Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Tylko czy on będzie nie za cienki na codzień, takie nic na ręce. Jako garniturowiec pewnie ok, ale na edc? 

troche niepokoi mnie dlaczego nie ma papierów - za nowy jest aby je jeszcze gubić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

troche niepokoi mnie dlaczego nie ma papierów - za nowy jest aby je jeszcze gubić 

Do lombardu pewnie nie dał, abo ktoś "zgubił" i zamiast na policje to "odniósł" do lombardu 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt. Czy ten ptaszek na małej ilości Citków coś oznacza? Czy tylko ozdupka? 

 

567937914_20210312_100140_HDR3.thumb.jpg.736e25cfeb46492894829a162b724cda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20210314_155954.thumb.jpg.eefa4c2ee2ecb55d1a5ea9c01a946f5c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2021 o 17:16, eddi87 napisał(-a):

Pytanie za 100pkt. Czy ten ptaszek na małej ilości Citków coś oznacza? Czy tylko ozdupka? 

 

... prawdopodobnie oznaczeni serii Citizen Eagle  - w serii  Eagle 7 jest inny orzeł z napisem w środku 7 - ale podobnego ma Citizen Blue Eagle - ale to diver - tego Twojego  ciężko znaleźć - może to unikat  wart z pare milionów :)  kto wie :)  a może oznaczenie funkcjonuje tylko w Japonii :)potrzebne  zdjęcie z tyłu może cos rozjasni :) 

 

to oznaczenia:

 

1565634729_Zrzutekranu2021-03-14182927.jpg.bae5917944f1e8e7a90f8555144d94db.jpg296501934_Zrzutekranu2021-03-14183741.jpg.89466d67e82fa60ed20652888a449e3b.jpg1141297638_Zrzutekranu2021-03-14183912.jpg.84a6136871b4d13b1cc93ba5b0cfe1b1.jpg

 

oraz jak w Twoim to jest jeden:

 

1722189713_Zrzutekranu2021-03-14184301.jpg.68dc7130835aec572196cdfb3864a422.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie idzie pewien Citek nowy. Wydałem jednego chiniola, żeby sfinansować zakup - i dobrze mi z tym. Citizeny to jedyne zegarki, do których powracam (po bezsensownej sprzedaży). Ciekawe czy @unadarek zgadniesz co to - podpowiedź: 1) był na allegro 2) to Promaster :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

A do mnie idzie pewien Citek nowy. Wydałem jednego chiniola, żeby sfinansować zakup - i dobrze mi z tym. Citizeny to jedyne zegarki, do których powracam (po bezsensownej sprzedaży). Ciekawe czy @unadarek zgadniesz co to - podpowiedź: 1) był na allegro 2) to Promaster :)

czyżby się pozbył BN0118 i teraz zatęsknił :) ? jak nie to jeszcze spróbuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

czyżby się pozbył BN0118 i teraz zatęsknił :) ? jak nie to jeszcze spróbuje :) 

 

Nie no coś Ty, Benek jest i będzie. Ten akurat nigdzie się nie wybierał i nie wybiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał(-a):

 

Nie no coś Ty, Benek jest i będzie. Ten akurat nigdzie się nie wybierał i nie wybiera ;)

pomyślmy drivera masz - Benka, Premaster  Sky lub Land ?  - może coś z Blue Angel  lub seri  AT,  CB ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

pomyślmy drivera masz - Benka, Premaster  Sky lub Land ?  - może coś z Blue Angel  lub seri  AT,  CB ? 

 

Benek to chyba właśnie jest Promaster Land (w sumie to Tough), więc divera nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to już podpowiedź :)   no tak ja gupi  chodź na niektórych stronkach jest przedstawiany jako diver (Citizen Eco-Drive Diver's Watch BN0118-04E £299.00 ) - ale ... -znaczy diverek ?  dużo nie wydałeś - nie lubisz  tarczek :) lub wyświetlaczy :) ?  

 

chodź większość BN 100 i tak dalej  jest przedstawiana jako profesjonalny diver 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowość jak ktoś lubi zielone 

BN0158-18X

707063767_Zrzutekranu2021-03-14221518.jpg.f26da7c1e9bac7ef87bbd49f46f29cf9.jpg

38 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Benek to chyba właśnie jest Promaster Land (w sumie to Tough), więc divera nie mam :)

moze cos w deseń CA0711

 

a może cos takiego :)  ?

 

889772234_Zrzutekranu2021-03-14223308.jpg.ef6f2fd07980c4361c0df349e4d1c6ce.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowość jak ktoś lubi zielone 
BN0158-18X

Trochę się spóźniłeś.. Ta nowość już trochę jest i na rynku i wzmianka na forum, m.in. przeze mnie, była wrzucana już daaawno stron temu. Na dodatek jest też w wersji na bransie i w kolorze czerwonym, na pasku. default_wink.png
Przypomnę;
b596ea4bed4838f41cffad8a78e766be.jpg
cad1ebf6120120c96ad2215a076cb37d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

A do mnie idzie pewien Citek nowy. Wydałem jednego chiniola, żeby sfinansować zakup - i dobrze mi z tym. Citizeny to jedyne zegarki, do których powracam (po bezsensownej sprzedaży). Ciekawe czy @unadarek zgadniesz co to - podpowiedź: 1) był na allegro 2) to Promaster :)

Na all nie pojawił się chyba ostatnio żaden ciekawy promaster, może poza majtasem full lume... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, unadarek napisał(-a):

nowość jak ktoś lubi zielone 

BN018-18X

moze cos w deseń CA0711

a może cos takiego :)  ?

 

 

 

Niestety nie trafiłeś, kolega @dzyndzl Ciebie uprzedził :( 

 

8 godzin temu, dzyndzl napisał(-a):

Na all nie pojawił się chyba ostatnio żaden ciekawy promaster, może poza majtasem full lume... 🤔

 

O widzisz, udało Ci się Darka pokonać. Trafiłeś z majtasem. Dokładnie on pojawi się za kilka dni na forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


Trochę się spóźniłeś.. Ta nowość już trochę jest i na rynku i wzmianka na forum, m.in. przeze mnie, była wrzucana już daaawno stron temu. Na dodatek jest też w wersji na bransie i w kolorze czerwonym, na pasku. default_wink.png
Przypomnę;
b596ea4bed4838f41cffad8a78e766be.jpg
cad1ebf6120120c96ad2215a076cb37d.jpg

Musiałeś dodawać zdjecie czerwonego? Gdy już się pogodziłem że do czerwca abstynencja 😂. I już znalazłem w pl 775 cebulionów nowy czerwony. Dobry deal za niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

775 za nówkę czerwonego??? Brać w ciemno!

P. S. Za mną dłuższy już czas chodzi zielony na bransie. Ale póki co, i tak żadnego założyć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Trochę się spóźniłeś.. Ta nowość już trochę jest i na rynku i wzmianka na forum, m.in. przeze mnie, była wrzucana już daaawno stron temu. Na dodatek jest też w wersji na bransie i w kolorze czerwonym, na pasku. default_wink.png
Przypomnę;

tak dla przypomnienia wrzuciłem - i już są chętni na czerwonego - od czasu do czasu trzeba przypominać - wtedy człowiek wie że czegoś szukał i zapomniał a tak...odświeża i wie czego chciał :) 

PS a jak tam ręka się goi /? ile jeszcze czasu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

775 za nówkę czerwonego??? Brać w ciemno!

P. S. Za mną dłuższy już czas chodzi zielony na bransie. Ale póki co, i tak żadnego założyć nie mogę.

 

Patryk, bransa jest taka sama jak w Benku, tylko cięższa - bo stal (mówię głównie o zapięciu) - trzeba mieć odpowiednią łapkę. Ogólnie to ja bym nigdy nie wziął więcej takiej. Tej w Benku używam od świeta, ale że nie mogę zakładać jej na oryginalne teleskopy to nie chce mi się walczyć. Poza tym 0118 wygląda za dobrze na paskach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Musiałeś dodawać zdjecie czerwonego? Gdy już się pogodziłem że do czerwca abstynencja 😂. I już znalazłem w pl 775 cebulionów nowy czerwony. Dobry deal za niego?

Ten czerwony za mną łazi, odkąd go zobaczyłem, dziś profilaktycznie zamówiłem nowy monitor dla żony, żeby przewietrzyć konto. Może w kwietniu... Wrzucisz jakieś zdjęcia, się zobaczy się... ;)

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Musiałeś dodawać zdjecie czerwonego? Gdy już się pogodziłem że do czerwca abstynencja 😂. I już znalazłem w pl 775 cebulionów nowy czerwony. Dobry deal za niego?

 

A gdzie to w PL za tyle? Nie chcę brać, bo coś do mnie idzie, ale może mają dobre ceny też na inne modele (na przyszłość wiedza) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Cicho to się jeszcze zastanawiam. :)

rezerwuj 😁 też się nad nim zastanawiałem  , ale bardziej skłaniam się ostatnio do BJ71111-86L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.