorów z 25 lat :) normlanie wtedy można byłoby kupić cały skarbiec citizenów  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.