Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, eddi87 napisał(-a):

 🦾 

 

 

Za pu ceny 😁 Dużo jest w ogóle automatycznych The Citizen?

 

Dobrze sie nosi? jak wygoda po dłuższym użytkowaniu?

 

EDIT/// HA! jubileuszową setną stronę rozpoczynam :)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Tu jakieś fiu fiu i Sikorze za 30 k a ja noszę to czego potrzebuje każdy facet. Zwyklaka EDC.
@unadarek zobacz co dla odmiany wrzucam. Ty bardzo BeNka lubisz.

IMG_20210304_140612.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

...b.ładne zdjęcia BeNka mimo braki tarcz lubię , podziwiam, powiem więcej bardzo mi się podoba jak zresztą wszystkie BN oraz Ny - jakbym mógł to jak w Hobbicie - w zamku zamiast złota w skarbcu leżałyby same Citizeny  -----  czekam... jak już ludzie się nacieszą to kupie za ćwierć ceny :)  i wtedy...... zdjęcia codziennie na forum :) a po mieście będę chodził dumny jak Paw z wysoko podniesionym czołem i rękę z BeNkiem wyciągał czy trzeba czy nie trzeba  aby ludzie podziwiali :) a co...... niech widzą że się ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

...b.ładne zdjęcia BeNka mimo braki tarcz lubię , podziwiam, powiem więcej bardzo mi się podoba jak zresztą wszystkie BN oraz Ny - jakbym mógł to jak w Hobbicie - w zamku zamiast złota w skarbcu leżałyby same Citizeny  -----  czekam... jak już ludzie się nacieszą to kupie za ćwierć ceny :)  i wtedy...... zdjęcia codziennie na forum :) a po mieście będę chodził dumny jak Paw z wysoko podniesionym czołem i rękę z BeNkiem wyciągał czy trzeba czy nie trzeba  aby ludzie podziwiali :) a co...... niech widzą że się ma :) 

 

W sumie to ciekawe czy ta cena będzie taka jakiej oczekujesz. Tamte wyprzedaże to było zdecydowanie wywalanie co się da przed brEXIT'em. Teraz te ceny nie są takie fajne. Przyjmijmy też oczywiście, że To jest model stricte na rynek angielski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vonziej napisał(-a):

W sumie to ciekawe czy ta cena będzie taka jakiej oczekujesz. Tamte wyprzedaże to było zdecydowanie wywalanie co się da przed brEXIT'em. Teraz te ceny nie są takie fajne. Przyjmijmy też oczywiście, że To jest model stricte na rynek angielski!

 

raczej pewnie używkę miałem na myśli :)  ... no nowym też bym nie pogardził zresztą ja Citizeny biorę jak leci :)  tu nie wybrzydzam :) za mocno  chodź miałem na oku jednego promastera niebieski i jajkowaty i tarcze jajkowate :)  hheheh ten budził moje mieszane odczucia :) ale miał trzy jajkowate tarcze więc był brany pod uwagę :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Dobrze sie nosi? jak wygoda po dłuższym użytkowaniu?

 

EDIT/// HA! jubileuszową setną stronę rozpoczynam :)

Taki kształt dekla i uszu musi się dobrze nosić :),1829348899_20210304_161155_HDR2.thumb.jpg.3c386cb3fb6e345c3b4857155edf03ba.jpg po dłuższm to za rok zobaczymy, za duża rotacja, w tygodniu to z dzień w porywach do dwóch jest. Na deklu to paluch się odbił. Edit, palcuje się sporo, bardziej niż stal jak co.

 

 

 

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Pany wiem że nie pasuje, nie linczujcie, ale na rykowisko nikt nie zagląda, może ktoś coś se upatrzy bo japońskie tak samo. Dobre zniżki na czeskim timestore na łorienta. 

 

https://www.timestore.pl/Marka/Orient/

zacne ceny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

zacne ceny 

Wie ktoś ile wytrzymuje złoto w takim rykowisku? Bardzo łatwo się będzie rysować i ścierać? Czy np poszanowane będzie lata ładne? Pytam bo cygana to jeszcze żem nie miał :) Pytał bym na oriencie ale tam to wiatr hula. BTW przydał by się w japońcach taki właśnie temat ogólny na pytanie jak moje lub inne można by powiedzieć uniwersalne. Np pytam o jakiś zegar japoński czy warto się nim interesować, czy że szukam zielonego japońca to nie muszę pisać posta w casio i seiko i oriencie i citizenie i lorusie i pulsarze...  ludzie siedzący np w citku też mają wiedzę o innych japońskich tylko nie wchodzą np na orienta czy pulsara bo po co ;)

 

 

 

ra-ab0015b19b-orient-classic-1.jpg.9448b727eace636ade0b6ad8030ef2e3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Wie ktoś ile wytrzymuje złoto w takim rykowisku? Bardzo łatwo się będzie rysować i ścierać?

 

znaczy nie wiem czy o to chodzi u mnie Citizen ma troche lat a to wygląda z bliska tak :) z daleka lepiej :)  - znaczy chodzi ci o pozłacanie czy o kolor złoty :) ? starm sie pomóc ... :) moze nie o to chodzi :) 

 

IMG_20201214_192637.thumb.jpg.f429cccbc95bee3dabb29a9f08f95b2c.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Kolor, łorientowi do złota raczej daleko 🤣

 

hehehhe może i tak teraz różne cuda produkują - pewnie Orienta z kierunku  Orienta Wschodniego robione malutkimi rączkami za dwie miseczki ryżu  w złocie też  znajdziesz - na świcie są rzeczy co fizjologom nawet sie nie śniły :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, M.Mike napisał(-a):

Piękny ten The, nosiłbym.
To skoro przywrócili do życia automatycznego The Citizena, to czekam na powiew świeżości w kolekcji Signature :)

Dzisiaj:
U3DG2ZQ.jpg

M.Mike fajny ten z dzisiaj :-). Co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz masz, ale inne 

M.Mike fajny ten z dzisiaj :-). Co to za model?
Dzięki. To jeszcze_na_tej_stronie_nie_wspominany granatowy Courageous z kolekcji Signature. A dokładniej BL1258-53L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. To jeszcze_na_tej_stronie_nie_wspominany granatowy Courageous z kolekcji Signature. A dokładniej BL1258-53L

Ta, w ogóle, nigdy tu się nie pojawił, nigdy.. 🤣 To się przypomnę.
f7fb07d05c216b1b50578c32f8031af2.jpg
0fe352c1d1529028c4b8a9dd2ffa8e45.jpg
9108ffdf0ecfae52fd0bb536dc933d89.jpg
120bee6d96f842e4300079aa1bd1dda3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


Ta, w ogóle, nigdy tu się nie pojawił, nigdy.. 🤣 To się przypomnę. emoji16.png
 

 

Tam jest słowo klucz: na tej "stronie" się nie pojawił ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tam jest słowo klucz: na tej "stronie" się nie pojawił ;) 

Toć dla jaj tak odpisałem.. 🤣 Zaspamowałem nim nie jedną stronę. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, powinieneś mieć zakaz zamieszczania zdjęć tego modelu. Za każdym razem, jak już wytłumaczę sobie, że nie potrzebuję tego zegarka, wrzucasz kilka fotek i zaczynam polowanie na nowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk, powinieneś mieć zakaz zamieszczania zdjęć tego modelu. Za każdym razem, jak już wytłumaczę sobie, że nie potrzebuję tego zegarka, wrzucasz kilka fotek i zaczynam polowanie na nowo

Bo to piękny zegar jest..
Specjalnie dla ciebie, stare, bo wiadomo, chwilowo nie mam jak nosić zegarów..
6cf6fd54ce739366af7c86c489f16bdd.jpg
b3fa016407b22e8095322e1403d24b14.jpg
0598a90cb35d268bd1139087558f0468.jpg
9d8afca33fb7545aea2e75c7eb601124.jpg
4e002cd99f20b933d947f84fa0155c50.jpg
fc426508619fbcb853f726171f3d08d3.jpg
A teraz idź, szukaj dobrych ofert! I klikaj! 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Specjalnie dla ciebie, stare, bo wiadomo, chwilowo nie mam jak nosić zegarów..
A teraz idź, szukaj dobrych ofert! I klikaj! 🤣

 

Nie, żebym nie życzył Ci szybkiego powrotu do zdrowia, ale jesteś pewien, że po zdjęciu gipsu z całym tym dobrodziejstwem, będziesz mógł obciążać nadgarstek tak ciężkim i dużym zegarkiem? Może bym go odkupił od Ciebie za "pu ceny", po co ma się marnować ;)

Co do ofert, to mam na watchpatrol wpisany ref. w alertach, ale jak dotąd tylko wersje szare albo chrono się pojawiały, była jedna w brązie. W większości jednak z US, a tam cenę opłaty "zabijają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie, żebym nie życzył Ci szybkiego powrotu do zdrowia, ale jesteś pewien, że po zdjęciu gipsu z całym tym dobrodziejstwem, będziesz mógł obciążać nadgarstek tak ciężkim i dużym zegarkiem? Może bym go odkupił od Ciebie za "pu ceny", po co ma się marnować
Co do ofert, to mam na watchpatrol wpisany ref. w alertach, ale jak dotąd tylko wersje szare albo chrono się pojawiały, była jedna w brązie. W większości jednak z US, a tam cenę opłaty "zabijają".
Pan tu nie stał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.